Põhiomadused

Uus Toyota Camry on varustatud igas mõttes tehnoloogia viimase sõnaga. Toyota uue globaalse arhitektuuri (TNGA) platvormiga on auto standardvarustuses nii täiesti uus Toyota hübriidajam kui ka Toyota Safety Sense'i ohutuspakett. Tänu sellele pakub Camry omanikule just sellist meelerahu, mugavust ja sõidunaudingut, nagu sa oled harjunud Toyotalt ootama.


Hübriidi omadused

Välimus
Elegantsi tagasitulek

Voolujooneline ja stiilne uus Camry on loodud imetlevaid pilke püüdma. Enesekindel ja dünaamiline, sportlikust iluvõrest kuni elegantsete küljejoonteni. Ükskõik, kas vaatad seda eest või tagant, Camryst õhkub silmanähtavat väärikust ja kvaliteeti.

Salong
Kompromissitu meistritöö

Uue Camry ruumikas interjöör ühendab meisterliku käsitöö praktilise mõtteviisiga. Siin tunned sa tõelist VIP-kohtlemist. Tehnoloogia viimane sõna, mille hulgas on ka värviline esiklaasinäidik, varustab sind vajaliku infoga kogu teekonna jooksul.

Sõit
Toyota uus globaalne arhitektuur (TNGA)

Camry tagasitulek toob rambivalgusesse Toyota uue globaalse arhitektuuri (TNGA). Inseneritöö ja disaini suursaavutus tuleb koos laitmatu stiilitunnetuse, kompromissitu kvaliteedi ja innovatiivsete ning kasutajasõbralike tehnoloogiatega.

TNGA platvorm on üks peamisi põhjuseid, miks Camryga sõitmine on tõeline nauding. Tänu madalamale raskuskeskmele on saavutatud madalam sõiduasend ja suurem kontroll.

Ohutus
Meelerahu

Tänu autole paigutatud sensoritele ja kaameratele oskab uus Camry kaitsta nii sind kui ka sinu kaasreisijaid. Alates kokkupõrke ennetussüsteemist koos jalakäija tuvastustehnoloogiaga kuni sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteemini, kingib Toyota Safety Sense'i ohutuspakett sulle vajaliku meelerahu nii närvilises linnaliikluses kui ka maanteel. Ja seda juba standardvarustusega Camry puhul!

Mootor
Uus 2,5-liitrine Dynamic Force hübriidi elektriline jõuallikas

Uue Camry südameks on 2,5-liitrine neljasilindriline bensiini-elektri hübriidsüsteem. Tegu on täiesti uue mootoriga. 2,5-liitrise Dynamic Force mootori hübriidvariant on TNGA platvormi mootor, mis kombineerib tipptasemel ökonoomsuse suurepäraste sõiduomadustega.

Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...