Toyota bZ4X
Prindi

Hinnavõit kuni 14 050 €
Laoautode pakkumised
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot
5 aasta või 75 000 km ettemakstud hooldus 
Elektriauto riikliku ostutoetusega uus Toyota bZ4X 4000 € soodsamalt
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

Täiselektriline nelikveoline. Toyota bZ4X on elektrisõidukite põlvkonna esirinnas. Jõuline ja dünaamiline linnamaasturi disain on kombineeritud oma klassi parima nelikveo ning esmaklassilise sõiduulatusega. Tänu eriti vastupidavale akule on uuenduslik Toyota bZ4X äärmiselt töökindel, kindlustades Sulle meelerahu.

 

Sõiduulatus: 416-436 km | Kiirlaadimise aeg: 30 min | Aku laadimise aeg: 6.5 h

Elektritarve: 14.4-18.1 kWh/100 km | Aku mahtuvus (neto): 64 kWh | Aku mahtuvus (bruto): 71.4 kWh

 

WLTP-standardi kohaselt. Sõiduulatust mõjutavad mitmesugused tegurid, näiteks sõiduki mass, ilmastikuolud ja temperatuur, tee tüüp ja kvaliteet, lisavarustus ja sõidustiil. Need andmed ei pruugi kajastada Sinu tegelikke sõidunäitajaid.

 

Eripakkumine: tasuta kodulaadija koos standardpaigaldusega

 • NÜÜD ERIHINNAGA ALATES 39 900 €
 • TOYOTA KODULAADIJA KOOS STANDARDPAIGALDUSEGA HINNAS
 • 5 AASTA VÕI 75 000 KM HOOLDUSED HINNAS
 • LISAKS ELEKTRISÕIDUKI OSTUTOETUS RIIGILT 4000 €
 • AUTO KIIRELT KÄTTE

 

Vaata lähemalt

 

Kodulaadija voldik

 

 

Lihtne stiil, linnamaasturi olek

Tugev ja sundimatult stiilne Toyota bZ4X tunneb end ühtviisi hästi nii linnas kui ka maastikuavarustes. Elektrisõiduki tänapäevane viimistletud siluett on kombineeritud linnamaasturi enesekindla ja aukartustäratava olekuga, mis annavad kokku ainulaadse disaini.

Vaata lisa

 

 

Ootusi ületades heitmevabalt kaugemale

Tutvustame uuenduslike elektriautode järgmist põlvkonda: sundimatu segu viimistletud, moodsast disainist ja erakordsetest võimetest – heitmevaba sõit, mis eristub.

Vaata lisa

 

 

Elektri jõud, mis on emotsioonidest ajendatud

Naudi vabadust minna kõikjale, kuhu tee Sind viib. Toyota bZ4X suudab ühe laadimisega sõita üle 500 km.* Sellest piisab pea igaks sõiduks ja Sulle on tagatud täielik meelerahu. Avalikes kiirlaadimispunktides võid saavutada 150 kW kiirlaadimissüsteemi korral 80% laetustaseme umbes 30 minutiga**, kuid kõige parem on, et see saavutatakse heitmevabalt.

* WLTP standardi kohaselt. Sõiduulatust mõjutavad erinevad tegurid, näiteks sõiduki mass, ilmastikuolud ja temperatuur, tee tüüp ja kvaliteet, kandevõime ja sõidustiil.

** Sõltub kohalikest tingimustest.

Vaata lisa

 

 

Täielik meelerahu

Toyota eesmärk on muuta Sinu Toyota bZ4X-i kogemus võimalikult sujuvaks ja mugavaks. Ühes komplektis on olemas kõik olulised elemendid, mis võimaldavad nautida fantastilise elektriauto kõiki eeliseid täieliku meelerahuga.

 

 

 • 5-aastane hooldusprogramm hinna sees

  Toyota bZ4X-i täiselektrilise sõiduki hinnas on hooldustööd, mida tehakse Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi kuni sõiduki 5-aastaseks saamiseni või 75 000 km läbisõiduni. Paketti kuuluvad kõik tootja nõutavad hooldustööd ja varuosad.

 • 10-aastane elektrisõiduki veojõuaku garantii*

  Kui järgid Toyota hooldusprogrammi ja lased kõik nõutud hooldustööd teha Toyota volitatud töökodades Baltikumis, garanteerime Sulle kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest.

 • 10-aastane Toyota Relax garantii*

  Oma uuele või kasutatud Toyotale saad kuni 10-aastase Toyota Relaxi hooldustega aktiveeritava garantii, kui lased korralised hooldused teha Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi.

