1990

Nii see kõik algas! Toyotadest vaimustunud autospetsialistid asutasid Elke ja avasid esimese müügisalongi. Tööle asus 20 Toyota fänni.

1991

Vaevalt olime esimese autosalongi avanud, kui saime aru, et sellest on Eesti jaoks vähe. Nii laienesime Rakveresse.

1992

Esimene vileuus Toyota, mis läks Elke salongist Eesti teedele vurama, oli Toyota Carina E.

1993

Tõeliselt uhke aasta! Kirega tehtud töö ja põhjalik huvi Toyotade vastu sai väärilise palga. Elkest sai ametlik Toyota edasimüüja!

1995

Esimene moodne klaasakendega müügisalong sai Mustamäel valmis! Küll oli palju imestamist, sest sellist valgusküllast autopoodi ei oldud Eestis enne nähtud.

1998

Leedukad tahtsid väga, et ka nemad saaksid Toyotadega sõita ning Elke professionaalset ja kliendisõbralikku teenindust nautida. Seepärast laienesime Baltikumi ja avasime müügisalongi Leedus!

Saarlased sõidavad palju ja seal oodati pikisilmi, et saaks usaldusväärse Toyota osta. Avasime Elke Kuressaare!

2000

Elke ja Toyota leidsid klientide südames kindla koha! Seda kinnitas 10 000. uus Toyota, mille tol aastal müüsime.

2003

Meile usaldati auväärne koostöö – Elkest sai ametlik Lexuse edasimüüja!

2007

Pidulikult ja uhkusega rinnus avasime Lexuse esinduse Tallinnas!

2008

Soovisime, et veelgi rohkem kliente saaks nautida Toyota suurepäraseid sõiduomadusi ning Elke põhjalikku ja sõbralikku klienditeenindust. Seepärast avasime uue esinduse Mustakivis, Vilniuses ja Kaunases.

2010

See on suur rõõm, kui saame pakkuda klientidele asjalikku teenindust ja professionaalset remonditeenust ning oskame neile soovitada sobilikku Toyotat. Nii täituski verstapost, kui Elke müüs 20 000. Toyota!

2017

Rõõm on klientidele lähemal olla. Läks küll pisut aega, aga Elke jõudis lõpuks ka Ida-Virumaale, kus avasime esinduse Narvas.

2020

Oleme väga rõõmsad ja see on suur au, et meie meeskonnas on liikmeid, kes on olnud meiega algusest peale – täpsemalt suisa 25 suurepärast kolleegi!

Paneme õla alla ka tulevastele kolleegidele – pakume igal aastal 30 tublile praktikakohta!

Maailm tegi kukerpalli ja olud muutusid. Avasime mugavaks ja turvaliseks teeninduseks e-Elke virtuaalsalongi.

30 aastat oleme Elkes kirglikult Toyotasid armastanud ning pidevalt tööd teinud, et kliendid tahaksid ikka ja jälle Elkesse tulla. Jätkame seda ka tulevikus! Tule Elkesse ja leiame vastuse kõigile sinu küsimustele!