Toyota Extracare

Kui omate garantiilist autot, mille vanus hakkab lähenema 3 aastale või mille läbisõit on 100000 km, siis tasub kindlasti mõelda Toyota Extracare lisagarantii soetamisele. Extracare-ga saate pikendada oma auto garantiid kuni 2 aastat ja võite kindel olla, et Toyota hoolitseb Teie ja Te auto eest edasi.

 

Extracare aitab Teid ka siis: kui olete sattunud õnnetusse ja vajate puksiiri; ootamatult on lõppenud kütus, kuid  ühtegi tanklat pole läheduses; rehv on purunenud ja selle vahetuseks on vaja abi ning paljudel muudel juhtudel. Loe lisa allolevast kirjeldusest ja küsimuste korral helista või kirjuta kindlasti meie hooldusnõunikele.

 

Pikendage oma Toyota garantiid ühe või kahe aasta võrra!

Toyota pakub sõidukitele, mille iga on alla 3 aastat, läbisõit ei ületa 100 000 km ning mille hooldus on toimunud kooskõlas Toyota hooldusprogrammiga, võimalust pikendada sõiduki garantiid paari aasta võrra. Lisagarantii hakkab kehtima pärast esialgse garantii kehtivuse kaotamist.

 

Toyota Extracare lisagarantii puhul ei kehti piirangud läbisõidule, mis tähendab seda, et võite selle garantii kehtivusaja jooksul läbida piiramatul hulgal kilomeetreid.

 

Toyota Eurocare 24h autoabi teenus
Toyota Extracare pikendab ka teie auto Toyota Eurocare 24h autoabi teenuse kehtivust. Eurocare teenus kehtib kõikides Euroopa Liidu liikmesriikides garantii kehtivusaja jooksul.

 

Allalaadimine

 

 

Toyota Extracare

Mudelid

1 aasta

2 aastat

Yaris, Aygo

295 €

399 €

Auris, Auris TS, Corolla, Verso, Prius, Prius Plus, Prius Plug-In, C-HR

335 €

469 €

Avensis, RAV4, GT86

395 €

559 €

Camry, Hilux, PROACE

625 €

849 €

LC 150, LC 200

745 €

999 €

Teised Toyota mudelid

745 €

999 €

 

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...