Prindi
Aega esitluseni:
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Elkel on suur rõõm tutvustada värskelt salongidesse jõudnud ning täiesti uut ja ainulaadset linnamaasturit Toyota Yaris Cross.
 

Vaata 08.11.2021 toimunud virtuaalset esmaesitlust siin:

 

Toyota Yaris Cross

Yaris Cross, millel on julge disain ning mis pakub avarat ja suurepärast vaadet teele, on kompaktsete mõõtmetega ehe linnamaastur. Olenemata ootamatustest teel, võid end tänu nelikveosüsteemile Hybrid AWD-i alati kindlalt tunda ja edasi sõita.

 

Põhiomadused

 

Toyota Yaris Cross | elke.ee

ALATI LIIKUMISES

Kõrgema kliirensi ja juhiasendi abil tagab kompaktne Yaris Cross sulle linnas liikumiseks vajaliku kindlustunde. Nutika nelikveo ning igapäevanõudmistele suurepäraselt vastava ruumika ja mitmekülgse interjööriga auto hoiab sind alati liikvel.

 

ÜLIM TASAKAAL IGAS OLUKORRAS

Hübriidajami ja nutika nelikveo ainulaadse kombinatsiooni tõttu tunned end Yaris Crossiga sõites peatamatuna. Selle iselaadiv hübriidsüsteem pakub oma klassi parimaid sõiduomadusi ja säästlikkust ning AWD-i tagab kindla juhitavuse igapäevasõitudel ja libedal teekattel.

Toyota Yaris Cross | elke.ee

 

Toyota Yaris Cross | elke.ee

ALATI ÜHENDATUD, MITTE KUNAGI HÄIRITUD

Tänu Toyota Smart Connectile on iga sõit stressivaba. Uus 9-tolline HD-puuteekraan võimaldab ligipääsu pilvepõhisele navigeerimisele koos infoga reaalajas toimuvatest teesündmustest ning nutitelefoni ühendamist juhtmevabalt, sh Apple CarPlay™-i ja Android Auto™-i abil. Yaris Crossis on mugavus ja kontroll sinu käsutuses.

 

Vaata lähemalt

 

 

Vaata kogu galeriid

 

OLE TÄHELEPANU KESKPUNKIS

Yaris Cross jagab su soovi silma paista. Enneolematus disainis on saanud kokku laialdane kogemus linnamaasturitega ja väikeautodega seotud asjatundlikkus. Jõulised rattakoopad, suured 18-tollised valuveljed ja eripärane rombist inspireeritud kujundus annavad kokku tõeliselt pilkupüüdva linnamaasturi, jättes sinu ülesandeks vallutada enesekindlalt kogu linn.

Toyota Yaris Cross | elke.ee

 

Toyota Yaris Cross | elke.ee

PEATAMATU ENERGIA

Yaris Crossi neljanda põlvkonna iselaadiva hübriidsüsteemiga on iga sõit pingevaba. Uus 116 DIN hj 1,5-liitrine hübriidajam tagab oma klassi parimad sõiduomadused ja säästlikkuse. Sujuva üleminekuga bensiinimootorilt elektriajamile premeeritakse sind ergu kiirenduse, suurepärase kütusesäästlikkuse ja muljetavaldavalt väikese CO2 heitkogusega, millele aitab kaasa auto võime sõita heitmevabas režiimis veelgi pikem vahemaa.

 

T-MATE – SINU KÕRVAL

Tänu T-Mate’ile on Yaris Cross alati sammukese sündmustest eespool, olenemata sellest, milliseid üllatusi päeval sulle varuks on. T-Mate´iks kutsutakse Toyota arvukaid täiustatud juhiabi- ja ohutussüsteeme. T-Mate toetab sind nii tiheda liiklusega maanteedel kui ka rahvarohketes linnades tänu aktiivohutustehnoloogiale, aidates kaitsta sind, kaassõitjaid ja ka teisi liiklejaid.

Toyota Yaris Cross | elke.ee

 

Toyota Yaris Cross | elke.ee

PRAKTILINE JA MITMEKÜLGNE

Praktilisel ja mitmekülgsel Yaris Crossil on jalaviipega avatav elektriline tagaluuk puhuks, kui su käed pole vabad. Auto paindlikku nutikat pakiruumi põhjakatet saab kohandada nii, et tekiks turvaline põrandaalune panipaik või suurem pakiruum, ning uuendusliku elastikrihma abil saab kinnitada kõike, alates jalgratastest kuni lumelaudadeni. Pakiruumi mahtu saab suurendada suhtega 40 : 20 : 40 kokkuklapitavate tagaistmete süsteemi abil, andes vajalikku ruumi juhuks, kui mõnda asja ei saa kuidagi maha jätta.

 

Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10-aastane garantii
Vaata lisainfot
Liisinguintress 1,89% + 6 kuu euribor.
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot

Hinnakiri

hübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelActiveActive PlusElegantAdventure
Toyota Yaris Cross 1.5 HYBRID DYNAMIC FORCE, 68 kW
esivedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind24 20026 05028 000
Toyota Yaris Cross 1.5 HYBRID DYNAMIC FORCE, 68 kW
nelikvedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind28 69031 300

Ava varustuse võrdlus

bensiin

Mark, mudelActiveActive Plus
Toyota Yaris Cross 1.5 DYNAMIC FORCE, 92 kW
esivedu, manuaal, bensiin, linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind21 050
Toyota Yaris Cross 1.5 DYNAMIC FORCE, 92 kW
esivedu, automaat, bensiin, linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind22 69024 500

Ava varustuse võrdlus

Kliki hinnal ja uuri lähemalt. Hinnakiri on kehtiv alates 1.04.2022. Soovituslikud jaemüügihinnad. Elke esindused jätavad endale õiguse muuta hinnakirja ette teatamata. Konkreetse müügipakkumise saamiseks pöörduge Elke müügiesinduse poole. Siinne hinnakiri kehtib uute sõidukite ostu-müügilepingutele, mis on sõlmitud selle hinnakirja kehtivuse ajal ning arvestades, et sõiduk antakse üle ja registreeritakse 2022. aasta jooksul. Sõidukite puhul, mis registreeritakse alates 2023. aastast, jätavad Elke esindused endale õiguse tõsta soovituslike jaemüügihindu maksimaalselt 4,0% võrreldes siinse hinnakirjaga.
Tutvu ka laoautode pakkumistega. Laoautode pakkumised leiad siit.
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge