Soovitused ja eelised

Spetsialist soovitab millal ja kuidas autot hooldada

Toyota autod on projekteeritud vastupidavateks ja usaldusväärseteks. Seda tõestavad arvukad erapooletud testid ja uuringud. Auto hoolduseks on vajalikud regulaarsed hooldustööd ja kontrollid. Toyota tähtajaliste hooldetööde ajal kontrollitakse kuluvate osade seisundit, nii et omanikule ei tuleks ebameeldivaid üllatusi ja lisakulusid.

 

Autot tuleb hooldada iga 15000 km järel või aastas korra vastavalt, kumb kriteerium täitub ennem. Tulenevalt garantii tingimustest võib hooldust teha 1500 km varem või kuni 1500 km hiljem.

 

Hooldus- ja remondipersonali professionaalseid oskusi arendatakse pidevalt täiendõppe abil. Personali ametioskuste säilitamiseks ja kasvatamiseks on motiveerivaks teguriks maaletooja poolt korraldatavad iga-aastased kutsevõistlused. Ainult Toyota teenindusvõrgus on olemas Toyota autodega seotud ja ajaga sammu pidav oskusteave. Pidevalt toimib infovahetus Toyota tehaste ja importijate vahel.

 

Kohvik, WiFi, Ajalehed ja rendiauto

Korralik ja õigeaegne hooldus tagab auto pikaealisuse ja hea tervise. Kuigi nurgatagused hooldused võivad pakkuda esmapilgul paremat tunnihinda, on see petlik, kuna tänu ülimalt läbimõeldud hooldusprogrammile suudame kõik vajalikd protseduurid ära teha märgatavalt kiiremini, seejuures kvaliteedis kaotamata.

 

Meie hooldusspetsialistid kasutavad ainult spetsiaalselt Toyotale valmistatud seadmeid ja originaalvaruosi. See tähendab, et autot ei vigastata ja kõik varuosad peavad vastu sama kaua kui tehasest tulnud autol.

 

Hoolduse teeb eriti mugavaks võimalus ooteajal meie omas kohvikus keha kinnitada, ajalehti sirvida või wifiga netis surfata. Lisaks on ooteajal võimalik mõne Toyota mudeliga proovisõitu teha või kiireteks asjaajamisteks hoopis rendiauto võtta. Üks on kindel – hoolduse ajal sul igav ei hakka.

 

Plussid Toyota kliendile

 

Et saada paremat ülevaadet hoolduse hinnast, tasub see eelnevalt ise välja arvutada hoolduskalkulaatoris.

Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...