 • 10-aastane maanteeabi*

  Meie eksperdid on loonud Sinu Toyota võimalikult töökindlaks. Ootamatusi juhtub aga ikka – eriti halva ilma ja kehvade teeolude korral. Seetõttu pakume Toyota maanteeabi, mis on Sinu jaoks olemas ööpäev läbi ja nii kuni 10 aastat järjest.

 • Kogu vajaminev lisavarustus

  Sõltuvalt sõiduki laadimisviisist ja -kohast on Sul laadimiseks tarvis erinevaid kaableid. Et Sinu elu lihtsamaks teha, anname vajalikud kaablid sõidukiga kaasa: Type 2 kaabli koduses majapidamises kasutatavale pistikupesale ja Type 2 Mode 3 kaabli (32 A Mennekes), mida vajad kiiremaks laadimiseks spetsiaalse kodulaadija kaudu.

 • Kodulaadija

  Parim lahendus on hajutada kodulaadija hind oma elektriauto kuumaksete vahel. Spetsiaalse kodulaadijaga toimub laadimine palju kiiremini ja mugavamalt kui tavalise koduse pistikupesa kaudu.

* Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.

 

Lihtne laadimine igal pool

Usaldusväärse sõiduulatuse ja esmaklassilise akuvõimsusega Toyota bZ4X-i peale võid olla kindel kõikjal, kuhu tee Sind viib. Toyota bZ4X-i varustuses on kombineeritud laadimissüsteemiga (CCS2) pardalaadija. Laadimiseks on mitu võimalust.

 

Kodulaadija

Kodulaadija võimaldab laadida palju kiiremini kui kodumajapidamise pistikupesa. Toyota 11 kW kodulaadijaga saab Toyota bZ4X-i täis laadida 6,5 tunniga.

 

Avalikus kohas laadimine

Kiireks laadimiseks leidub kiirlaadimisjaamu paljudes avalikes kohtades. Nende ülitõhusate laadijatega saab Toyota bZ4X-i aku kuni 80% täis umbes 30 minutiga (150 kW DC-laadimine).

 

Ühendatud laadimine

Oma Toyotaga hõlpsamalt ühenduse hoidmiseks mõeldud nutitelefonirakendus MyT avab terve võimaluste maailma. Saad vaadata sõiduandmeid ja auto akutaset ning planeerida selle järgi laadimist.

 

Alati ühendatud, alati tegus

Nutikas juhikoht aitab hoida andmed Sinu auto ja nutitelefoni vahel sünkroonis ning nutitelefonirakendus MyT muudab sõitmise mugavamaks ja auto kasutamise intuitiivsemaks.

Vaata lisa

 

 

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota bZ4X varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii parkimisel, maanteel liikumisel kui ka linnas.

 

Toyota Safety Sense

Toyota bZ4X-i varustuses on viimase põlvkonna Toyota Safety Sense’i ohutuspakett ja võimalus teha uuendusi juhtmevabalt.

 

Pimeala monitor (BSM)

Meie pimeala monitor hoiatab sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju kasu möödasõitude tegemisel.

 

Muud sõidu- ja parkimisabifunktsioonid

Lisaks on Toyota bZ4X varustatud muude innovaatiliste T-Mate’i sõidu- ja parkimisabifunktsioonidega, näiteks ohutu väljumise abi (SEA), hädaolukorras peatumise abisüsteem, juhi jälgimise kaamera, kohanduv kaugtulede süsteem. See kõik annab Sulle kindlustunde ning loob veelgi ohutuma sõidukeskkonna Sinu ja teiste liiklejate jaoks.

 

Küsi personaalset hinnapakkumist nii era- kui ka ärikliendile meie esindustest.

 

Küsi pakkumist

Hinnavõit kuni 14 050 €
Laoautode pakkumised
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot
5 aasta või 75 000 km ettemakstud hooldus 
Elektriauto riikliku ostutoetusega uus Toyota bZ4X 4000 € soodsamalt
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

Hinnakiri

elekter

Mark, mudelLuxuryExecutivePremium
Toyota bZ4X ELECTRIC, 150 kW
esivedu, automaat, elekter, linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind56 90061 60065 400
Soodushind44 30047 70051 400
Toyota bZ4X ELECTRIC, 160 kW
nelikvedu, automaat, elekter, linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind64 50068 400
Soodushind50 50054 350

Ava varustuse võrdlus

 

Eripakkumine – Toyota bZ4X Luxury:

 • 5 aasta või 75 000 km hooldused hinna sees
 • Elektriauto riikliku ostutoetusega uus Toyota bZ4X 4000 € soodsamalt
 • Talverataste komplekt erihinnaga 590 €

Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.06.2024 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

 

Küsi personaalset hinnapakkumist nii era- kui ka ärikliendile meie esindustest.

 

LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

 

* Pakkumine kehtib Elke esindustes kuni 30.06.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval. Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.