Toyota Relax garantii

 

Toyota on ainus autotootja, kes annab nii uutele kui ka vanadele mudelitele 10-aastase Toyota Relax garantii. See on oluline kinnitus, et meie autode kvaliteet, usaldusväärsus ja vastupidavus on suurepärasel tasemel ka pärast aastaid kasutamist.

 

TOYOTA RELAX GARANTII ALGAB PÄRAST IGAT HOOLDUST KUNI SINU TOYOTA SAAB 10-AASTASEKS VÕI TÄITUB LÄBISÕIT 185 000 KILOMEETRIT.

 

Vaata tingimusi  Tutvu kõikide garantiidega  Broneeri hooldus

 

 

TOYOTA RELAX – TÄIELIK MEELERAHU

 

Toyota Relax hoiab Sinu Toyota parimas korras pikki aastaid.

 

 

GARANTII KUNI 10 AASTAKS VÕI 185 000 KILOMEETRI TÄITUMISENI

 

Toyota Relax garantii hakkab kehtima Baltikumi Toyota ametlikus remonditöökojas tehtud korralise hooldusega, peale seda kui tootjagarantii on lõppenud. Toyota Relax garantii kehtib kuni järgmise korralise hoolduseni ehk tavapäraselt 12 kuud või 15 000 km, olenevalt sellest, kumb enne täitub. Toyota Relax garantii pikeneb pärast igat läbitud hooldust. Täpsemat infot saad lähimast Toyota esindusest ning oma Toyota hooldusintervallid leiad sõiduki käsiraamatust.

 

Vaata tingimusi  Tutvu kõikide garantiidega  Broneeri hooldus

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.