Täiselektriline Toyota bZ4X Luxury

Täiselektriline Toyota bZ4X Luxury
Fikseeritud liisinguintress 2% ja kuumakse 490 € 5 aastaks.
 • KUUMAKSE 490 € – FIKSEERITUD 5 AASTAKS
 • FIKSEERITUD LIISINGUINTRESS 2% – EURIBORIST SÕLTUMATU
 • TALVERATASTE KOMPLEKT ERIHINNAGA 590 €
 • ELEKTRISÕIDUKI OSTUTOETUS RIIGILT 4000 €
 • AUTOD LAOS

 

Täiselektriline Toyota bZ4X linnamaastur nüüd suurepärase liisinguintressi ja talverataste komplekti eripakkumisega

 

 • Uhiuus täiselektriline esiveoline linnamaastur Toyota bZ4X Luxury paketiga, metallikvärviga, võimsa 204 hj elektrimootoriga ning sõiduulatusega kuni 514 km nüüd eripakkumisena kindla kuumaksega – 490 €.
 • Toyota bZ4X mudel on nüüd EURIBORIST sõltumatu ja fikseeritud liisinguintressiga – ainult 2%. Nii saad olla kindel, et kuumaksed on kontrolli all ja muutlik EURIBOR Sind ei mõjuta. 
 • Lisaks saad oma uuele Toyota bZ4X linnamaasturile valida talverataste komplekti erihinnaga 590 € (põhjamaised Goodyear lamellrehvid ja veljed; komplekti tavahind 2 348 €).
 • Suur valik täiselektrilisi Toyota bZ4X mudeleid on laos ja oma uue auto saad kiirelt kätte. Uue auto sissemakseks sobib Sinu olemasolev auto.
 • Auto hind alates: 56 650 €.

 

Vali oma Toyota bZ4X laost  Tule proovisõidule  Küsi pakkumist  Avasta Toyota bZ4X

 

Toyota bZ4X – uue ajastu täiselektriline linnamaastur

 

Täielik meelerahu – iga Toyota bZ4X-i põhivarustuses

 

Meelerahu on uue Toyota bZ4X-i põhivarustuses. Koos auto ostuga saad kaasa vajalikud tooted ja teenused, mis lubavad Sul elektriajastust viimast võtta.

 • Kuni 5-aastane või kuni 75 000 km läbisõiduni hooldusprogramm hinnas
 • Kuni 10-aastane või kuni 1 miljoni km läbisõiduni veojõuaku garantii
 • Kuni 10-aastane või kuni 185 000 km läbisõiduni Toyota Relax garantii
 • Kuni 10-aastane maanteeabi
 • Kodulaadija ja kodupistikust laadimise kaablid hinnas 

 

Elektriauto riikliku ostutoetusega uus Toyota bZ4X 4000 € soodsamalt

 

Riiklikku toetust saab küsida uute, nii müügilepinguga omandatud kui ka liisingulepinguga kasutusse võetud nullheitega sõiduautode ostmiseks. Loe lähemalt siit.

 

Kalkulaatorid

 

Sõiduulatuse ja laadimisaja kalkulaatorite abil saad välja uurida, kui hästi sobib Toyota bZ4X Sinu elustiiliga. Piisab, kui sisestad oma sõiduharjumuste ja laadimisvõimaluste andmed, ning kalkulaator näitab, kui suure sõiduulatusega saad arvestada ja kuidas oma Toyota bZ4X-i optimaalselt laadida.

 

 

Vali oma Toyota bZ4X laost  Tule proovisõidule  Küsi pakkumist  Avasta Toyota bZ4X

 

Lisa oma Toyota bZ4X-ile lisavarustust, et sõidud täiuslikuks muuta

 

Toyota originaalkatuseraamid

 

Katuseraamid teevad asjade vedamise pandlikumaks ja võimaldavad kinnitada katusele erinevat varustust – suuski, lumelaudu või katuseboksi. Tugevad raamid on tuuletakistuse vähendamiseks aerodünaamilise kujuga ning turvalisuse tagamiseks varustatud lukustatavate küljekatetega.

 

Katuseraamide komplekt koosneb fikseeritud kinnitusega katuseraamidest ja kinnituskomplektist.

 

Toyota bZ4X eemaldatav või fikseeritud veokonks

 

Toyota originaal veokonksukomplekt on välja töötatud, et tagada nii veokonksu kui ka sõiduki konstruktsioonide tugevus ja vastupidavus. Haagise olemasolul saad vedada järelkäru või kinnitada konksu külge rattahoidja ja kuni 3-le rattale. Eemaldatava veokonksu hilisem paigaldamine ja eemaldamine on lihtne ega nõua erioskusi.

 

Kerekaitsevahend Long Life Body Protector

 

Spetsiaalne keraamiline kerekaitsevahend annab Su uue Toyota bZ4X värvikihile aastaringse topeltkaitse, millest on eriti kasu just saabuvate talvekuude ajal. Regulaarne kerekaitsevahendi kasutamine aitab lisaks kaunile välimusele hoida Su auto kõrget järelturuväärtust pikkade aastate jooksul.

 

Vali oma Toyota bZ4X laost  Tule proovisõidule  Küsi pakkumist  Avasta Toyota bZ4X

Sulge

Tekkis huvi?

Kui sul tekkis huvi antud pakkumise vastu, siis saada meile oma kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust.
Esindus *
Nimi *
Telefoni number *
E-post *
Märkused
Soovin saada

Keskmine elektrikulu 14,4–16,9 kWh / 100 km. Maksimaalne sõiduulatus 436–514 km (WLTP andmete järgi). Sõiduulatust mõjutavad mitmesugused tegurid, näiteks sõiduki mass, ilmastikuolud ja temperatuur, tee tüüp ja kvaliteet, lisavarustus ja sõidustiil. Need andmed ei pruugi kajastada Sinu tegelikke sõidunäitajaid. Foto on illustratiivne.

Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 31.10.2023 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

Arvutused on ligikaudsed ja võivad erineda kliendile pakutavatest tingimustest. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,13% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 56 950 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 39%, krediidisumma käibemaksuga 48 407,50 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 60, fikseeritud intress 2% aastas, lepingutasu 500 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 38 299,21 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/private/docs/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.