TOYOTA liising kasutatud autole

Toyota Liisingu tegutsemispõhimõtete aluseks on koostöö Luminor Liisinguga, kes jagab meiega oma aastakümnete pikkust kogemust. Pisima detailini läbi mõeldud finantseerimine võimaldab kõik sõiduki soetamisega seotud formaalsused lahendada automüügisalongis. Seepärast ongi Toyota liisingu märksõnadeks lihtsus ja kindlus.

 

Kui meelepärane auto on välja vaadatud, jääb üle valida Teile sobivaim finantseerimisviis Toyota liisingult. Kas kapitali- või kasutusrent, kui pikk peaks olema makseperiood, kas sisse maksta 10%, 20% või rohkemgi – küsimusi tekib mitmeid. Küsige julgelt automüüja käest nõu!

 

Kapitalirenti soovitame eelkõige neile, kes soovivad endale auto osta ning jääda selle kasutajaks ka pärast liisinguperioodi (kuni 5 aastat) lõppu. Rendisuhte lõppedes läheb auto omandiõigus täiendavaid makseid tegemata üle rentnikule. Kui poole perioodi peal tekib tahtmine või vajadus teistsuguse auto järele, siis vastastikusel kokkuleppel saate lepingu katkestada ja võtta liisingu uue auto peale. Kui aga raha jääb üle, saate maksta raha ka kiiremini ära ja kohe auto omanikuks saada.

 

Kasutusrent sobib ettevõtjatele ja eraisikutele, kellel on plaanis kasutada autot liisinguperioodi vältel ning perioodi lõppedes vahetada auto uue vastu. Rendisuhte lõppedes on rentnikul võimalus kasutada eelisostuõigust ja auto ise välja osta või tagastada auto liisingufirmale. Kui sõiduki turuväärtus on perioodi lõppedes selle jääkväärtusest suurem, on rentnikul võimalus teenida vahesumma ja kasutada seda näiteks järgmise auto liisinglepingu jaoks ettemaksuna.

 

Sissemakse puhul kehtib lihtne reegel – mida suurem on esmane sissemakse, seda soodsamaks kujuneb Teie jaoks auto lõpphind.

 

Vajalikud dokumendid

 

Eraisikul tuleb esitada:

 

Ettevõttel tuleb esitada:

 

Automüügisalongi esitatud dokumendid on hetke pärast Toyota liisingu kliendihalduri laual ning hiljemalt ühe tööpäeva jooksul teeme Teile lõpliku liisingupakkumise.  Saades Toyota liisingult vastuse, saate lepingu sõlmida mugavalt seal samas automüügisalongis. Samuti saate soovi korral meil vormistada nii kasko- kui liikluskindlustuse. Nüüd jääb veel vaid tasuda sissemakse ja minna automüügisalongi auto järele.

 

Kindlustus

Soodustingimustel kaskokindlustus on vaid üks paljudest Toyota liisinguga kaasnevatest hüvedest. Erinevalt teistest pakub Toyota liising võimalust tasuda kindlustusmakseid igakuiselt, mis vähendab Teie esmast maksekoormust. Soodsate tingimustega kasko-kindlustus tagab parima kindlustuskaitse igaks elujuhtumiks.

 

Lõpetuseks soovitame veel – ärge otsustage kiirustades! Kaaluge erinevaid finantseerimisvõimalusi ja ärge peljake automüüjalt nõu küsida. Erinevad liisinguvariandid, kus on just Teie võimalustest lähtuv kuumakse ja autokasutusega sobitatud makseperioodi pikkus – kõiki neid asjaolusid arvestades oskab just õige makseviisi leida meie kogenud automüüja.

 

Ligi 80% ostjaid eelistab autosid osta liisinguga - nii uusi kui ka pruugitud autosid.

Seepärast on meie poolt liisingu taotlemine tehtud võimalikult mugavaks nii firmale mitme auto ostuks kui ka perele esimese (uue) auto soetamiseks.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.