Tehnilised andmed

2340 mm
3465 mm
1420 mm
1615 mm
1430 mm
1615 mm
1460 mm
Mootori tehnilised andmed1.0 VVT-i1.0 VVT-i x-shift
Mootor
Tüüp1KR-FE1KR-FE
Silindrite arv3 CYLINDER, IN LINE3 CYLINDER, IN LINE
Klapimehhanism12-klapiline, DOHC VVT-i, kettülekanne12-klapiline, DOHC VVT-i, kettülekanne
Silindri läbimõõt ja kolvikäik, mm71,0 x 84,071,0 x 84,0
Töömaht, cm³998998
Surveaste11.8:111.8:1
Maksimaalne võimsus, DIN hj/p/min72/600072/6000
Maksimaalne võimsus, kW/p/min53/600053/6000
Maksimaalne pöördemoment, Nm/p/min93/440093/4400
Kütuse sissepritse süsteemElektrooniline sissepritseElektrooniline sissepritse
Kütuse oktaan-/tsetaaniarv95E95E
Pidurid
EesVentileeritud ketaspiduridVentileeritud ketaspidurid
TagaTrummelTrummel
Keretüüp
Vedrustuse tüüp - eesMacPhersoni vedrustusMacPhersoni vedrustus
Vedrustuse tüüp - tagaPingetalaPingetala
Uste arv55
Istekohtade arv44
Mõõdud
Pikkus, mm34653465
Laius, mm16151615
Kõrgus, mm14601460
Teljevahe, mm23402340
Rööbe - ees, mm14301430
Rööbe - taga, mm14201420
Üleulatuva esiosa pikkus, mm675675
Üleulatuva tagaosa pikkus, mm440440
Kliirens, mm135135
Kütusekulu
Kütuse liikBensiinBensiin
Maanteel, l/100km3,63,8
Linnas, l/100km4,94,9
Kombineeritud, l/100 km4,14,2
Kombineeritud CO2 emissioon, g/km9395
Euroklass6.26.2
Massid
Tühimass, kg840–915860-910
Täismass, kg12401240
Kandevõime, kg325-400330-380
Pagasiruum, l168168
Kütusepaagi maht3535
Sõiduomadused
Maksimumkiirus, km/h160160
Kiirendus 0-100 km/h13,815,2
Rool
TüüpHammaslatt ja hammasratasHammaslatt ja hammasratas
Pöörderaadius rehvist, m5,15,1
Jõuülekanne
TüüpC551C553A
SidurKuiv, üks plaat, diafragmaKuiv, üks plaat, diafragma
KäigukastManuaalneMultiMode (M/M)
1. käik3,5453,545
2. käik1,9131,913
3. käik1,3101,161
4. käik1,0270,973
5. käik0,8500,804
Tagurpidikäik3,2143,214
Rehvid ja veljed
Rehvimõõt165/65R14, 165/60R15165/65R14, 165/60R15
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...