Esitleme uut Highlanderit. See stiilne ja ruumikas seitsmekohaline linnamaastur kasutab meie uusimat hübriidtehnoloogiat ja intelligentset nelikvedu. Highlander pakub nii mugavat sõitu kui ka võimsust, säästlikkust ja mitmekülgsust, sobides ka väga aktiivse elulaadiga inimesele.

 

Uus linnamaastur Highlander Hybrid jõuab Euroopasse 2021. aasta algul.

 

HINNAKIRI

 

STIILI JA RUUMI IGAKS ELUJUHTUMIKS

 

Jõulise hoiaku ja 20-tolliste kergmetallvelgedega Highlander ühendab linnamaasturi välimuse ning maastikuauto karmi võlu.

 

Seitsmekohalises Highlanderis on piisavalt ruumi ka kolmandas reas, kuhu pääseb kergelt kaks täiskasvanut. Jalaviibutuse andur annab käed vaba ligipääsu 658 liitrit mahutavale pakiruumile, mida saab laiendada 1909 liitrini – et alati oleks käepärast küllaldaselt ruumi.

 

VÕIMSUSE JA HEITMETE TASAKAAL

 

Võtnud kasutusele meie neljanda põlvkonna hübriidajami, laseb Highlander nautida suure linnamaasturi kõiki eeliseid, tegemata seda kütusekulu ja heitmete arvelt.

 

Highlander näitab oma klassis võimsuse ja heitmete tasakaalu tipptaset: sujuvakäiguline 2,5-liitrine mootor Hybrid Dynamic Force arendab 244 hobujõudu, kulutades 100 kilomeetrile vaid 6,6 liitrit kütust ja eraldades kilomeetriga 146 grammi süsinikdioksiidi. Põhivarustusse kuuluva nelikveo turvalisuse ning erksa, kuid mugava vedrustusega Highlander pakub rõõmu ja turvalisust kõigile seitsmele reisijale.

 

PALJU MUGAVUST, ROHKELT VÕIMALUSI

 

Highlanderi vaikset rafineeritud sõitu rõhutab kõrgekvaliteediline interjöör, kus leidub käsitööna valmistatud ehisdetaile, pehmeid materjale ning hulgaliselt varustust ja ühenduvust – põhivarustusena.

 

Interjööris äratavad tähelepanu ventileeritavad esiistmed, JBL 11 kõlariga audiosüsteem* ja 12,3-tolline puutetundlik multimeediaekraan, mis sisaldab navigatsioonisüsteemi ning nutitelefoniühendust Apple CarPlay™ ja Android Auto™ abil. Liiklusõnnetusi aitab Highlanderis ennetada või leevendada Toyota uusim turvapakett Safety Sense koos tuuleklaasinäidiku ja digitaalse tahavaatepeegliga*.

 

* Sõltuvalt varustustasemest

Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Liitu uudiskirjaga
Sulge

Loading ...