Uus Corolla Touring Sports

 

Uus Corolla Touring Sports

Erksam. Nutikam. Turvalisem.

 

Ava hinnakiri

 

Heida esimene pilk värskenduskuuri läbinud Corolla Touring Sportsile. Intuitiivne tehnoloogia ja viienda põlvkonna hübriidajam pakuvad veelgi suuremat sõidurõõmu ning rafineeritud välimus ja sõitjateruumi stiilne kujundus muudavad kõigi lemmiku Toyota paremaks kui kunagi varem. Ole esimeste seas, kes uue Corolla Touring Sportsiga tutvust teevad.

 

 

Silmapaistev stiil

Corolla Touring Sportsil on selgelt äratuntav julge ja dünaamiline välimus, mille saab muuta veelgi pilkupüüdvamaks meie ainulaadse kahetoonilise värvivalikuga. Tõmba tähelepanu stiilsete Bi-LED-esitulede ja efektse uue iluvõrega. Uus Toyota Touring Sportsi varustustase lihtsalt püüab kõigi pilku.

 

Stiilne uus iluvõre

Uue kujunduse saanud alumise võre läikivat värvi võrgumuster ja C-kujuline kaunistus rõhutavad madalamat raskuskeset ning laiemad udutuleraamid ja ehisliistud annavad jõulisema hoiaku.

 

Pilkuköitvad Bi-LED-esituled

Röövlinnu aukartust äratavast pilgust inspireeritud teravad ja horisontaalsed J-kujulised esituled loovad mõjusa ja karismaatilise ilme. Innovaatilised kahe valgusvihuga LED-tuled võimaldavad kasutada küljesuunatulede ja suunatulede ainulaadset kaksikfunktsiooni.

 

Sportlikud 18-tollised tumehallid eritöötlusega valuveljed GR SPORT

Üksnes GR SPORTI mudeli jaoks loodud uhiuued 18-tollised valuveljed rõhutavad sõiduki sportlikku olemust. Iseloomulik sümmeetriline kujundus loob efektse kooskõla ja kolmemõõtmelised tunnused ning lisab GR SPORTI mudelile veelgi sügavust ja dünaamilisust.

 

Moodsad tagumised liittuled

Toyota Corolla Touring Sportsil on uue kujundusega tagumised liittuled, mis rõhutavad sõiduki moodsat ilmet ja pakuvad suurepärast nähtavust. Sisemine hajutiklaas loob pinnavalgustuse ning punane välisklaas lisab tekstuuri, mis annab nii silmapaistva välimuse kui ka loob muretu ja avara mulje.

 

Silmatorkav tagumine põrkeraud

Tagumine põrkeraud on saanud täiesti uue kujunduse, mis rõhutab sõiduki moodsat sportlikku ilmet. Selle valmistamiseks kasutatud TSOP-materjal tagab suure jäikuse ja suurepärase ringlussevõetavuse.

   

 

 

Istu mugavalt ja lõõgastu

Läbimõeldud tehnoloogiat ja igale reisijale oma klassi parimat mugavust pakkuv Corolla Touring Sports on disainitud Sinu huve silmas pidades.

 

Stiilitunnetus

Kui Sa arvad, et Corolla Touring Sports näeb väljast hea välja, siis oota vaid, kuni autosse istud. Meie disainerid on kombineerinud kvaliteetseid materjale, mis näevad koos lihtsalt rabavad välja – ja ühtlasi loovad meeldiva tekstuuride mitmekesisuse. Stiilsed sportistmed täiendavad välimust ideaalselt. Miski ei mõjuta ruumi rohkem kui valgus ning Corollas leidub salongivalgustust kõikjal sõitjateruumis. Valgus on jaheda sinise varjundiga, andes sõitjateruumile stiilse ja sportliku ilme. See on üks paljudest peentest täiustustest, mis teeb sellest auto, kus soovid ka lihtsalt aega veeta.

 

Tehnoloogia kogu eluks

Intuitiivne teabe- ja meelelahutussüsteem võib muuta iga sõidu elamuseks. Saa tuttavaks Toyota Smart Connectiga. Saad nautida sujuvat pilvepõhist navigeerimist, hääljuhtimisfunktsiooni Voice Agent ning reaalajas liiklusteavet. Uue 10,5-tollise puuteekraani kaudu saad kasutada rakendusi Apple CarPlay™ ja Android Auto™ ja pääsed juurde nii oma nutitelefoni lemmikrakendustele kui ka rikkalikule sõiduteabele. Juhi näidikupaneelil on nüüd uus 12,3-tolline universaalnäidik, mida saab kohandada juhi eelistuste järgi neljas režiimis: Casual, Smart, Sport ja Touch.

 

Loo oma Toyotaga ühendus kõikjalt

Nutikas kokpit hoiab kõik Sinu auto ja nutitelefoni vahel sünkroonis. Sõitmise hõlbustamiseks mõeldud nutitelefonirakendus MyT kannab hoolt kõige muu eest. Ühe nupuvajutusega saad jälgida sõite, planeerida hooldust või koguni parandada oma hübriidautoga sõitmise stiili. Saad kaugjuhitava kliimaseadme ajastada autot enne sõitu jahutama või soojendama. Kaugjuhitav parkimisabisüsteem Advanced Parking aitab täpsemalt parkida.

 

Nauditav avarus

Uus Corolla Touring Sports pakub avarat ruumikust just siis, kui seda vajad. Ükskõik kas selleks on lisaruum perele või aktiivseteks nädalavahetusteks, voolujoonelise Touring Sportsi universaali pakiruumi saab oma vajaduste järgi mitmel moel kohandada. Avarasse pakiruumi mahub tänu kohandatavale põhjakattele, käepärastele küljetaskutele ja hõlpsalt kokkuklapitavatele tagaistmetele kõik, mis vaja. Tagaistmel sõitjatel on täpselt sama mugav nagu ees olijatel. Kui soovid tagaluuki avada, kuid käed on asju täis, lihtsalt liiguta jalga tagumise põrkeraua all ja jalaviipeandur avab tagaluugi automaatselt.

 

Kompromissitu võimsus

Paremad sõiduomadused ilma säästlikkuse arvelt järeleandmisi tegemata. Meie viienda põlvkonna iselaadiv hübriidtehnoloogia tagab Sulle parema kiirenduse ja suurema võimsuse ilma CO₂ kogust suurendamata. Uue täiustatud 2,0-liitrise mudeli puhul on heitkogused veelgi väiksemad.

 

Sõidurõõm

Toyota hübriidautodega on rõõm sõita. Nad on uskumatult sujuvad ja väga erksad ning linnas sõites naudid täiselektrilise sõiduki õndsat vaikust. Samuti säästavad need sõidukid kütust ja vähendavad heitkoguseid, ent sõita on nendega sama lihtne nagu tavaautoga. Kuna nad on iselaadivad, ei pea Sa neid kunagi vooluvõrku ühendama. Seega pole ime, et üle 12 miljoni juhi kogu maailmas on valinud Toyota hübriidauto.

 

Avasta sõidurõõm

Kõigi GR SPORTI mudelite jõuallikas on uuenduslik täishübriidajam. Naudi 1,8- või 2,0-liitrise hübriidmootori suurt võimsust ja head kiirendust koos väikse kütusekulu ja CO₂ heitkogusega. Toyota uus veermikuarhitektuur (TNGA) tagab nauditava sõiduelamuse pakkumiseks fantastilise juhitavuse ja madala raskuskeskme.

 


Toyota T-Mate. Et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota Corolla Touring Sports varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmis sõidupartneriga. See hõlmab viimase põlvkonna Toyota Safety Sense’i ohutuspaketti ning juhtmevabalt tehtavaid funktsiooniuuendusi.

 

Toyota Safety Sense

Süsteemide toimimise ja funktsionaalsuse täiustused hõlmavad kiirendamise takistamise funktsiooni Acceleration Suppression, mis reageerib gaasipedaali ootamatule kasutusele aeglasel kiirusel sõitmisel; kokkupõrgete vältimise abi ristmikul pööramisel; ohuolukorra roolimisabi, mis suudab nüüd reageerida vastutulevatele sõidukitele; külgkokkupõrke vältimise ja kurvikiiruse vähendamise funktsiooni. Juhtmevabalt tehtavad tarkvarauuendused hoiavad funktsioonid ajakohasena ja võimaldavad lisada uusi.

 

Sõiduabi

Meie pimeala monitor hoiatab juhti sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju abi möödasõidu tegemisel. Corolla luukpäral on ka hädaabikõnesüsteem Emergency E-call ja kohanduvate kaugtulede süsteem.

 

Parkimisabi

Lisaks on Corolla luukpära varustatud muude innovaatiliste T-Mate’i parkimisabi funktsioonidega, näiteks ohutu väljumise abi (SEA), tagumiste turvavööde kinnitamise meeldetuletus ja tagant ristsuunas läheneva sõiduki eest hoiatamine (RCTA) koos automaatse pidurdussüsteemiga – see kõik annab Sulle kindlustunde ning loob veelgi ohutuma sõidukeskkonna Sinu ja teiste liiklejate jaoks.

 

Avasta Toyota T-Mate

 

Toyota Corolla Touring Sports galerii

 

 

Tutvu Corolla mudelivalikuga

Üks suurus ei sobi alati kõigile. Meie Corolla hübriidautode mudelivalik on loodud mitmesuguste funktsioonidega, mis sobivad kõige paremini vastama Su mugavus- ja praktilisusvajadustele.

 

Corolla luukpära

 

Corolla sedaan

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge