Miks valida Toyota Approved?

 

Usume, et kasutatud Toyota ostmise kogemus peab olema sama nauditav ja rahuldustunnet pakkuv nagu uue mudeli soetamisel. Seepärast võtsimegi kasutusele Toyota Approved – heakskiidetud kasutatud autode programmi, mis tagab igal sammul täieliku meelerahu.

 

Programm pakub nii bensiini- kui ka hübriidmootoritega autodele vähemalt 24 kuu pikkust garantiid ja täielikku maanteeabi. Eriväljaõppe saanud mehaanikute tehtud põhjalikud kontrollid tagavad, et iga Toyota Approved sõiduk on teele asumiseks valmis. Hübriidsõidukite turuliidrina pakume kõigile oma hübriidmudelitele ainulaadset kindlustust Hybrid Life Assurance.

 

Tutvu Toyota Approved kasutatud autode eelistega

 

 

24-kuuline garantii

Kõikidele Toyota Approved mudelitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab Sulle just sellise kindlustuskaitse ja kindlustunde, mida ootad.

 

24-kuuline maanteeabi

Kõikidele Toyota Approved mudelitele pakutakse täielikku maanteeabiteenust, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid.

 

44 punkti tehniline kontroll

Enne müüki kontrollivad meie eriväljaõppe saanud mehaanikud kõiki Toyota Approved sõidukeid ning teostavad sõiduki täieliku tehnilise kontrolli.

         

Hybrid Life Assurance

Kõikidel Toyota Approved hübriidmudelitel on kindlustus Hybrid Life Assurance kõrgepingeaku lisakaitse aastaks /15 000 km-ks* (mida saab pikendada tasulise hübriidkomponentide kontrolli läbimisel kuni auto 10 aasta vanuseni).

 

* Olenevalt sellest, kumb enne täitub.

 

Sõiduks valmis

Ükskõik millise mudeli valid, kõik meie heakskiidetud Toyotad on täielikult ette valmistatud, kaasa arvatud kogu iluravi, mistõttu võid turvaliselt teele asuda varem, kui arvata oskad.

 

 

 

Toyota Approved lisagarantii tingimused

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.