MyT digiteenused

 

Ühendus loob uusi võimalusi

Ükskõik kas oled autos või sellest eemal, MyT abil saad säilitada täieliku kontrolli oma Toyota üle, sest rakenduses on hulk uusi digiteenuseid, mis muudavad sõitmise turvalisemaks ja meeldivamaks.

 

MyT portaal | Logi sisse

 

 

MyT rakendus

Hoia oma Toyotal nutitelefoni abil silm peal

Nutitelefonis oleva MyT rakendusega saad hoida oma autoga sidet igal pool. Planeeri sõite kodust, leia auto üles, optimeeri sõitu, vaata sõiduanalüüsi ja hooldusteavitusi.

 

 

 

Hübriidi juhendamine

Juhi hübriidi parimal viisil ja väiksema kütusekuluga

Hübriidi juhendamise funktsioon juhendab Sind MyT rakenduse kaudu kontekstipõhiselt ja aitab parandada hübriidiga sõitmist Sinu varasemate sõitude põhjal. Nii saad elektrisõiduki režiimi maksimaalselt ära kasutada, vähendades sellega kütusekulu ja keskkonnamõju.

 

 

Pistikhübriidide ja elektriautode kaugjuhtimise funktsioon

Maksimaalne mugavus ja aja kokkuhoid

Jälgi autoaku olekut ning planeeri laadimine kaugjuhitava laadimise abil endale sobivale ajale. Kliimaseadmega saad autot talvel hõlpsalt sulatada ning eelseadistada soovitava sisetemperatuuri juba enne sõitu – kõike mugavalt oma nutitelefonist.

 

Rohkem MyT rakenduse funktsioone

 


Leia mu auto

Vahet pole, kui kaua Sa ära oled olnud.

MyT rakenduse funktsioon „Leia mu auto“ aitab koos Google Mapsiga leida Su Toyota üles ükskõik kust, samuti saad jagada selle asukohta pere ja sõpradega.

 


Jaga autoga

Lihtne viis teekonna kavandamiseks

Kavanda ja jaga auto teekonda MyT rakenduse abil mugavalt kodust või teel olles ning saada asukoht seejärel otse oma Toyotasse, et saaksid teekonda mugavalt alustada.

 


Autost ukseni

Sujuv liikumine auto juurest esiukseni.

Jaga automaatselt sihtkohta jõudmise juhtnööre Toyota satelliitnavigatsiooni süsteemi ja mobiiltelefoni vahel, kui pead viimase lõigu teekonnast minema jala.

 


Sõiduanalüüs

Hoia oma sõiduajalool pilk peal.

MyT rakendus on samal ajal ka auto andmete logi, kust saad vaadata varasemate sõitude andmeid, sh kiirus, kiirendus ja läbisõit, ning analüüsida nende põhjal mugavalt oma sõidustiili.

 


Hoolduse meeldetuletused

Ära unusta enam ühtegi hooldust.

MyT aitab hoida Toyota parimas seisukorras hoolduse meeldetuletuste abil lähtuvalt Sinu sõiduki tegelikust läbisõidust, mistõttu ei jää Sul enam ükski hooldus vahele.

 


Akuvalvur

Ole alati kursis aku laetustasemega.

Tänu kolmeastmelisele ülevaatele (kõrge − keskmine − madal) ei jää Sa kunagi tühja aku pärast keset teed seisma ega auto käivitamisega hätta.

 


Liiklusõnnetuse assistent

Saadab liiklusõnnetuse korral häire.

Toyota andurid registreerivad kõik sõiduki liikumise ja seismise ajal toimunud avariid ja kokkupõrked. MyT rakendusega saad helistada oma kohalikule Toyota edasimüüjale või tellida puksiiri, samuti teavitada õnnetusest oma perekonda ja sõpru. Samuti saad lisada õnnetuse andmetele kindlustuse jaoks fotosid.

 


Hoiatustuled

Sõida ohutumalt ja teadlikumalt.

Meie kasutajasõbralike selgituste abil oled teadlik, mida tähendavad erinevad hoiatustuled Sinu sõidukis ja kui kiiret reageerimist need nõuavad, samuti järgmistest sammudest, mida astuma pead.

 


Kütusetase

Ole alati kursis oma auto kütusetasemega.

MyT rakenduse kaudu saad igal pool ja alati vaadata oma Toyota kütusetaset. Nii saad planeerida vajalikud tankimispeatused juba enne sõidu algust.

