Toyota tagasikutsumise kontroll

 

Vaata, kas sinu Toyota kuulub tagasikutsumise kampaania alla

Kontrolli oma autot  Vaata MyT portaalist

 

Sinu turvalisus on meie prioriteet

Toyota jaoks on kõige tähtsam tagada liiklejate turvalisus ja ohutus ning tagasikutsumiskampaaniate läbiviimisel on selle eesmärgini jõudmisel oluline osa. Toyota standardid sõidukite kvaliteedi osas on väga kõrged ja sõidukite tehnilist seisukorda jälgitakse kasutusperioodi kestel erinevate meetmetega. Kui selgub, et sõiduki kasutamisel võib mõningatel tingimustel ilmneda olukord, kus sõiduki mõni komponent ei vasta tehase karmidele kvaliteedinõuetele, kutsutakse sõiduk tagasikutsumiskampaania raames ametlikku esindusse. Esinduses tehakse vastavalt tehase juhistele kontroll, vahetatakse vajalik komponent või teostatakse tööd, mis kõrvaldavad võimaliku puuduse. Tagasikutsumiskampaania raames tehtavad tööd on tasuta.

 

Kui sul tekib küsimusi tagasikutsumiskampaania kohta, vaata palun korduma kippuvaid küsimusi või võta ühendust Elke esindusega.

 

Tagasikutsumise protsess

 

 

1. Kontrolli tagasikutsumist siit veebilehelt või leia info MyT portaali kaudu

Sisesta sõiduki VIN-kood või logi sisse MyT portaali, et saada teada, kas Sinu Toyotale kehtib tagasikutsumiskampaania.

 

 

2. Broneeri teeninduse külastusaeg

Broneeri teeninduse külastusaeg omale sobivaima Toyota edasimüüja juures.

 

 

3. Too auto Toyota teenindusse

Edasimüüja hoolitseb Sinu sõiduki eest ja teostab tagasikutsumisega seotud tööd esimesel võimalusel.

 

Toyota tagasikutsumise kontroll

Kontrolli auto VIN-koodi abil, logi sisse MyT portaali või võta ühendust edasimüüjaga, et saada teada, kas Sinu sõiduk kuulub tagasikutsumiskampaania alla.

 

Kontrolli oma autot  Vaata MyT portaalist

 

 

Korduma kippuvad küsimused

 

Kas minu auto kuulub tagasikutsumise alla?

Kas auto kuulub tagasikutsumise alla, saad kontrollida, sisestades auto VIN-koodi Toyota kodulehel Toyota tagasikutsumise kontrolli aknasse või Toyota ametliku esinduse kaudu.

 

Kust ma leian sõiduki VIN-koodi tagasikutsumise kontrolli jaoks?

VIN-koodi leiad sõiduki registreerimisdokumendist.

 

Kas tagasikutsumine maksab mulle midagi?

Ei, tagasikutsumiskampaania raames teostatavad tööd on kliendile tasuta.

 

Kus teostatakse tagasikutsumiskampaania töid?

Toyota tagasikutsumiskampaania töid on volitatud teostama ainult Toyota ametlikud esindused.

 

Minu auto kuulub tagasikutsumise alla – mis puudus sellel on?

Konkreetse sõiduki tagasikutsumise täpse põhjuse ja nimekirja kampaania raames teostavatest töödest annab Toyota ametlik esindus töödeks ajabroneeringut tehes.

 

Kas tagasikutsumine tähendab, et auto on mulle eluohtlik?

Igapäevasel kasutamisel ei pruugi puudus kunagi avalduda ja auto kasutaja seda sõites ei taju. Tagasikutsumise alla kuuluva sõiduki potentsiaalselt ohtlik puudus pole elu-, vaid sõiduohtlik. See tähendab, et otsest ja aktiivset ohtu pole, kuid teatud tingimuste kokkulangemisel võib puudus avalduda ning mõjutada liikleja turvalisust. Seetõttu tuleb tagasikutsumise alla kuuluv puudus kõrvaldada esimesel võimalusel.

 

Minu auto kuulub tagasikutsumise alla – mida ma pean tegema?

Palun võta ühendust Toyota ametliku esindusega ja broneeri aeg tagasikutsumiskampaania tööde teostamiseks.

 

Kui kaua võtab aega tagasikutsumise alla kuuluva töö teostamine?

Tagasikutsumiskampaania alla kuuluv töö teostatakse sõiduki tootja koostatud remondijuhendi kohaselt ning selleks kuluv aeg sõltub, millised tegevused on kampaania raames tarvis teha. Teavet tööde kestuse kohta saab Toyota esindusest kampaaniatööde teostamiseks aega broneerides.

 

Mis juhtub, kui ma ei lase tagasikutsumiskampaania töid teostada?

Tagasikutsumise alla kuuluvad autod, millel on tuvastatud potentsiaalselt ohtlik puudus. See tähendab, et mitme halva asjaolu kokkulangemisel võib sõidukil avalduda defekt, mis võib põhjustada ohtu juhile ja kaasreisijatele. Ohu vältimiseks tuleb tagasikutsumiskampaania tööd teostada kindlasti esimesel võimalusel.

 

Süsteem ei leia minu auto VIN-koodi.

Toyota tagasikutsumise kontroll tuvastab ainult Euroopa ja Venemaa turule toodetud autode VIN-koode. Jälgi, et sisestasid VIN-koodi õigesti. Kui koodi jätkuvalt ei leita, võta palun ühendust Toyota ametliku esindusega, et selgitada välja, kas sinu auto kuulub tagasikutsumisele.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.