Põhiomadused

Corolla luukpäramudeli sisemine dünaamika ja stiilsus väljendub ka selle väliskujunduses. Kenas profiilis tõuseb esile madal mootorikate ja lennukas aerodünaamiline katusejoon ning esi- ja tagaots rõhutavad auto sihikindlat hoiakut.

 

Uued valuveljed

Uus, jalustrabava disainiga valuvelgede valik rõhutab oma rafineeritud ja ülitehnilise stiiliga Corolla elegantset sportlikkust.

 

Uus iluvõre

Auto silmatorkav välisilme ühendab ajatud proportsioonid uue, laia ja võimsa iluvõrega, mis annab Corollale veelgi jõulisema hoiaku.

 

LED-esituled

Corolla luukpära ühendab kõrgtehnoloogia ja moodsa disaini ning see väljendub enim kaunites Bi-LED-esituledes.

 

Tagumised liittuled

Corolla uuendusliku disainiga tagumised liittuled ja silmailu pakkuv kere on funktsionaalsed ja stiilsed.

 

Madalam tagumine põrkeraud

Uue auto tuult trotsiv siluett on tänu madalamal paiknevale sujuvale ja vormitud tagumisele põrkerauale veelgi tõhusama aerodünaamikaga.

 


 

Kõrgtehnoloogia kunstiline ühendamine rahuliku ja mugava keskkonnaga annab Corolla ruumikale salongile usaldusväärse ja korrastatud ilme. Ülipraktiline kahetsooniline kliimaseade ja kõikjal leiduvad panipaigad, aga ka meeleoluvalgustus ja efektsete interjöörikujunduste valik loovad sõitjatele stiilse ruumi.

 

Uus istmete viimistlus

Saad valida enda stiiliga sobiva interjööri alates sügavatest, rikastest toonidest ning julgetest 3D-efektidest kuni heledamate värvideni, mis rõhutavad Corolla olemust.

 

12,3-tolline digitaalne universaalnäidik

Juhikeskset ja inforikast digitaalset universaalnäidikut saad kohandada oma soovide järgi ning selle kujunduse valida nelja kujundusvariandi hulgast.

 

10,5-tolline multimeediaekraan

Corolla luukpäramudeli kõrglahutusega 10,5-tollisel puuteekraanil saad mugavalt kasutada sõiduki digiteenuseid ja oma mobiilirakendusi.

 

GR SPORTi käivitusnupp

Paneb Su südame alati kiiremini tuksuma. GR SPORTi käivitusnupp tuletab pidevalt meelde Toyota tänavaautode ja üliedukate hübriidelektriliste võidusõiduautode vahelist seost.

 

Meeleoluvalgustus

Stiilne ja rahustav salongivalgustus rõhutab Corolla kõikjal leiduvat tehnoloogiat ja silmapaistvat mugavust.

 


 

Nutikalt elektriline

Toyota rikkaliku uuendustepagasi ja kõrge tehnilise taseme toel pakub uus Corolla luukpära võrratult meeldiva ja kütusesäästliku sõiduelamuse. Äärmiselt mugava iselaadimisega sõidukis on ühendatud bensiinimootori väsimatu jõudlus ning puhas ja võimas elektriajam.

 

 

Mugavus ja juhitavus

Kiire ja hea juhitavusega Corolla luukpära roolis tunneb juht end enesekindlalt. Corolla jäik kere tagab suurepärase sõidumugavuse igasugusel teekattel.

 

Madal raskuskese

Võidusõiduautode raskuskese asub madalal kindla põhjusega. See parandab juhitavust ja sõiduomadusi, rääkimata ohutusest. Corolla luukpära raskuskese on madal samal põhjusel.

 

Paika timmitud vedrustus

Optimaalne vedrustus on auto sõiduomaduste juures otsustava tähtsusega. Corolla luukpära vedrustus on kalibreeritud selliseks, et juht tunneks end kindlalt ja hoiaks kontrolli enda käes ning et sõit oleks mugav.

 

Parem juhitavus

Ükskõik kuidas ja kuhu Sa sõidad, selle sõiduki suurepärane juhitavus on selgelt tuntav. Tänu kergele roolile, erksusele ja esmaklassilisele juhitavusele on Corollaga mõnus ja julge sõita.

 

Parem sõidumugavus

Kõrgetasemeline sõidumugavus muudab nii lühikesed kui ka pikad sõidud lõõgastavaks ja vähem väsitavaks, nii et jõuad sihtkohta värskena.

 

Elamusi loov juhitavus

Kiire, hea reageerimisvõimega ning juhitud ja neutraalse kurvis sõidu tasakaaluga Corollal on kerge ja vahetu roolisüsteem ning paika timmitud vedrustus nii ees kui ka taga. Tulemus on intuitiivne ühendus auto ja juhi vahel. Sina keera rooli ning Corolla reageerib kiirelt ja loomulikult, luues meeldiva ja turvalise sõidukogemuse.

 

Sujuv elektrijõud

Corollas on kasutusel uusim, viienda põlvkonna hübriidelektriline süsteem. Kasutamisel ei erine see auto tavalisest sõidukist, kuid oma klassi juhtiva kütusesäästu ja vähese saaste poolest küll – sealjuures pole sõiduulatuse pärast vaja muretseda. Tangi nagu tavaliselt ja kuna Toyota hübriidid on iselaadivad, ei pea neid vooluvõrku ühendama ega laadima.