 


Teenindus ja hooldus

Mugav ja läbipaistev teenindus.

Hoia oma Toyotat parimas seisukorras – broneeri teenindus paari lihtsa sammuga otse MyT rakendusest ning vaata eesseisvaid hooldusi. Samuti saad jälgida hoolduste ajalugu ning vaadata, milliseid töid sõidukil varem on tehtud.

 


Sõiduki tellimuste jälgimise süsteem

Hoia uutel tellimustel silma peal.

Jälgi oma uue Toyota tarneolekut alates tellimuse esitamisest kuni auto jõudmiseni edasimüüja juurde.

 


Märgi minu asukoht

Aitab Sul sõiduki üles leida.

Isegi kui auto pole ühendatud, saad oma asukoha märkida ning auto juurde hõlpsalt tagasi tulla.


 

Klõpsa allpool ja laadi MyT rakendus alla.

 

 

 

VAATA AUTO ÜHILDUVUST

 

Kuidas MyT töötab?

Vaata lähemalt, kuidas MyT töötab.

 

Lisamaterjalid


 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Toyotaga sõitmine pole olnud kunagi parem ning MyT digiteenustega on kogemus veel täiuslikum, sest Sulle on tagatud maksimaalne mugavus ja kontroll oma auto üle, kus iganes Sa ka ei sõidaks.

 

Tehnika ei pea heidutama. Meil on vastused kõigile Sinu küsimustele MyT digiteenuste kohta.

 

MyT digiteenuste abil suhtleb Sinu auto vaevata välismaailmaga. Saad sõita tõhusamalt ja nutikamalt. Oleme teinud selle võimalikult lihtsaks, kuid kindlasti on Sul ikkagi küsimusi. Vastame neile heameelega.

 

Miks luua MyT konto?

MyT kontoga saad hallata oma multimeediasüsteemi ning võtta MyT rakenduse ja My Toyota kliendiportaali kaudu vastu kasulikke märguandeid oma auto kohta.

 

Mille poolest erinevad MyT rakendus ja My Toyota kliendiportaal?

Samad kasutajaandmed tagavad Sulle ligipääsu nii MyT rakendusele kui ka My Toyota kliendiportaalile.

MyT rakendus võimaldab kasutada järgmisi MyT digiteenuseid:

 

My Toyota kliendiportaalist saad üksikasjalikku teavet oma auto kohta ning osta ja hallata teenuseid. Portaalis on saadaval järgmised teenused:

 

Kas saan kasutada MyT digiteenuseid mõnes teises Toyotas?

MyT rakendus on seotud sõiduki valmistajatehase tähise (VIN) ja auto omanikuga, mistõttu saad kasutada rakendusega seotud teenuseid ainult selles autos.

 

Kas minu pere teised liikmed saavad kasutada MyT digiteenuseid?

MyT rakenduse digiteenused on piiratud auto omanikuga, kuid sõiduki valmistajatehase tähise (VIN) saab lisada mitmele kontole.

 

Mul on auto, kus peaksid olema MyT digiteenused, kuid need pole vist aktiveeritud. Mida teha?

Kui Sa pole kindel, kas Sinu MyT rakenduse digiteenused on aktiveeritud, mine MyT rakendusse. Klõpsa rattasümbolil, mille leiad avalehe paremast ülemisest nurgast. Mine menüüsse „Seaded“ ja vali vaheleht „Auto“. Kui näed teadet „Aktiveeri digiteenused“, tähendab see, et teenused ei ole veel aktiveeritud. MyT rakenduse digiteenuste aktiveerimiseks pead minema oma edasimüüja juurde.

Kiire viis kontrollimaks, kas MyT rakenduse digiteenuste on sisse lülitatud, on vaadata, kas rakenduse avalehel on näha viimase sõidu andmed.

 

Kuidas muuta MyT salasõna?

Salasõna saab muuta MyT rakenduses. Rattasümboli kaudu, mille leiad avalehe paremast ülemisest nurgast, pääseb menüüsse „Seaded“. Vali salasõna muutmine ning sisesta oma praegune ja uus salasõna. Seejärel kinnita ja salvesta uus salasõna.

Kui oled oma salasõna unustanud, saad küsida uue salasõna sisselogimislehelt, sisestades oma e-posti aadressi.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.