Rehvid  Toyota talverattad

 

 

Miks soetada rehvid Elkest?

 

  • Võimalus soetada rehvid 6 osamaksena intressivabalt ja lepingutasuta!* – Rehvid võivad endast kujutada suurt ühekordset väljaminekut. Seetõttu pakume oma klientidele võimalust tasuda kvaliteetsete rehvide eest osamaksetega, muutes need taskukohaseks igale Toyota omanikule.
  • Usaldusväärne ja kvaliteetne teenindus Toyota asjatundjatelt - Elke on tänaseks juba üle veerandsaja aasta Toyotat Eestis esindanud ning ainsana keskendunud ainult selle automargi müügile ja hooldusele.
  • Mugav ja kiire teenindus - Kiire elutempo juures on tihti probleemiks ajanappus. Vahetades rehvid Elkes on Sul võimalus aeg ette broneerida, millega säästad arvestatavalt aega.
  • Soovi korral pakume rehvivahetusele ka kiiret ja mugavat kontaktivaba teenindusprotsessi - Väärtustame igat oma klienti, soovides pakkuda parimat klienditeenindust.
  • Oled meile oluline – Võimalike probleemide puhul oleme Sinu jaoks alati olemas. Koos leiame lahenduse igale olukorrale.

 

*Järelmaksu pakkumine kehtib vaid eraisikutele.

 

Broneeri rehvivahetuse aeg

Vali oma autole sobilikud rehvid lihtsasti siit! Sisesta oma auto registreerimisnumber ning teeme Sinu sõiduki jaoks personaalse pakkumise.

Sulge

Rehvi mõõdu kindlaks tegemiseks on mitu erinevat võimalust:

1. Info rehvi küljel   2. Info autos infolehel   3. Info tehnilises passis
   
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.