 

 


 

Intuitiivne esmaklassiline digilahendus

Corolla 12,3-tolline digitaalne universaalnäidik pakub rikkalikult funktsioone. See kuvab kõike alates valitud meediakanalist kuni olulisemate sõiduandmeteni ning on paindliku kujundusega, nii et saad seda enda soovide järgi kohandada – Sinu info Sinu moodi. Neli kujundusvarianti – Casual, Smart, Sport ja Tough – lisavad isikupärastamiseks veel rohkem võimalusi.

 

 

10,5-tolline puutetundlik multimeediaekraan koos Apple CarPlayga

Uus Corolla teeb digielu autosse kaasavõtmise lihtsamaks kui kunagi varem. See ühildub Apple CarPlay ja Android Autoga ning pakub kiiret ühenduvust ja sõrmega juhtimist 10,5-tollise multimeediaekraani kaudu. Saad vajaminevad funktsioonid aktiveerida kiiresti ja täpselt, olgu tegu navigeerimise, vabakäetelefoni ühenduse või Apple CarPlayga, või kasutada kõnede tegemiseks ja sihtkohtade määramiseks häältuvastussüsteemi.

 

Navigatsioon

Navigatsioonisüsteemi täpsed teejuhised aitavad säästa aega ja kütust. Sihtkoha saad sisestada puuteekraanilt või hääljuhtimise abil. Seejärel kuvatakse valitud marsruut suurel, 19-tollisel ekraanil ja Sind juhendatakse stressivabalt sihtkohta.

 

Apple CarPlay

Selge ja kasutajasõbralik Apple CarPlay on teel olles võimas abimees. Saad kuulata uusi sõnumeid, sõnumitele vastata ja teha kõnesid, puudutades telefoniikooni ning paludes Siril helista kontaktile, kellega rääkida soovid.

 

 

 

Häältuvastus

Täpne ja kiiresti reageeriv Toyota häältuvastus võimaldab Sul mugavalt kasutada enamikku funktsioone, näiteks vabakäekõned ja navigeerimisjuhised, ilma et peaksid käsi roolilt tõstma.

 

Sõnum

Corolla sõnumifunktsiooniga saad kirjutada kiiresti uusi sõnumeid ja neile vastata või hoida aega kokku eelkoostatud vastuste abil.

 

Pidev areng

Tänu reaalajas toimuvale juhtmevabale värskendamisele auto andmesideühenduse kaudu jõuab uusim tarkvara hetkega Sinu Corolla luukpära multimeediasüsteemi ning parandab pidevalt selle digivõimekust. Uus tarkvara installitakse niipea, kui see kättesaadavaks muutub, ja see tähendab, et saad kõige uuemaid funktsioone kohe kasutada.

 

Taustamuusika igal sõidul

Muusikal, nagu autosõidulgi, on lummav jõud. Toyota pikaajaline koostöö ettevõttega JBL loob tänu kunsti ja teaduse ühendamisele imelisi helimaastikke. Iga kõlar asub hoolikalt valitud kohas, et luua võimalikult efektne ja haarav helielamus, mis rikastab kõiki hetki.

 

Alati täielikult laetud

Nutitelefoni, mis on Su elu lahutamatu osa, saad hõlpsalt muuta ka Corolla rikkalike digifunktsioonide lahutamatuks osaks. Et Sul oleks laetud telefon alati käepärast, laeb armatuurlaua all olev juhtmevaba laadimispesa telefoni aku alati täis ning Sa ei pea juhtmetega sekeldama.

 


 

Toyota T-Mate

Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.

 

Hädaolukorras peatumise süsteem (EDSS)

Kui mõnda aega ei tuvastata juhi sekkumist, kõlab juhi hoiatamiseks helisignaal. Kui sellele ei reageerita, aeglustab sõiduk automaatselt ja peatub praeguselt sõidurajalt kõrvale kaldumata. Süttivad ohutuled teiste liiklejate hoiatamiseks ning avanevad uksed, et päästetöötajad pääseksid vajaduse korral hõlpsalt ligi.

 

Kohanduv kiirushoidik (ACC)

See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

 

Ennetav sõiduabi – aeglustusabi (DA)

See süsteem aitab eesolevale sõidukile lähenemise korral gaasipedaali lahtilaskmisel sujuvalt aeglustada.

 

Tagaistme meeldetuletuse süsteem (RSRS)

See süsteem hoiatab juhti, kui tagaistmele on ununenud reisija või mõni ese. Hoiatus hõlmab järgmist: hoiatus digitaalsel näidikupaneelil, seejärel aktiveeruvad sõltuvalt mudelist ohutuled ja pärast auto väljastpoolt lukustamist kõlab ka helisignaal.

 

Ohutu väljumise abi Safe Exit Assist (SEA)

Süsteem kasutab pimeala monitori, et aidata juhil vältida kokkupõrget avatud ukse või väljuvate reisijate ja tagant lähenevate sõidukite või jalgratturite vahel. Kui süsteem hindab kokkupõrke võimalikuks, süttib küljepeeglil märgutuli ning universaalnäidikul olev märgutuli koos helisignaaliga hoiatab reisijaid.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.