Tehnilised andmed

4390 mm
1795 mm
1795 mm
1555 mm
Mootori tehnilised andmed1.8 VVT-i Hybrid Synergy Drive2.0 Hybrid Dynamic Force
Mootor
Tüüp2ZR-FXEM20A-FXS
Silindrite arv44
Klapimehhanism16-klapiline, DOHC16-klapiline, DOHC
Silindri läbimõõt ja kolvikäik, mm80,5 x 88,380,5 x 97,6
Töömaht, cm³17981987
Surveaste13,0:114,0:1
Maksimaalne võimsus, DIN hj/p/min98/5200152/6000
Maksimaalne võimsus, kW/p/min72/5200112/6000
Maksimaalne pöördemoment, Nm/p/min142/3600190/4400-5200
Kütuse sissepritse süsteemElektrooniline sissepritseElektrooniline sissepritse
Kütuse oktaan-/tsetaaniarv95E95E
Maksimaalne võimsus, kW/p/min5380
Maksimaalne pöördemoment, Nm/p/min163202
Kombineeritud koguvõimsus, hj122184
Kombineeritud koguvõimsus, kW90135
Pidurid
EesVentileeritud ketaspiduridVentileeritud ketaspidurid
TagaTäisketasTäisketas
Keretüüp
Vedrustuse tüüp - eesMacPhersoni vedrustusMacPhersoni vedrustus
Vedrustuse tüüp - tagaTopelt õõtsharkidegaTopelt õõtsharkidega
Uste arv55
Istekohtade arv55
Mõõdud
Pikkus, mm43904395
Laius, mm17951795
Kõrgus, mm15551555
Salongi pikkus, mm18001800
Salongi laius, mm14551455
Salongi kõrgus, mm12101210
Teljevahe, mm26402640
Rööbe - ees, mm1550/1540/15401540
Rööbe - taga, mm1570/1560/15601560
Üleulatuva esiosa pikkus, mm935935
Üleulatuva tagaosa pikkus, mm815820
Kliirens, mm142142
Kütusekulu
Kütuse liikBensiinBensiin
Kombineeritud, l/100 km4,9-5,05,3
Kombineeritud CO2 emissioon, g/km110-112119-120
Euroklass6.2 WLTP6.2 WLTP
Massid
Tühimass, kg1455-14601520-1525
Täismass, kg18601930
Järelhaagise maksimaalne lubatud mass koos/ilma piduriteta, kg725/725725/725
Pagasiruum, l377358
Kütusepaagi maht4343
Sõiduomadused
Maksimumkiirus, km/h170180
Kiirendus 0-100 km/h11,08,2
Õhutakistuskoefitsient0,320,32
Rool
TüüpHammaslatt ja hammasratasHammaslatt ja hammasratas
Suhe13,613,6
Pöörded (lukust lukuni)2,762,76
Pöörderaadius rehvist, m5,25,2
Pöörderaadius põrkerauast, m5,55,5
Jõuülekanne
Tüüpe-CVTe-CVT
KäigukastElektriliselt juhitav variaatorülekanne (E-CVT)Elektriliselt juhitav variaatorülekanne (E-CVT)
Rehvid ja veljed
Ratta mõõtmed17X6 1/2J; 18X7J; 19X7 1/2J18X7J; 19X7 1/2J
Rehvimõõt215/60R17; 225/50R18; 225/45R19225/50R18; 225/45R19
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge