Toyota C-HR
Prindi

Jäta õige mulje. Toyota C-HR on hübriid, mille sarnast teist ei leidu. Selle jõuline, silmapaistev disain ja isepäine loomus annavad Sulle enesekindluse, mida vajad linnatänavate valitsemiseks.

 

Unusta tavaline

Toyota meelest peegeldub inimese suhtumine tema autos: silmapaistev stiil ja sisemine enesekindlus, mis erineb tavapärasest. Kuulsa Toyota C-HRi uuenduslik hübriidtehnoloogia täiendab pilkupüüdvat välimust ja on teedel Sinu täiuslik kaaslane.

 

Julge erineda

Paista julgelt silma maailmas, mis on täis tavalist. Toyota C-HRi moodne nurgelise disaini ja kompaktse siluetiga kupee ei hooli reeglitest. Selle lai hoiak ja aukartust äratav jõulisus väljendavad enesekindlalt parimat, mida ühel linnamaasturil pakkuda on.

 

Hübriidauto sujuvad sõiduomadused

Toyota C-HR pakub kõike, mida läbi elu seiklemiseks vaja läheb. Tõeliselt efektiivne auto kiirendab hetkega, mis muudab möödasõidud lihtsaks ja kiireks. Oma võimsa mootoriga võtab see enda kontrolli alla igasuguse tee. Avasta maailma Toyota C-HRiga.

 

Detailid tähelepanu keskpunktis

Mugavad istmed haaravad üleni enda embusse, rombimustriga viimistlus loob luksusliku mulje. Pehmetele pindadele vastanduvad läikivmustad iluliistud annavad sõitjateruumile moodsa tunnetuse. Hämardudes loob meeleoluvalgustus salongi sinise valguskuma.

 

Lase ennast igal sõidul täielikult kaasa haarata

Tehnoloogia täiustab iga sõitu. Ühenda oma nutitelefon ja naudi sujuvat ühenduvust Apple Carplay ja Android Autoga, mis on armatuurlauda integreeritud. 8-tolline puuteekraan võimaldab ligipääsu kõigile esitusloenditele, navigatsioonisüsteemile ja muule – ilma et peaksid elu pausile panema.

 

 

Ühendus loob uusi võimalusi

Saa tuttavaks Toyota Smart Connectiga. Selle uuendusliku paketiga Premium Connectivity saad sujuvalt pilvepõhiselt navigeerida, kasutada hääljuhtimist Voice Agent ja saada reaalajas liiklusinfot. Nii saabud igasse sihtkohta õigel ajal.

 

 

Täiustatud ja intuitiivne multimeedia

8-tolline puutetundlik infolustiekraan võimaldab vaid ühe puudutusega vaadata kõiki olulisi sõiduandmeid. MyT rakendus kannab aga hoolt kõige muu eest – alates auto asukoha määramisest kuni hübriidsõidu täiustamiseni.

 

Toyota T-Mate – Sinu turvalisema teekonna nimel

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota C-HR varustatud T-Mate’iga – abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel. Allolevas loetelus on valik tähtsamaid omadusi, kõigi Toyota C-HRi puhul pakutavate funktsioonidega saad tutvuda auto konfiguraatoris.

Vaata lisa

 

Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10-aastane garantii
Vaata lisainfot
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot
Liisinguintress 0,99% + 6 kuu euribor.

Hinnakiri

hübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelActiveStyleStyle PlusLuxuryGR Sport
Toyota C-HR 1.8 HYBRID, 72 kW
esivedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind29 40032 25033 95033 35035 700
Toyota C-HR 2.0 HYBRID, 112 kW
esivedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind34 60035 80035 70037 700

Ava varustuse võrdlus

Hind kehtib selle hinnakirja kehtivuse ajal sõlmitud uute sõidukite ostu-müügilepingutele, kui sõiduk tarnitakse ja registreeritakse 9 kuu jooksul alates ostu-müügilepingu allkirjastamise kuupäevast. Sõidukite puhul, mis registreeritakse hiljem kui 9 kuud pärast sõiduki ostu-müügilepingu allkirjastamise kuupäeva, jätab Toyota Baltic AS endale õiguse tõsta soovituslikke jaemüügihindu maksimaalselt 2,0% võrreldes siinse hinnakirjaga. Kindlasti ei ole uus hind kõrgem kui registreerimise päeval kehtiv soovituslik jaemüügihind.
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.