Uus Corolla sedaan

 

Uus Corolla sedaan

Erksam. Nutikam. Turvalisem.

 

Ava hinnakiri

 

Heida esimene pilk uuele täiustatud Corolla sedaanile. Intuitiivne tehnoloogia ja viienda põlvkonna hübriidajam pakuvad veelgi suuremat sõidurõõmu ning rafineeritud välimus ja sõitjateruumi stiilne kujundus muudavad kõigi lemmiku Toyota paremaks kui kunagi varem. Ole teistest sammuke ees ja ära maga uue Corolla sedaani turuletoomist maha.

 

 

Silmapaistev stiil

Piisab ühest pilgust Toyota Corolla sedaanile, et märgata selle selgelt äratuntavat välimust koos pilkupüüdva uue iluvõre ja julgete Bi-LED-esituledega. Muuda oma sedaan veelgi pilkupüüdvamaks meie kahetoonilise värvivalikuga.

 

Stiilne uus iluvõre

Uue kujunduse saanud alumise võre läikivat värvi võrgumuster annab jõulisema hoiaku.

 

LED-esituled

LED-esituled pakuvad suurepärast võimsust ja nähtavust, tarbides samal ajal väga vähe energiat. LEDid on paigutatud rühmadena, mis moodustavad auto voolujoonelise kujundusega sobivaid elegantseid kaarjooni.

 

Sportlikud 18-tollised tumehallid eritöötlusega valuveljed GR SPORT

Üksnes GR SPORTI mudeli jaoks loodud uhiuued 18-tollised valuveljed rõhutavad sõiduki sportlikku olemust. Iseloomulik sümmeetriline kujundus loob efektse kooskõla ja kolmemõõtmelised tunnused ning lisab GR SPORTI mudelile veelgi sügavust ja dünaamilisust.

 

Voolujooneline ja dünaamiline

Corolla sedaani keret iseloomustavad rafineeritud voolavad jooned ning voolujooneline siluett ja lai hoiak annavad sellele vaieldamatu võimsustunde.

 

 

Voolujooneline ja dünaamiline

Corolla sedaani keret iseloomustavad rafineeritud voolavad jooned ning voolujooneline siluett ja lai hoiak annavad sellele vaieldamatu võimsustunde.

 

Stiilitunnetus

Kui Sa arvad, et Corolla sedaan näeb väljast hea välja, siis oota vaid, kuni autosse istud. Meie disainerid on kombineerinud kvaliteetseid materjale, mis näevad koos lihtsalt rabavad välja – ja ühtlasi loovad meeldiva tekstuuride mitmekesisuse. Stiilsed istmed täiendavad välimust ideaalselt. Miski ei mõjuta ruumi rohkem kui valgus ning Corollas leidub salongivalgustust kõikjal sõitjateruumis. Valgus on jaheda sinise ja valge varjundiga, andes sõitjateruumile stiilse ja rafineeritud ilme. See on üks paljudest peentest täiustustest, mis teeb sellest auto, kus soovid ka lihtsalt aega veeta.

 

Tehnoloogia kogu eluks

Intuitiivne info- ja meelelahutussüsteem võib muuta iga sõidu elamuseks. Saa tuttavaks Toyota Smart Connectiga. Saad nautida sujuvat pilvepõhist navigeerimist, hääljuhtimisfunktsiooni Voice Agent ning reaalajas liiklusteavet. Uue 10,5-tollise puuteekraani kaudu saad kasutada rakendusi Apple CarPlay™ ja Android Auto™ ja pääsed juurde nii oma nutitelefoni lemmikrakendustele kui ka rikkalikule sõiduteabele. Juhi näidikupaneelil on nüüd uus 12,3-tolline universaalnäidik, mida saab kohandada juhi eelistuste järgi neljas režiimis: Casual, Smart, Sport ja Touch.

 

Loo oma Toyotaga ühendus kõikjalt

Nutikas kokpit hoiab kõik Sinu auto ja nutitelefoni vahel sünkroonis. Sõitmise hõlbustamiseks mõeldud nutitelefonirakendus MyT kannab hoolt kõige muu eest. Ühe nupuvajutusega saad jälgida sõite, planeerida hooldust või koguni parandada oma hübriidautoga sõitmise stiili. Saad kaugjuhitava kliimaseadme ajastada autot enne sõitu jahutama või soojendama.

 

Kompromissitu võimsus

Paremad sõiduomadused ilma säästlikkuse arvelt järeleandmisi tegemata. Meie viienda põlvkonna iselaadiv hübriidtehnoloogia tagab Sulle parema kiirenduse ja suurema võimsuse ilma CO₂ kogust suurendamata.

 

Sõidurõõm

Toyota hübriidautodega on rõõm sõita. Nad on uskumatult sujuvad ja väga erksad ning linnas sõites naudid täiselektrilise sõiduki õndsat vaikust. Samuti säästavad need sõidukid kütust ja vähendavad heitkoguseid, ent sõita on nendega sama lihtne nagu tavaautoga. Kuna nad on iselaadivad, ei pea Sa neid kunagi vooluvõrku ühendama. Seega pole ime, et üle 12 miljoni juhi kogu maailmas on valinud Toyota hübriidauto.

 

Avasta sõidurõõm

Kõigi GR SPORTI mudelite jõuallikas on uuenduslik täishübriidajam. Naudi 1,8-liitrise hübriidmootori võimsust ja head kiirendust koos väikse kütusekulu ja CO₂ heitkogusega. Toyota uus veermikuarhitektuur (TNGA) tagab nauditava sõiduelamuse pakkumiseks fantastilise juhitavuse ja madala raskuskeskme.

 


Toyota T-Mate. Et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota Corolla sedaan varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmis sõidupartneriga. See hõlmab viimase põlvkonna Toyota Safety Sense’i ohutuspaketti ning juhtmevabalt tehtavaid funktsiooniuuendusi.

 

Toyota Safety Sense

Süsteemide toimimise ja funktsionaalsuse täiustused hõlmavad kiirendamise takistamise funktsiooni Acceleration Suppression, mis reageerib gaasipedaali ootamatule kasutusele aeglasel kiirusel sõitmisel; kokkupõrgete vältimise abi ristmikul pööramisel; ohuolukorra roolimisabi, mis suudab nüüd reageerida vastutulevatele sõidukitele; külgkokkupõrke vältimise ja kurvikiiruse vähendamise funktsiooni. Juhtmevabalt tehtavad tarkvarauuendused hoiavad funktsioonid ajakohasena ja võimaldavad lisada uusi.

 

Sõiduabi

Meie pimeala monitor hoiatab juhti sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju abi möödasõidu tegemisel. Corolla luukpäral on ka hädaabikõnesüsteem Emergency E-call ja kohanduvate kaugtulede süsteem.

 

Parkimisabi

Lisaks on Corolla luukpära varustatud muude innovaatiliste T-Mate’i parkimisabi funktsioonidega, näiteks ohutu väljumise abi (SEA), tagumiste turvavööde kinnitamise meeldetuletus ja tagant ristsuunas läheneva sõiduki eest hoiatamine (RCTA) koos automaatse pidurdussüsteemiga – see kõik annab Sulle kindlustunde ning loob veelgi ohutuma sõidukeskkonna Sinu ja teiste liiklejate jaoks.

 

Avasta Toyota T-Mate

 

Toyota Corolla sedaani galerii

 

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge