Yaris Cross

 

Tänavaile loodud. Üdini linnamaastur.

Stiilne Toyota Yaris Cross viib Yarise uutesse kõrgustesse ja toob järgmise põlvkonna väikeauto kõik positiivsed omadused linnamaasturisse.

 

Yaris Cross, millel on meie uusim iselaadiv hübriidsüsteem, valikuline nutikas nelikveosüsteem ning palju muid suurepäraseid linnakeskkonda sobivad lahendusi, jõuab kohale 2021. aastal.

 

Vaata hinnakirja

 

Linnamaasturi välimus ja linna jaoks sobiv suurus

Esimeste linnamaasturite loojana saime Yaris Cross ehitamisel kasutada oma aastatepikkuseid kogemusi. Jõulise ja sportliku väljanägemise ning ruumika ja kõrgel asetseva salongiga sõidukil on kõik linnamaasturi eelised, kuid see on siiski kompaktne ja linna jaoks sobiva suurusega.

 

Meie uusim linnamaastur ja meie uusim hübriidtehnoloogia

Oleme lisanud oma uusimale linnamaasturile meie kõige uuema hübriidtehnoloogia. Yaris Crossi viib edasi 1,5-liitrine hübriidajam Hybrid Dynamic Force, tänu millele on kütusekulu ja CO2 heitkogused väikesed, kuid auto on võimas ja tundlik. Ideaalne kombinatsioon linnasõiduks.

 

Nelikveo võimalus ja oma klassi parim tõhusus

Need, kes soovivad nautida kompromissitut linnamaasturi jõudlust, saavad oma Yaris Crossi varustada nutika nelikveoga. Kompaktse hübriidlinnamaasturi ainulaadne funktsioon Hybrid AWD-i võimaldab nautida nelikveo võimsust, kuid kütusekulu ja CO2 heitkogused jäävad endiselt oma klassi väikseimateks.

 

LEIA ENDALE SOBIV YARIS CROSS

 

 

Limited Edition

Tipptasemel mugavuse ja seadmetega segunenud silmapaistev disain. Eksklusiivne Limited Edition on tänavapildis erakordselt silmapaistev.

 • 18-tollised eritöötlusega valuveljed
 • Mustad nahkistmed
 • 10-tolline värviline esiklaasinäidik
 • Jalaviipega avatav elektriline tagaluuk
 

 

Adventure

Jõuline ja mitmekülgne Adventure on mõeldud aktiivse eluviisiga inimestele. Sõitjateruumis on kasutatud loodusest inspireeritud värviteemat, mis lausa kutsub sind endaga seiklema.

 • 18-tollised tumehallid valuveljed
 • Osaliselt kunstnahaga kaetud mustad istmed
 • Eesmine ja tagumine allasõidutõke
 • Katuseraamid
 

 

Elegant

Tänu elegantsele ja hästi varustatud varustustasemele Elegant püüad linnas tõesti pilke. Soe ja hoolikalt läbimõeldud sõitjateruum pakub ehtsat suurlinlikku elegantsi.

 • 18-tollised eritöötlusega valuveljed
 • Osaliselt kunstnahaga kaetud pruunikashallid istmed
 • Eesmised ja tagumised parkimisandurid koos automaatpiduriga
 • Pimeala monitor (BSM)

 

Yaris Crossi lugu

Tutvu Yaris Crossi looja Yasunori Suezawaga. Meie kompaktse linnamaasturi projekti peainsenerina oli tema ülesanne visioon ellu viia. Nüüd selgitab ta, mis teda meie uue sõiduki väljatöötamisel kõige rohkem inspireeris ja millised olid suurimad saavutused alates oma klassi parimast Hybrid AWD-i süsteemist kuni stiilse disaini ja esmaklassiliste turvalisusnäitajateni.

 

Paindlik ruum, nutikad lahendused

Yaris Crossi saab nutikalt paigutada nii igapäevasõitudeks kui ka nädalavahetuse pikemateks väljasõitudeks vajalikud asjad. Tänu reguleeritavale kõrgusele, jaotatud põrandaplaadile ja 40 : 20 : 40 suhtega kokkuklapitavatele istmetele saab pakiruumi oma vajaduste järgi kohandada. Lisaks on sel praktiline elastikrihmade süsteem ja jalaviipega avatav elektriline tagaluuk.

 

Nelikveo võimekusega ja oma klassi säästlikuim

Nende jaoks, kes ei taha teha linnamaasturi võimekuses mingeid järeleandmisi, saab Yaris Crossi varustada nutika nelikveoga. Kompaktse hübriidmaasturi ainulaadne omadus Hybrid AWD-i pakub nelikveo kindlustunnet oma klassi väikseima kütusekulu ja CO2 heitkogusega.

 

Vaata hinnakirja

 

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge