Uus Prius Plug-in Hybrid

Uus Prius Plug-in Hybrid

 

Hind alates 44 900 € | Kuumakse alates 430 €

Küsi pakkumist  Hinnad  Varustus

 

Kaunis, dünaamiline ja ülisäästlik

Prius on alati trotsinud tavasid ja lõhkunud piire. Hübriidsõiduki kontseptsiooni rajaja viib uue Priusega pistikhübriid-elektriautod uuele tasemele. Selle topelt-DNA ühendab elektri jõu igapäevasõitudel ja tõhusa hübriidajami pakutava vabaduse pikemate vahemaade läbimisel. Prius Plug-in Hybrid on kohal: intelligentne, julge, täiustatud.

 

Uus Prius Plug-in Hybrid

 

Uuri uut Prius Plug-in Hybridit 360° vaates

 

 

Mudelit on kujutatud ainult ühe varustustasemega ning see ei kajasta kogu valikut.

 

Uus Prius Plug-in Hybrid

Kompromissitu pistikhübriid-elektriauto

Milleks kompromiss? Uus Prius Plug-in Hybrid pakub mõlema valdkonna parimaid omadusi. Vali elektrisõiduki režiim ning sõida ainult erksal elektrienergial. Kui aku laetuse tase väheneb, lülita lihtsalt ümber säästlikule hübriidajamile. Nii sõidad pingevabalt, hoiad kokku kütust ja ka CO₂ heitkogus on väike.

 

Silmatorkavalt voolujooneline

Uus Prius Plug-in Hybrid ühendab endas eelmiste põlvkondade sõidukite kiilukuju ja uljad jooned, et luua uus stiilne ja kupeelik siluett. Omapärase puhta joonega lakooniline disain on inspireeritud loomulikust õhuvoolust. Sõiduki jõuline hoiak ja vasarhaid meenutav esiosa ei jäta ilmselt kedagi külmaks.

Uus Prius Plug-in Hybrid

 

Uus Prius Plug-in Hybrid

Sinu uus lemmikkoht

Juhikeskse kokpiti, näidikupaneeli ja luksuslike istekohtadega Priuse salong on koht, kus olemist lihtsalt naudid. Sõiduki salongi harmoneeruvad detailid rõhutavad tumedates värvides kujundust. Juhi käsutuses on kasutajasõbralik mitmeotstarbeline ekraan, mis annab juhtimise kindlalt Sinu kätesse. Armatuurlaual asuv reageeriv meeleoluvalgustus, mis on seotud auto täiustatud ohutussüsteemidega, aitab kõike õigel ajal märgata.

 

Tipptasemel tehnoloogia

Prius on alati olnud tehnoloogia vallas esirinnas – ja uus Prius Plug-in Hybrid pole mingi erand. Tänu võimsale ühenduvusele ja intuitiivsetele liidestele teevad sõiduki ohutus- ja mugavusfunktsioonid, näiteks MyT rakenduse kaudu kasutatavad kaugteenused, iga sõidu turvalisemaks, lihtsamaks ja mugavamaks.

 

Uus Prius Plug-in Hybrid

Toetab Sind alati

Uuel Prius Plug-in Hybridil on täiustatud Toyota T-Mate’i versioon, mille mitmesugused juhiabi- ja kokkupõrkeid vähendavad süsteemid pakuvad liikluses hindamatut tuge.

 

Uus Prius Plug-in Hybrid

Alati ajakohane

Tänu sõidukisisesele andmeühendusele ja reaalajas tehtavatele värskendustele on Prius Plug-in Hybridi multimeedia- ja ohutussüsteemid, tarkvara ning funktsioonid alati ajakohased.

 

Uus Prius Plug-in Hybrid

Rakenda päikeseenergiat

Prius Plug-in Hybrid suudab päikesevalguse muuta elektrienergiaks. Sõiduki akut laetakse katusel olevate päikesepaneelide kaudu, et suurendada elektri jõul sõitmise ulatust. Isegi kui auto on mitmeks päevaks pargitud, jätkab Prius aku laadimist päikeseenergia abil.

* Sõltub varustustasemest.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge