Toyota bZ4X | elke.ee

 

Reserveeri oma Toyota bZ4X

 

Avasta uus Toyota bZ4X

Uuenduslik, tõhus ja dünaamilise linnamaasturi disainiga elektrisõiduk Toyota bZ4X pakub kõike vajalikku. Tugeva konstruktsiooni, stiilse välimuse, muljet avaldava nelikveovõimekuse ja suurepärase sõiduulatuse abil viib Toyota bZ4X Su enesekindlalt kõikjale, kuhu vaid soovid. Vaata elektrilisusest kaugemale ja naudi selle uuendusliku elektrilise linnamaasturiga uut sõidukogemust.

 

Mudel on saadaval 2023. aasta alguses.

 

Toyota bZ4X | elke.ee

 

Reserveeri oma Toyota bZ4X

 

Toyota bZ4X | elke.ee

Muljet avaldavad sõiduomadused

Naudi Toyota bZ4X-iga oma klassi parimat elektrilist ja heitevaba jõudlust. Ergas mootor pakub kiirust ja pöördemomenti just siis, kui seda vajad. Tänu muljet avaldavale nelikveovõimsusele tagab Toyota bZ4X tõeliselt sujuva sõidukogemuse.

 

Valmis igaks teekonnaks

Nelikvedu AWD XMODE parandab jõudlust ja ohutust, nii et Toyota bZ4X tuleb suurepäraselt toime igal maastikul. Võid tunda end kindlalt iga ilmaga, kus iganes Sa ka ei seikleks.

Toyota bZ4X | elke.ee

 

Toyota bZ4X | elke.ee

Suurepärane aku kestvus

Tänu Toyota peaaegu 25-aastasele kogemusele akutehnoloogia vallas pakub Toyota bZ4X ühe laadimisega enam kui 450 km* sõiduulatust ja seda heitevabalt. Sõiduulatust saab suurendada valikvarustusse kuuluva katusel paikneva päikesepaneeliga. Kolm laadimisvõimalust pakuvad juhtidele paindlikkust: kasuta avalikke 150 kW kiirlaadimispunkte, et saavutada 80% aku laetuse tase hinnanguliselt 30 minutiga, või ühenda kodus pistikupessa või kodulaadijasse. Toyota kvaliteet tagab aku töökindluse suhtes täieliku meelerahu. Olles kvaliteedis täiesti kindel, annab Toyota veojõuakule 10 aasta pikkuse garantii. Nii saad ka Sina kindel olla, et Sinu Toyota bZ4X-i aku on alati parimas töökorras. Pärast iga hooldust Toyota ametlikus esinduses kehtib garantii ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb täitub enne).

 

* Sõiduulatus võib olenevalt valitud sõidukist ja varustustasemest erineda.

 

Ohutus, mida võid usaldada

Toyota bZ4X pakub laia valikut ohutusfunktsioone, ükskõik kas sõidad linnas või maastikul. Varustusse kuulub uusim ohutuspakett Toyota Safety Sense, mis hõlmab juhi hädaolukorra peatumise abisüsteemi (DESA) ja üle õhu uuendusi (OTA).

Toyota bZ4X | elke.ee

 

Toyota bZ4X | elke.ee

Nutikas ühendatud juhiala

Avasta maailm täis multimeediat ja ühenduvust. Eriti suure 12-tollise puuteekraani ja sujuva nutitelefoni ühendamise võimalusega Toyota Smart Connect pakub erakordselt kiiret ja lihtsat kasutuskogemust ning on tänu üle õhu uuendamise tehnoloogiale alati värskendatud.

MyT nutitelefoni rakendus aitab kontrollida akutaset, planeerida laadimist, vaadata reisi andmeid või isegi sõidukit eemalt kontrollida – alates kliimaseadmest kuni uste avamise ja lukustamiseni.

 

Ainulaadne stiil ja hoiak

Toyota bZ4X ühendab elektrisõiduki stiilse ja kauni välimuse linnamaasturi enesekindla disainiga. Tulemuseks on uuenduslik elektriauto, mis tuleb toime igasugustel teedel ja püüab kõikjal pilke.

Toyota bZ4X | elke.ee

 

Toyota bZ4X | elke.ee

Ruumikas ja avar sõitjateruum

Reisijate sõiduelamuse parandamiseks loodud Toyota bZ4X pakub ühist ruumi, mida saavad nautida kõik. Elegantses, ülimugavas ja avaras sõitjateruumis on kõigi reisijate jaoks oma klassi parim jalaruum.

