Põhiomadused

Uut Corolla sedaani iseloomustavad jõulised proportsioonid ja ülitehnilised pinnad. Selle aerodünaamiline siluett on ajatu, kuid detailid ja teostus ääretult modernsed. Väljenda oma võistlushimu GR SPORTi viimistlusega, mis kehastab Toyota sportlikku olemust.

 

Uued valuveljed

Dünaamilise disaini ja kauni viimistlusega uued valuveljed rõhutavad auto kõrgetasemelist tehnilist olemust.

 

Uus iluvõre

Uue Corolla sedaani šiki ja tänapäevase välimuse põhielement on muljet avaldava disainiga radiaatorivõre, mis rõhutab auto madalaid, jõulisi proportsioone.

 

LED-esituled

Corolla sedaani stiilsete LED-esitulede tehnoloogia tagab pimedal ajal turvalise ja muretu sõidu, samas on tuled oma võimsusest hoolimata energiasäästlikud.

 

Voolujooneline ja dünaamiline

Corolla sedaanist õhkub vaieldamatult võimsust, mida iseloomustavad rafineeritud ja voolavad jooned ning lai, kuid voolujooneline kere.

 

 


 

Läbimõeldud tehnoloogiat ja igale reisijale oma klassi parimat mugavust pakkuv Corolla sedaan on disainitud Sinu huve silmas pidades. Kahetsooniline kliimaseade ja kõikjal leiduvad panipaigad, aga ka meeleoluvalgustus ja osavalt integreeritud mitmeotstarbelised ekraanid loovad sõitjatele salongist hubase ja harmoonilise ruumi.

 

 

Uus istmete viimistlus

Saad valida enda stiiliga sobiva interjööri alates sügavatest, rikastest toonidest ning julgetest 3D-efektidest kuni heledamate värvideni, mis rõhutavad Corolla olemust.

 

Meeleoluvalgustus

Peen ja läbimõeldud meeleoluvalgustus rõhutab Corolla sedaani salongi hubasust ja annab salongile päikeseloojangul maheda sära.

 

Mugav juhikoht

Corolla sedaani mugavuse tagavad selle ergonoomilised istmed, mis leevendavad valu ning jäävad mugavaks kogu teekonna vältel.

 

GR SPORTi käivitusnupp

Paneb Su südame alati kiiremini tuksuma. GR SPORTi käivitusnupp tuletab pidevalt meelde Toyota tänavaautode ja üliedukate hübriidelektriliste võidusõiduautode vahelist seost.

 


 

Hübriidelektriline tippklass

Corolla sedaanil on Toyota viienda põlvkonna hübriidelektriline jõuallikas, mis pakub sõidurõõmu, ent on ka kütusesäästlik. Peaaegu täiesti vaikset elektrivõimsust ja väsimatut põlemismootorit ühendav iselaadiv Corolla sedaan muudab sõidu häirimatuks ja muretuks.

 

 

Mugavus ja juhitavus

Tänu mugavale sõidule, enesekindlust andvale stabiilsusele ja kiirele reaktsioonile on Corolla sedaaniga sõitmine puhas rõõm. Selle tugeva konstruktsiooniga kere, mis on auto kvaliteedi ja ohutuse võti, on muljet avaldava sõidudünaamika jaoks esmatähtis.

 

Madal raskuskese

Corolla sedaani raskuskese on madalal kindla põhjusega. See parandab juhitavust ja sõiduomadusi, rääkimata ohutusest. Corolla sedaani raskuskese on madal samal põhjusel.

 

Paika timmitud vedrustus

Corolla sedaani ainulaadne dünaamiline olek on vedrude hoolika häälestamise tulemus.

 

Parem juhitavus

Tänu kergele roolile, erksusele ja esmaklassilisele juhitavusele on Corollaga mõnus ja julge sõita.

 

Kere jäikus

Corolla sedaani jäik kere on aluseks kiire reageerimisega juhtimisele, esmaklassilisele mugavusele ja kõrgele ohutustasemele.

 

Parem sõidumugavus

Tippasemel sõidumugavus muudab nii lühikesed kui ka pikad sõidud lõõgastavaks ja vähem väsitavaks. Nii jõuad sihtkohta värskena.

 

Vähem võimaldab rohkem

Toyota on andnud liikuvusele uue tähenduse ning lahendanud probleeme uute tehnoloogiatega. Uue Corolla sedaani võimas ja kiire reaktsiooniga hübriidelektriline jõuallikas pakub suuremat kütusetõhusust ja on väiksema CO2-heitega.

 

Viienda põlvkonna hübriidelektriline jõuallikas

Corolla sedaan on sündinud tänu Toyota konkurentsitutele teadmistele hübriidelektrilistest sõidukitest. Uue ajami juhtseadme ning kerge, kompaktse ja võimsa akuga Corolla sedaani viienda põlvkonna hübriidelektriline süsteem on moodsaim jõuallikas.

