Rehvid

Miks soetada talverehvid Elkest?
 

  • Võimalus soetada rehvid 6 osamaksena intressivabalt ja lepingutasuta!* – Talverehvid võivad endast kujutada suurt ühekordset väljaminekut. Seetõttu pakume oma klientidele võimalust tasuda kvaliteetsete rehvide eest osamaksetega, muutes need taskukohaseks igale Toyota omanikule.
  • Usaldusväärne ja kvaliteetne teenindus Toyota asjatundjatelt - Elke on tänaseks juba üle veerandsaja aasta Toyotat Eestis esindanud ning ainsana keskendunud ainult selle automargi müügile ja hooldusele.
  • Mugav ja kiire teenindus - Kiire elutempo juures on tihti probleemiks ajanappus. Vahetades rehvid Elkes on sul võimalus aeg ette broneerida, millega säästad arvestatavalt aega.
  • Soovi korral pakume rehvivahetusele ka kontaktivaba teenindusprotsessi - Väärtustame igat oma klienti, soovides pakkuda turvalist keskkonda ja parimat klienditeenindust. Oleme paindlikud ja anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid meie klientidele kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras. Uuri täpsemalt meie e-Elke meeskonnalt www.elke.ee.
  • Olete meile oluline – Võimalike probleemide puhul oleme Teie jaoks alati olemas. Koos leiame lahenduse igale olukorrale.

 

*Järelmaksu pakkumine kehtib vaid eraisikutele.

 

Hetkel on kõik meie Elke esindused avatud tavapärastel aegadel - lahtiolekuaegasid uuendame jooksvalt meie koduleheküljel www.elke.ee. Lisaks on meie inimesed valmis Teid igati aitama ka e-kanalites. Lubame, et mõtleme alati kaasa ning leiame e-kanalites suheldes parima turvalisema viisi Teie teenindamiseks.

 

Broneeri rehvivahetuse aeg

 

Vali oma autole sobilikud rehvid lihtsasti siit! Sisesta oma auto registreerimisnumber ning teeme Sinu sõiduki jaoks personaalse pakkumise.

Sulge

Rehvi mõõdu kindlaks tegemiseks on mitu erinevat võimalust:

1. Info rehvi küljel   2. Info autos infolehel   3. Info tehnilises passis
   
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge