Põhiomadused

Ainulaadne stiil ja olek

Toyota bZ4X ühendab endas elektrisõiduki viimistletud ja tänapäevase välimuse ning enesekindla linnamaasturi disaini. Tulemuseks on uuenduslik elektrisõiduk, mis saab hästi hakkama igasugustel teedel ja paneb endale järele vaatama.

 

 

Silmapaistev disain ja tähelepanuväärne linnamaasturi võimekus

Toyota bZ4X-i iseloomustab linnastiilile kohane disain ja võimekus seigelda maastikul. Elektriautole omane aerodünaamiline disain, mis on ühendatud linnamaasturi võimsusega, ületab ootusi.

 

Selge vasarapea kujuga kitsad esituled rõhutavad auto tugevat hoiakut.

 

Rõhutatult mustad rattakaared, mis toovad esile sundimatu silueti ja kasutavad ära pikka teljevahet, väljendavad linnamaasturist põlvnemist küljelt.

 

Madal katus tõhustab erakordset aerodünaamikat, vähendades tuuletakistust ja muutes sõidu märkimisväärselt sujuvaks.

 

Panoraamkatus

Panoraamkatus lisab välimusele stiili, võimendades ruumikuse muljet kogu kerges ja õhulises sõitjateruumis. Elektriline vari blokeerib valgust ning kaitseb otsese päikesevalguse kiirgussoojuse eest.

 

 


 

Sõiduulatus

Naudi vabadust minna kõikjale, kuhu tee Sind viib. Toyota bZ4X suudab ühe laadimisega sõita üle 500 km.* Sellest piisab peaaegu igaks sõiduks ja Sulle on tagatud täielik meelerahu. Kõige parem on, et see saavutatakse heitmevabalt. (* WLTP tsükkel. Sõiduulatus sõltub valitud varustustasemest, jõuallikast ja kohalikest sõidutingimustest.)

 

Aku

Toyota usk oma akude kvaliteeti kajastub garantiis, mis kindlustab vähemalt 70% mahutavuse püsimise kuni 10 aastat. See hõlmab veojõuaku tootjagarantiid kuni 8 aastat või 160 000 kilomeetrit. Kui järgid pärast tootjagarantii lõppu Toyota hooldusprogrammi ja lased kõik nõutud hooldustööd teha Toyota Baltikumi volitatud töökodades, garanteerime Sulle kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest.

 

X-MODE

X-MODE annab enesekindluse igas olukorras ja kõigi teeolude puhul. Erinevate sõiduolude jaoks saab vastavalt valida sõidurežiimi: 1. lumi või pori, 2. sügav lumi või muda (kiirusel alla 20 km/h). Keerulisemates tingimustes sõitmisel aitab roolimisele keskenduda maastiku kiirusehoidik (alla 10 km/h).

 

Aerodünaamiline võimekus

Aerodünaamilised disainielemendid (näiteks eesmise põrkeraua õhusuunajad, täismõõdus põhjakate, kaheosaline katusespoiler ja tagumine pardisaba meenutav luugispoiler) aitavad juhtida õhuvoolu, vähendada tuuletakistust ning suurendada Toyota bZ4X-i sõiduulatust. See on ootusi ületav disain.

 

Ringlussevõetavad materjalid

Kergesti ringlussevõetavad materjalid on kasutusel kogu Toyota bZ4X-is ja aitavad saavutada heitmevabalt suuremaid eesmärke.

 

Küttepumba tüüpi kliimaseade

Toyota bZ4X kasutab suurepärase sõiduulatuse saavutamiseks väikese võimsusega tõhusat küttepumbasüsteemi. See eraldab välisõhust soojust ja soojendab sellega talvel sõidukit. Linnamaasturi standardeid ületades pakub Toyota bZ4X igaks sõiduks nutikaid lahendusi.

 

Dünaamiline sõitmine

Meie e-TNGA* filosoofial põhinev Toyota bZ4X kasutab esimese Toyotana elektriautodele mõeldud platvormi. Tänu madalale raskuskeskmele ja kere jäikusele pakub sõiduk silmapaistvalt intuitiivset sõitu – ja seda mitte ainult elektriauto, vaid ükskõik millise auto kohta. (* Toyota uus veermikuarhitektuur.)

 


 

Täielik elektrisõiduki tunne

Toyota bZ4X-iga tunned puhast sõidurõõmu. Tänu madalale raskuskeskmele, põhjaalusele akule ja suurepärasele nelikveole on auto ülimalt stabiilne ning erakordselt hästi juhitav. Ootusi ületav Toyota bZ4X pakub teeoludest sõltumata tõeliselt sujuvat sõidukogemust.

 

 

Igasugusel maastikul. Kõigeks võimeline.

Uus AWD X-Mode parandab võimekust ja ohutust, tänu millele saab fantastilise nelikveoga Toyota bZ4X hakkama igasugusel maastikul.

 

 

 

Esmaklassiline juhitavus

Tänu madalale raskuskeskmele ja kere jäikusele pakub sõiduk silmapaistvalt intuitiivset sõitu – ja seda mitte ainult elektriauto, vaid ükskõik millise auto kohta. Ühe pedaaliga ajam võimaldab juhil sõidukit kiirendada ja aeglustada tõhusalt ainult gaasipedaaliga.

 

Tõhus kliimaseade

Toyota bZ4X-i eesrindlik küttesüsteem on üliefektiivne ja vähendab elektritarbimist. See kasutab esmaklassilise sõiduulatuse saavutamiseks efektiivset küttepumbasüsteemi, mis eraldab välisõhust soojust ja soojendab sellega talvel sõidukit. Tänu sellele kulutab see oluliselt vähem energiat kui tavaline kliimaseade.

 

 

 

Aku tõhusus

Toyota bZ4X-i uue liitiumioonaku maailmatasemel kvaliteedi, vastupidavuse ja töökindluse saavutamiseks on Toyota kasutanud oma enam kui 25 aasta pikkust kogemust elektrisõidukite akutehnoloogiaga.

 

Lisaks kajastub Toyota usk oma akude kvaliteeti garantiis, mis kindlustab vähemalt 70% mahutavuse püsimise kuni 10 aastat ja mida hõlmab elektriauto tootjagarantii kuni 8 aastat või 160 000 kilomeetrit, ning täiendav akuhoolduse pikendus kuni 10 aastat või 1 miljon sõidukilomeetrit, mille aktiveerib elektrisõiduki iga-aastane kontroll (kohalduvad üldtingimused).

 


 

Alati ühendatud, alati tegus

Toyota bZ4X-i multimeediasüsteem Toyota Smart Connect pakub reaalajas kaardi ja liiklusteavet ning infot teeuuenduste ja vabade parkimiskohtade kohta. Nutikas juhikoht aitab hoida andmed Sinu auto ja nutitelefoni vahel sünkroonis ning nutitelefonirakendus MyT muudab sõitmise mugavamaks ja auto kasutamise intuitiivsemaks.

 

MyT rakendus

Saad vaadata auto akutaset, planeerida laadimist, näha sõiduandmeid ja sõiduki teatud funktsioone eemalt juhtida.

 

 

 

Juhtmevaba laadimine

Juhtmevaba laadija võimaldab telefoni käigu pealt laadida ja hoiab Sind alati ühendatuna. Tänu läbipaistvale kaanele näed kõiki teavitusi, samal ajal püsib telefon laadijaga ühenduses.

 

MyT ukselukuavaja

Kui laadid endale telefoni MyT rakenduse, saad oma Toyota bZ4X-i uksi eemalt ilma füüsilise võtmeta lukustada ja lukust avada.

 

 

 

Kliimaseadme kaugjuhtimine

Sõltumata sellest, kui kaugel Sa oma sõidukist oled, MyT rakendusega saad seadistada kliimaseadme temperatuuri ja ajakava kaugjuhtimise teel.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.