 

 


 

Intuitiivne esmaklassiline digilahendus

Corolla 12,3-tolline digitaalne universaalnäidik pakub rikkalikult funktsioone. See kuvab kõike alates valitud meediakanalist kuni olulisemate sõiduandmeteni ning on paindliku kujundusega, nii et saad seda enda soovide järgi kohandada – Sinu info Sinu moodi. Neli kujundusvarianti – Casual, Smart, Sport ja Tough – lisavad isikupärastamiseks veel rohkem võimalusi.

 

 

Sinu teave Sinu moodi

Corolla sedaani 12,3-tolline digitaalne universaalnäidik pakub rikkalikult funktsioone. See kuvab kõike alates valitud meediakanalist kuni olulisemate sõiduandmeteni ning on paindliku kujundusega, nii et saad seda enda soovide järgi kohandada.

 

Navigatsioon

Navigatsioonisüsteemi täpsed teejuhised aitavad säästa aega ja kütust. Sihtkoha saad sisestada puuteekraanilt või hääljuhtimise abil. Seejärel kuvatakse valitud marsruut suurel, 19-tollisel ekraanil ja Sind juhendatakse stressivabalt sihtkohta.

 

Apple CarPlay

Selge ja kasutajasõbralik Apple CarPlay on teel olles võimas abimees. Saad kuulata uusi sõnumeid, sõnumitele vastata ja teha kõnesid, puudutades telefoniikooni ning paludes Siril helista kontaktile, kellega rääkida soovid.

 

 

 

Häältuvastus

Täpne ja kiiresti reageeriv Toyota häältuvastus võimaldab Sul mugavalt kasutada enamikku funktsioone, näiteks vabakäekõned ja navigeerimisjuhised, ilma et peaksid käsi roolilt tõstma.

 

Sõnum

Corolla sõnumifunktsiooniga saad kirjutada kiiresti uusi sõnumeid ja neile vastata või hoida aega kokku eelkoostatud vastuste abil.

 

Pidev areng

Tänu reaalajas toimuvale juhtmevabale värskendamisele auto andmesideühenduse kaudu jõuab uusim tarkvara hetkega Sinu Corolla sedaani multimeediasüsteemi ning parandab pidevalt selle digivõimekust. Uus tarkvara installitakse niipea, kui see kättesaadavaks muutub, ja see tähendab, et saad kõige uuemaid funktsioone kohe kasutada.

 

Taustamuusika igal sõidul

Muusikal, nagu autosõidulgi, on lummav jõud. Toyota pikaajaline koostöö ettevõttega JBL loob tänu kunsti ja teaduse ühendamisele imelisi helimaastikke. Iga kõlar asub hoolikalt valitud kohas, et luua võimalikult efektne ja haarav helielamus, mis rikastab kõiki hetki.

 

Alati täielikult laetud

Nutitelefoni, mis on Su elu lahutamatu osa, saad hõlpsalt muuta ka Corolla rikkalike digifunktsioonide lahutamatuks osaks. Et Sul oleks laetud telefon alati käepärast, laeb armatuurlaua all olev juhtmevaba laadimispesa telefoni aku alati täis ning Sa ei pea juhtmetega sekeldama.

 


 

Toyota T-Mate

Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.

 

Hädaolukorras peatumise süsteem (EDSS)

Kui mõnda aega ei tuvastata juhi sekkumist, kõlab juhi hoiatamiseks helisignaal. Kui sellele ei reageerita, aeglustab sõiduk automaatselt ja peatub praeguselt sõidurajalt kõrvale kaldumata. Süttivad ohutuled teiste liiklejate hoiatamiseks ning avanevad uksed, et päästetöötajad pääseksid vajaduse korral hõlpsalt ligi.

 

Kohanduv kiirushoidik (ACC)

See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

 

Ennetav sõiduabi – aeglustusabi (DA)

See süsteem aitab eesolevale sõidukile lähenemise korral gaasipedaali lahtilaskmisel sujuvalt aeglustada.

 

Tagaistme meeldetuletuse süsteem (RSRS)

See süsteem hoiatab juhti, kui tagaistmele on ununenud reisija või mõni ese. Hoiatus hõlmab järgmist: hoiatus digitaalsel näidikupaneelil, seejärel aktiveeruvad sõltuvalt mudelist ohutuled ja pärast auto väljastpoolt lukustamist kõlab ka helisignaal.

 

Ohutu väljumise abi Safe Exit Assist (SEA)

Süsteem kasutab pimeala monitori, et aidata juhil vältida kokkupõrget avatud ukse või väljuvate reisijate ja tagant lähenevate sõidukite või jalgratturite vahel. Kui süsteem hindab kokkupõrke võimalikuks, süttib küljepeeglil märgutuli ning universaalnäidikul olev märgutuli koos helisignaaliga hoiatab reisijaid.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.