Toyota Proace City Verso
Prindi

Olenemata sellest, kas tegemist on töö- või lõbusõiduga, tuleb PROACE CITY VERSO kõigega suurepäraselt toime. Väikeste heitkoguste ja oma klassi väikseima kütusekuluga kaasnevad väikesed ülalpidamiskulud. PROACE CITY VERSO kuni 4,3 m³ ruumalaga pakiruum võimaldab vedada peaaegu kõike. Toyota PROACE CITY VERSO varustusse kuulub Toyota Safety Sense – täiustatud juhiabisüsteemide komplekt. PROACE CITY VERSO on tulvil uuenduslikku tehnoloogiat.

 

Ava hinnakiri PDF-failina

Laoautode pakkumised
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot

Hinnakiri

bensiin

Mark, mudelShuttle
Toyota Proace City Verso 1.2 TURBO, 81 kW
esivedu, manuaal, bensiin, mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta
Hind23 550

Ava varustuse võrdlus

diisel

Mark, mudelShuttleShuttle N1Family
Toyota Proace City Verso 1.5 D-4D, 75 kW
esivedu, manuaal, diisel, mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta
Hind25 75025 900
Toyota Proace City Verso 1.5 D-4D, 96 kW
esivedu, automaat, diisel, mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta
Hind28 50032 650

Ava varustuse võrdlus

Hind kehtib selle hinnakirja kehtivuse ajal sõlmitud uute sõidukite ostu-müügilepingutele, kui sõiduk tarnitakse ja registreeritakse 9 kuu jooksul alates ostu-müügilepingu allkirjastamise kuupäevast. Sõidukite puhul, mis registreeritakse hiljem kui 9 kuud pärast sõiduki ostu-müügilepingu allkirjastamise kuupäeva, jätab Toyota Baltic AS endale õiguse tõsta soovituslikke jaemüügihindu maksimaalselt 2,0% võrreldes siinse hinnakirjaga. Kindlasti ei ole uus hind kõrgem kui registreerimise päeval kehtiv soovituslik jaemüügihind.
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.