Värske õhk on tervislik

Värske õhk on tervislik

Puhtama õhu saladus - Toyota salongiõhufilter hoiab õhu autos puhta, värske ja tervislikuna. Enamikule Toyota sõidukitest pakutakse kahte tüüpi salongiõhufiltreid. Vali enda jaoks sobiv.

Kus sa ka ei sõida, välisõhk võib sisaldada hulgaliselt ärritavaid aineid, sealhulgas heitgaase, tolmu, õietolmu ja teisi ebameeldivaid või isegi kahjuliku toimega osakesi. Kui õhk ventilatsioonisüsteemi kaudu sinu sõiduki salongi siseneb, tulevad ka saasteained kaasa – välja arvatud juhul, kui tõhus filter need eelnevalt kinni püüab.

 

Vali Toyota salongiõhufilter, sest nii jõuab sinu ja sinu kaasreisijate kopsudesse alati ainult värske tervislik õhk.

 

Valik, mis tagab suurepärase õhukvaliteedi

 

Standardne salongiõhufilter on nn õietolmufilter, mis on valmistatud väga kvaliteetsest lausmaterjalist. Filter eemaldab õhust levinumad saasteained, sealhulgas tolmu, tahma, plii, sulfaadid ja heitgaasides leiduvad tahked osakesed.

Soodushind: 26 €

 

Täiustatud salongiõhufilter on samuti valmistatud väga kvaliteetsest lausmaterjalist, kuid sellele on lisatud aktiivsöe kiht. Enamiku tavafiltritega võrreldes eemaldab täiustatud filter levinumaid saasteaineid kuni 25% rohkem. Selle filtri oluline eelis on ka ebameeldivate lõhnade eemaldamine õhust.

 

Aktiivsüsi imab lisaks osa astmaatikutele ja teistele hingamisteede haigusi põdevatele inimestele vaevusi põhjustavatest heitgaasidest. Täiustatud filter on parim lahendus, kui reisijate seas on allergikuid või kui sõidate sageli suure õhusaastega piirkondades.

Soodushind: 34 €

 

Hinnad sisaldavad paigaldustasu.

 

Pakkumine kehtib esindustes: Elke Mustamäe, Elke Mustakivi, Elke Rakvere, Elke Narva
Sulge

Tekkis huvi?

Kui sul tekkis huvi antud pakkumise vastu, siis saada meile oma kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust.
Esindus *
Nimi *
Telefon *
E-post
Lisasoovid
Soovin saada
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...