Autovahetus

 

Kui soovite vahetada oma olemasoleva auto uue või kasutatud auto vastu, siis meie juures saate teha seda kiirelt ja lihtsalt. Teie olemasoleva auto ostame tagasi sõltumata margist või vanusest. Auto võib olla nii väljaostetud kui ka liisingus. Võimalik on ka jätta oma auto meile komisjonmüüki.

 

Olemasoleva auto hindamiseks võtke meiega ühendust siin.

 

Protsess on kiire ja mugav

Elkes on tasuta nii vana auto hindamine kui ka igakülgne nõustamine. Aitame korraldada ka liisinguga seonduva, vaatame üle kehtivad liisingulepingud ja nõustame parimate valikute osas.

 

Autole järele tulles, on see juba täielikult sõiduvalmis: olemas on soovitud lisavarustus ja kõik vajalikud paberid ning registreerimised.

 

Miks osta uus Toyota?

Turvalisus- juhi ja reisijate ohutuse eest vastutavad mitmed aktiivsed ja passiivsed ohutussüsteemid. Näiteks Toyota Safety Sence on kõikidel uuematel mudelitel standard varustuses.

 

Sõidumugavus- hea baasvarustus, kaasaegsed jõuallikad, mugav ja avar salong.

 

Ökonoomsus- kaasaegsed mootorid tarbivad märkimisväärselt vähem kütust võrreldes vanema autoga. Toyota hübriid on võimeline läbima märkimisväärse aja puhtalt elektri jõul ilma kütusekuluta.

 

Keskkonnasõbralikkus- Toyota hübriidid on keskkonnasõbralikud.

 

Garantii- Toyota Relax garantii algab pärast igat hooldust kuni Sinu Toyota saab 10-aastaseks või täitub läbisõit 185 000 kilomeetrit.

 

Meelerahu- alates 2020. aastast ostetud Toyotale laieneb 10-aastane maanteeabi pakett, kui hooldad autot Elke esinduses.

 

Kaasaegne disain- stiilne ja dünaamiline.

 

Kõrge järelturuväärtus- uus Toyota hoiab hästi oma väärtust.

 

Lihtne osta- säästate aega ja energiat. Elke kogenud müügiesindajad aitavad valida välja sobivaima Toyota.

 

Kindlustunne- Toyota teada-tuntud töökindlus ja kvaliteet tagavad meelerahu aastateks.

 

Hoolduskulud on prognoositavad-  puuduvad ootamatud remondikulud.

 

Head finantseerimise tingimused- Toyota Liising pakub parimaid liisingu tingimusi.

 

Hea emotsioon- uue Toyota roolis naudid igat sõitu.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.