Põhiomadused

Kui oled väikeettevõtja, võib tunduda, nagu teeksid mitme inimese tööd. Siin tuleb sulle appi PROACE, mis on just selline kaubik, mida sa vajad. Tänu kolmele pikkusele – kompaktne, keskmine ja pikk –, viiele kerestiilile, muljetavaldavale mahutavusele ja praktilisele ligipääsetavusele ning nutikatele kaubaruumi ja mobiilse kontori variantidele on PROACE’il olemas lahendus igaks tööks.


Välimus
Hõbedane iluliist ülemisel eesmisel iluvõrel
Välimus
Elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid
Välimus
180° avanevad tagumised tiibuksed
Välimus
Musta värvi kaitseliistud küljeustel
Salong
Manuaalne kliimaseade
Salong
Juhiistme käetugi
Salong
Esiiste kahele kaassõitjale
Salong
Panipaik kõrvalistuja istme all
Salong
Nutikas kaubaruum
Salong
Raadiomängija
Salong
Multimeediasüsteem Pro-Touch
Sõit
Kiirushoidik
Ohutus
Reguleeritav kiiruspiirik (ASL)

See juhtsüsteem ei lase ületada juhi poolt kindlaks määratud kiirust (piirkiirust). Juhtfunktsioonina reguleerib see mootori väljundvõimsust nii, et sõiduki kiirus ei ületa eelseadistatud piirkiirust isegi siis, kui vajutatakse jätkuvalt gaasipedaali. Eelseadistatud kiirus kuvatakse armatuurlaua näidikul, mis hakkab vilkuma, kui sõiduk jõuab piirväärtuseni.

Ohutus
Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC)

VSC aktiveerib automaatselt iga vajamineva piduri ja kontrollib mootori veojõudu, et säilitada stabiilsus ja vältida külglibisemise teket järsul pööramisel või libedal teel.

Ohutus
Toyota Traction Select

Võrreldes tavalise kaherattaveolise sõidukiga aitab TTS (täiustatud sõiduki stabiilsuskontroll + nõlvaltstardiabi) ülitõhusalt vältida libisemist. Selles tehnoloogias rakendatakse nii pidureid kui ka kontrolli mootori pöörete üle. TTS-i valimiseks on armatuurlaual vastav nupp. Süsteem tagab parema haarduvuse sellistes tingimustes nagu lumi, jää, muda ja liiv. Tulemuseks on suurem ohutus ja kiirem manööverdamine.

Ohutus
Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 4 turvapatja

Sellel mudelil on neli turvapatja. Nende hulka kuuluvad juhi ja kõrvalistuja SRS- ja külgturvapadjad.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.