Avasta Toyota Corolla hübriidi mudeliseeria

Iga juhi jaoks on olemas oma Corolla

Sportliku Corolla luukpära lisandumisel elegantsele Corolla sedaanile on kõigi aegade enimmüüdud auto saadavus veelgi mitmekülgsem, sisaldades ka hübriidversiooni. Olenemata sinu elustiilist ja eelistatavast Corolla keretüübist saad osa eelistest, mis on seotud iselaadiva hübriidajami ja Toyota tuntud töökindlusega. Stiilne, efektiivne ja sõidurõõmu pakkuv – see on uus Corolla, moodsa ajastu ikoon.

 

Corolla luukpära hinnad  Corolla Touring Sports hinnad  Corolla sedaani hinnad  Registreeru proovisõidule

 

Efektiivsus ja nauding

Uus Corolla hübriid on ääretult ökonoomne ja eriti madala heitetasemega – elektrijõul sõites on nii kütusekulu kui heitetase koguni nullis. Ajal, mil üha enam suuri linnu kehtestab sõidukitele madala heitetaseme nõudeid, saad sina sõita kõikjal, kus soovid.

 

Ergas ja hea reaktsiooniga 1,8-liitrine hübriidajam tagab Corollaga sujuva ja pingevaba sõidu. Corolla luukpära on esimest korda saadaval ka uue, veel võimsama 2-liitrise Hybrid Dynamic Force’i hübriidajamiga. Sõltumata mootorivalikust saad nautida haaravat, kuid ökonoomset sõitu igas olukorras. Kuna Corolla on iselaadiv, ei pea sa seda isegi pistikupesasse ühendama.

 

Kui naudid täiel rinnal sõitmist, on parim hetk valida Toyota hübriid ja liituda enam kui 12 miljoni Toyota hübriidiomanikuga, kellest kaks miljonit elab Euroopas. See on vaid üks põhjus, miks Corolla on enam kui 40 aastat pärast turuletulekut jäänud maailma enimmüüdud autoks.

 

 

Loodud rohkem jõudma

Corolla on ehitatud Toyota täiustatud uuele veermikuarhitektuuri TNGA platvormile, mis tagab tõeliselt meeldiva sõidu. Jäigem kere ja madalam raskuskese vähendavad kurvis raskuse kaldumist kurvi välisküljele, samal ajal kui hulkhoob-tagavedrustus neelab lööke tõhusamalt ja muudab sõidukogemuse sujuvamaks. Isegi sõiduasendit on optimeeritud - selleks, et pikkadel sõitudel ei tekiks nii kergesti väsimust.

 

 

 

Mõeldud muljet avaldama

Uus Corolla viib ükskõik kelle ükskõik kuhu, olles ühtaegu mugav ja stiilne.

 

Corolla luukpära näeb välja julge ja dünaamiline. Selle lai esiosa ja madal kapott annavad autole voolujoonelise välimuse, mida võimendavad sportlikud 18-tollised valuveljed, lai ja silmatorkav iluvõre ning eristuvad LED-esituled.

 

 

Corolla Touring Sports paistab kompaktne, kuid pakub lisaruumi just seal, kus seda vaja on. Ükskõik, kas pead vedama mõnd kotti või terve pere pagasit, avar pakiruum mahutab kõik tänu pakiruumi reguleeritavale põhjale ja hõlpsalt kokkuklapitavatele istmetele.

 

 

Stiilset ja praktilist Corolla sedaani iseloomustavad elegantsed jooned, mis kulgevad auto madalast esiosast ruumika pakiruumini. Samuti on sedaanile - sarnaselt teistele Corolla keretüüpidele - iseloomulik lai kerekuju. Uus Corolla avaldab muljet kõikjal, kus sa sõita otsustad.

