Uhiuus Toyota RAV4

Üleni 4x4. Üleni hübriid. Ei mingeid kompromisse.

 

 

Uus RAV4, mis on loodud sõitmiseks, pakub jõulist kujundust ja salongi käsitöömeisterlikkust koos tõelise igasugustel teedel sõitmise võimekusega. Selle end linnas koduselt tundva auto kõrge hoiak pakub suurepärast nähtavust, samal ajal kui sõiduasend tagab selle, et kõik on alati teie kontrolli all. Peale omapärase välimuse ja rafineeritud salongi paistab RAV4 silma oma klassi parima standardvarustusega. Täiustatud tajutava kvaliteediga uus RAV4 salong on erakordselt ruumikas, mugav ja läbimõeldult kujundatud sõitjate ümber. Ja tänu uuele võimsale 2,5-liitrise bensiinimootoriga hübriidajamile Dynamic Force pakub RAV4 võimekaid sõiduomadusi igasugustes oludes.

 

Hinnakiri ja varustustasemed   Küsi pakkumist   Ole esimeste proovisõitjate seas – pane ennast kirja  Tutvu mudeliga lähemalt

 

Toyota uus veermikuarhitektuur (TNGA)

Toyota uue veermikuarhitektuuri (TNGA) platvorm töötati välja parima võimaliku elamuse tagamiseks. Uue platvormi loomine igale mudelile võimaldab Toyotal pakkuda erinevaid sõidukitüüpe eri tüüpi juhtidele – ja luua stiilsemaid autosid, millega sõitmine on veelgi ohutum ja meelierutavam.

 

RAV4 puhul tähendab see hübriidset nelikveolist linnamaasturit, mis tagab loomuliku ja kindla tunnetuse. Selle madal raskuskese ja jäigem kere muudavad juhitavuse linnas lihtsamaks ning pakuvad sõidurõõmu. See igasugustel teedel võimas ja võimekas sõiduk pakub oma klassi parimat kütusekulu. Lühidalt, TNGA muudab RAV4 kompromissituks autoks – ja kokkuvõttes sellega sõitmise nii nauditavaks.

 

 

On olemas hübriid ja on olemas Toyota hübriid.

Sõitke ükskõik kus ja kõikjal, nii heite piirnormidega linnades kui ka mitmerealistel maanteedel ja keerulistes oludes külateedel. Uus RAV4 pakub vajalikku võimsust, tegemata järeleandmisi sõiduulatuses või ökonoomsuses. Selle uus 2,5-liitrise bensiinimootoriga hübriidajam Dynamic Force, millel on ainulaadne iselaadimisvõime, mugavat ja eriti vaikset sõiduelamust. Uhiuus RAV4 hübriid on jõudnud jõudluse ja võimekuse uude ajastusse.

 

 

Uhiuus Toyota RAV4

On olemas ohutus ja on olemas meelerahu

Standardvarustusse kuuluv ohutuspakett Toyota Safety Sense viib juhi abisüsteemid uuele tasemele. Uus RAV4 mitte ainult ei hoiata teid võimalike ohtude eest – see tegelikult aitab teil neile reageerida. Eelvaate mõnest uuest muljetavaldavast aktiivohutustehnoloogiast ja juhti abistavast süsteemist saate allpool.

 

 

Uhiuus Toyota RAV4 galerii

Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...