Täishübriid-elektrilised linnamaasturid

Täishübriid-elektrilised linnamaasturid

Lai valik. Kohe saadaval

TOYOTA LINNAMAASTURID JA MAASTURID. IGALE VAJADUSELE. IGALE MAITSELE.

Sõltumata sellest, kas Su igapäevane teekond kulgeb mööda linnatänavaid või käänulisi maanteid, võid kindel olla, et Toyotaga jõuad sihtkohta mugavalt, turvaliselt ja säästlikult. Toyotal on lai valik täishübriid-linnamaastureid igale maitsele ja vajadusele: Toyota C-HR, Yaris Cross, Corolla Cross ning meie SUV-pere uusim täiselektriline mudel – Toyota bZ4X. Ning kui vajad veelgi rohkem võimekust keerukamatesse oludesse, tee oma valik legendaarse RAV4, Land Cruiseri, 7-kohalise Highlanderi või kõikvõimsa Hiluxi vahel.

 

NÜÜD ON PARIM AEG OSTA TÄISHÜBRIID YARIS CROSS, COROLLA CROSS VÕI RAV4

 

 • Eesti eelistatuimad linnamaasturid
 • Säästlik hübriidajam
 • Rikkalik põhivarustus
 • Lai valik autosid laos 
 • Sissemakseks sobib Sinu praegune auto

 

AVASTA TOYOTA LINNAMAASTURID JA MAASTURID

 

 

GALERII

 

 

AVASTA TOYOTA LINNAMAASTURID JA MAASTURID

 

Küsi pakkumist  Tule proovisõidule

 

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

 

Toyota T-Mate süsteemide seas on hulgaliselt aktiiv- ja passiivohutusfunktsioone, mis toetavad Sind sõitmisel, manööverdamisel ja parkimisel ning seda nii linnas kui ka maastikul. Ohutussüsteemid kaitsevad Sind ja Su kaassõitjaid ning kõiki teisi liiklejaid.

 

T-Mate’is sisalduvad paljud Toyota Safety Sense ohutuspaketi funktsioonid, mis on iga Toyota maasturi ja linnamaasturi põhivarustuses. Nende seas on näiteks liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), kokkupõrke ennetussüsteem (PCS), kohanduv kiirushoidik (ACC) ja automaatsed kaugtuled (AHB)*.

 

* Konkreetse ohutussüsteemi olemasolu sõltub valitud mudelist ja varustustasemest. Palun küsi lisainfot esindusest.

 

Avasta Toyota T-Mate

 

Täishübriid-elektriauto eelised

 

Toyota maasturite valikus on nii täis- kui ka pistikhübriide, mis ühendavad endas bensiinimootori võimsuse ja elektrimootori säästlikkuse, vähendades kütusekulu ja kahjulikke heitmeid Sulle kõige mugavamal kujul. Seetõttu ongi Toyota hübriidtehnoloogiast saanud uus normaalsus kõigile, kes soovivad igapäevaste valikutega anda panuse puhtama ja rohelisema tuleviku nimel.

 

 

 • Topeltenergia

  Hübriidiga on Sinu käsutuses elektriauto võimsus ja pöördemoment, et saaksid sõita kaugemale vähemaga. Linnasõitudel aitab Sind elektrimootor, mis teeb tööd oluliselt väiksema kütusekulu ja CO₂-heitmega, ning maanteel võtab ohjad üle bensiinimootor, millele annab lisahoogu elekter. See ongi täishübriidi topeltenergia ja säästlikkus käsikäes.

 • Sõidumugavus

  Täis- ja pistikhübriidid muudavad Su teekonna vaiksemaks, sujuvamaks ja säästlikumaks. Sõites aeglases linnaliikluses või manööverdades parklas, saadab Sinu liikumist ainult hübriidi mahe hääl. RAV4 Plug-in Hybrid pistikhübriidi puhul saad seda vaikust nautida kuni 70 kilomeetrit. Mis peamine – valides vaikse ja säästliku hübriidsõiduki, aitad kaasa parema elukeskkonna loomisele.

 • Laadimise lihtsus

  Täishübriidi puhul ei pea Sa laadimise pärast muretsema, sest Su auto laeb end sõites ise, kogudes energiat, mis jääb üle rataste veeremisest, pidurdamisest ja bensiinimootori tühikäigust.

 • Hea loodusele

  Nii meie täis- kui ka pistikhübriidid toimivad elektrirežiimis sõites nagu elektriautod, aidates kaasa õhusaaste ja kahjulike heitmete vähendamisele. Sõites täis- või pistikhübriidiga, saad kogeda kõiki elektriautoga sõitmise võlusid, kuid seda koos kindlustundega, et teekond jätkub ka siis, kui Sinu teekonnal peaks laadimisvõimalusi veel nappima.

 • Rahakotisõbralik

  Täis- ja pistikhübriidide elektrimootor tähendab oluliselt väiksemat kütusekulu, kuid mitte ainult. Hooldusele ja teenindusele kulub samuti vähem, sest hübriidajami komponendid, nagu veojõuaku, ei vaja hooldust. Hübriidide piduriklotsid kuluvad vähem ning automaatkastilgi on vähem liikuvaid ja kuluvaid osi. Ei tasu ka unustada meelerahu, mille annab kuni 10 aastat kestev garantii.

 

Toyota Relax

 

Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii. Jätkates korraliste hooldustega Toyota esinduses, pikeneb Toyota Relax garantii kuni sõiduki 10 aastaseks saamiseni või läbisõiduni 185 000 km.

 

Vaata lisa

 

TUTVU LAOAUTODE VALIKUGA

 

Vaata lisa

Sulge

Tekkis huvi?

Kui sul tekkis huvi antud pakkumise vastu, siis saada meile oma kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust.
Esindus *
Nimi *
Telefoni number *
E-post *
Märkused
Soovin saada
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.