 

 

Ohutus ei ole kunagi lisavarustuses – see on standard

Toyota Safety Sense on iga Corolla standardvarustuses, sest sinu ohutus on meile esmatähtis, mitte lihtsalt sõnakõlks. Ainulaadne ohutussüsteem hõlmab tervet rida uuendatud ohutusfunktsioone, mis muudavad sõitmise lihtsamaks ning kaitsevad sind ja kaasreisijaid varasemast veelgi enam. See oluline tehnoloogia viib ohutuse järgmisele tasandile, teavitades sind võimalikest ohtudest ja aidates neid ka praktikas vältida.

 

 

Kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirushoidik

Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirusehoidik võimaldab hoida kiirust ilma gaasipedaali kasutamata ning säilitada eessõitva sõidukiga minimaalne eelseadistatud pikivahe. Kui vahemaa väheneb alla selle, langetab süsteem pikivahe säilitamiseks kiirust ning vajadusel pidurdab või aeglustab autot seismajäämiseni. Kui vahemaa pikeneb, hakkab auto järk-järgult kiirendama, kuni liiklusvoog võimaldab taastada juhi eelnevalt määratud sõidukiiruse. Liiklusummiku korral peab juht vaid rooli käsitsema ning süsteem hoiab vajalikku pikivahet ja kiirust ise. See funktsioon on saadaval üksnes automaatkäigukastiga mudelitel.

 

 

Kokkupõrke ennetussüsteem

Toyota Safety Sense’i juurde kuulub nüüd ka jalgratturite tuvastus ja jalakäijate öine tuvastus. Süsteem kasutab ratturite ja teiste teel olevate sõidukite tuvastamiseks radarit ja kaamerat ning uuendus võimaldab nüüd jalakäijaid tuvastada ka pimedas. Kokkupõrkeohu tuvastamisel antakse juhile sellest kuuldavate ja nähtavate hoiatustega märku. Kui juht ei reageeri, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks automaatselt. Isegi kui juht pidurdab, rakendab süsteem lisapidurdusjõudu, et kokkupõrget vältida või selle tagajärgi leevendada.

 

 

Sõidurajal püsimise abiline

Sõidurajal püsimise abiline jälgib sõiduki asukohta teel kaamera ja millimeeterlaine radari abil, võttes aluseks kas sõidukist eespool paikneva teemärgistuse või eespool sõitva sõiduki trajektoori. Kui auto hakkab sõiduraja keskelt tahtmatult kõrvale kalduma, rakendub rooliabiline, mis korrigeerib sõiduki trajektoori. Süsteemi saab kasutada ainult siis, kui sõidurajalt lahkumise hoiatus ja kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirusehoidik on sisse lülitatud. Funktsioon on saadaval ainult automaatkäigukastiga mudelitel.

 

 

Sõidurajalt lahkumise hoiatus koos rooli juhtimisega

Toyota Safety Sense'i sõidurajalt lahkumise hoiatus tuvastab kaamera abil eesoleval teekattel sõiduraja märgistuse ning annab kuuldava ja nähtava hoiatuse, kui auto hakkab ilma suunatuld näitamata sõidurajalt kõrvale kalduma. Roolijuhtimise süsteem korrigeerib soovimatu sõidurajalt kõrvalekaldumise korral sõidutrajektoori.

 

 

Automaatsed kaugtuled

Automaatsed kaugtuled optimeerivad pimedas sõitmisel nähtavust kõigi liiklejate jaoks. Tahavaatepeegli juures asuv kaamera tuvastab vastutulevate sõidukite tuled, jälgides samal ajal tänavavalgustuse heledust. See lülitub kaug- ja lähitulede vahel automaatselt, võimaldades juhil keskenduda täielikult teele ning teha seda ohutult ja mugavalt.

 

 

Liiklusmärkide jälgimse süsteem

Toyota Safety Sense'i liiklusmärkide jälgimise süsteem jälgib eesolevaid liiklusmärke, kuvades vajaliku teabe, nt suurima lubatud sõidukiiruse või möödasõidu keelud, selgelt värvilisel TFT-ekraanil. Samuti annab süsteem liiklusmärkide eiramise korral nähtava ja kuuldava signaali.

 

 

Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...