 

Vaata Toyota bZ4X brošüüri (ENG)

 

Galerii

 

 

Soovid olla uue toyota bz4x-i esimeste omanike seas?

Saad Toyota bZ4X reserveerida enne ametlikku müügi algust tasuta ning ilma siduvate kohustusteta.

 

Reserveeri oma Toyota bZ4X

 

Alusta oma teekonda nullemissioonist kaugemale

 

Toyota bZ4X | elke.ee

 

Elektriaku sõiduulatus

Toyota bZ4X-iga ei pea Sa kunagi sõiduulatusele mõtlema. Muljet avaldava kestvusega aku pakub enam kui 450 km* muretut sõitu, ükskõik kuhu tee Sind viib.

 

* Sõiduulatus võib olenevalt valitud sõidukist ja varustustasemest erineda.

 

Toyota bZ4X | elke.ee

 

Laadimisaeg

Laadimine on lihtne ja mugav nii kodus, kontoris kui ka teel olles. Naudi Toyota bZ4X-iga akutoitel heitevaba sõitu ja väiksemaid kasutuskulusid.

 

Laadimisvõimalused

 

Toyota bZ4X | elke.ee

 

Avalik laadimispunkt

Kui soovid kiiresti laadida, leiad MyT rakendusest jaamaotsingu kaudu hõlpsasti palju avalikke kiirlaadimispunkte. Need äärmiselt tõhusad seadmed laevad 80% Su Toyota bZ4X-i akust täis ligikaudu 30 minutiga.

 

Toyota bZ4X | elke.ee

 

Kodulaadija

Nende spetsiaalsete seadmete abil on laadimine võrreldes koduse pistikupesaga palju kiirem. Toyota bZ4X-i saab täiesti täis laadida 6,5 tunniga.

 

Korduma kippuvad küsimused

 

Kui kaugele saab täislaetud akuga sõita?

Sõida Toyota bZ4X-iga enam kui 450 km*, ilma et peaksid laadimise pärast muretsema.

* Sõiduulatus võib olenevalt valitud sõidukist ja varustustasemest erineda.

 

Kus saab laadida?

Lae spetsiaalse kodulaadija, koduse pistikupesa või paljudes asukohtades paiknevate avalike kiirlaadimispunktide abil. Toyota internetipõhised teenused aitavad leida lähima laadimispunkti kõikjal Euroopas.

 

Kuidas Toyota bZ4X-i laadida?

Laadida saab lihtsalt, mugavalt ja täiesti ohutult sõidukiga kaasasoleva kaabli abil kas koduse pistikupesa, kodulaadija või avaliku kiirlaadimispunkti kaudu.

 

Kui kaua laadimine aega võtab?

Sõiduki laadimisaeg oleneb toiteallikast. Avalikes laadimispunktides naudid kiirlaadimist ligikaudu 30 minutiga. Kodulaadija või koduse pistikupesa kaudu laadimine võtab 6,5–19 tundi.

 

Kas kasutuskulud on väikesed?

Elektrisõidukid säästavad raha kogu kasutusea vältel. Sa ei pea enam kunagi kütuse eest maksma.

 

Mis on hübriid- ja elektriauto vahe?

Hübriid- ja elektriautodel on oluline erinevus. Hübriid vahetab bensiini- ja elektrimootorit ning on iselaadiv, aga elektrisõiduk töötab ainult aku jõul ja on täiesti heitevaba.

 

Kui pikk on aku eluiga?

Meie elektrisõidukid on sama usaldusväärsed kui kõik teised Toyota mudelid. Kui iga-aastane hooldus on tehtud, on Toyota bZ4X-il kümneaastane garantii, nii et saad nautida täielikku meelerahu.

 

Miks valida Toyota elektrisõiduk?

Enam kui 25-aastase kogemusega Toyota näitab teed täiesti elektrilisse tulevikku. Kuigi praeguseks on teedel juba rohkem kui 18 miljonit Toyota elektrisõidukit ja valida saab 17 elektrilise mudeli vahel, jätkab Toyota erakordsete uuenduste pakkumist ja rõõmustab kliente üle maailma. Tänu laialdastele kogemustele akutehnoloogia väljatöötamisel ja energiavoogude edukal haldamisel pakuvad Toyota elektrisõidukid usaldusväärset ja kauakestvat jõudlust.

 

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge