Toyota AdBlue™

Meie uusimate diiselmootorite ülioluline koostisosa

 

Toyota on pühendunud selliste autode tootmisele, mis pakuvad nauditavaid sõiduelamusi ja säästavad keskkonda ning samal ajal vastavad rangematele heitenormidele. Meie uusimad (Euro 6) diiselmootorid – mis on paigaldatud Hiluxi ja Land Cruiseri mudelitele – kasutavad tööks diiselmootori heitgaasivedelikku AdBlueTM, millel on tähtis osa kahjuliku lämmastikoksiidi (NOx) heitkoguste vähendamisel ning selle tagamisel, et naudite töökindlat autot pikki aastaid.

 

 

AdBlue™ eelised

 

Kuidas AdBlue™ toimib?

Kui sinuToyota kasutab AdBlueTM-d, muundatakse sinu sõiduki diiselmootori tekitatud lämmastikoksiid lämmastikuks ja auruks. See vähendab märkimisväärselt õhusaaste olulise tekitaja – kahjuliku lämmastikoksiidi – heitkoguseid.

 

Kuidas tankida AdBlue™-d oma Toyotasse?

Saad tankida AdBlueTM-d ise, kuigi soovitame, et palud lähimal Toyota volitatud remonditöökojal seda sinu eest teha.

 

  1. Veendu, et Toyota on pargitud tasasele pinnale, seiska mootor ja avage kapott.
  2. Eemalda AdBlueTM paagi kork.
  3. Sisesta AdBlueTM pudel ja kinnita see tugevasti.
  4. Suru pudelit allapoole ja alusta tankimist. Tangi aeglaselt, nii et vedelik ei loksuks maha. Ära eemalda pudelit enne, kui see on tühi.
  5. Kontrolli, ega pudelisse ei jäänud AdBlueTM-d, ja seejärel eemalda see. Kui AdBlueTM taseme näidik on tühi, korda samme 3–5, kuni on lisatud umbes 3,8 l või rohkem AdBlueTM-d.
  6. Sulge AdBlueTM paagi kork, kuni kuuled klõpsatust, ja kontrolli, kas mootor käivitub – selleks võib kuluda mõni sekund kauem kui tavaliselt.

 

Korrapärase tankimisega tagab AdBlueTM, et sinu sõiduelamused on endiselt nauditavad ja säästlikud.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...