Tehnilised andmed

3085 mm
5330 mm
1550 mm
1855 mm
1540 mm
1855 mm
1815 mm
Mootori tehnilised andmed2.4 D-4D 4WD Extra Cab2.4 D-4D 4WD M/T Double Cab2.4 D-4D 4WD A/T Double Cab
Mootor
Tüüp2GD-FTV2GD-FTV2GD-FTV
Silindrite arv444
Klapimehhanism4-Valve, DOHC4-Valve, DOHC4-Valve, DOHC
Silindri läbimõõt ja kolvikäik, mm92.0 x 90.092.0 x 90.092.0 x 90.0
Töömaht, cm³239323932393
Surveaste15,6:115,6:115,6:1
Maksimaalne võimsus, DIN hj/p/min150/3400150/3400150/3400
Maksimaalne võimsus, kW/p/min110/3400110/3400110/3400
Maksimaalne pöördemoment, Nm/p/min400/1600-2000400/1600-2000400/1600-2000
Kütuse sissepritse süsteemCommon RailCommon RailCommon Rail
Kütuse oktaan-/tsetaaniarv48 või kõrgem48 või kõrgem48 või kõrgem
Pidurid
EesVentileeritud ketaspiduridVentileeritud ketaspiduridVentileeritud ketaspidurid
TagaAktiivne/passiivne trummelAktiivne/passiivne trummelAktiivne/passiivne trummel
ABSStandardStandardStandard
Keretüüp
Vedrustuse tüüp - eesTopelt õõtsharkidegaTopelt õõtsharkidegaTopelt õõtsharkidega
Vedrustuse tüüp - tagaLeht-, jäikLeht-, jäikLeht-, jäik
Uste arv244
Istekohtade arv455
Mõõdud
Pikkus, mm533053305330
Laius, mm185518551855
Kõrgus, mm181018151815
Salongi pikkus, mm140416971697
Salongi laius, mm148014801480 (front)/1410 (rear)
Salongi kõrgus, mm117011701170
Kaubaaluse pikkus, mm184015251525
Kaubaaluse laius, mm154015401540
Kaubaaluse kõrgus, mm480480480
Teljevahe, mm308530853085
Rööbe - ees, mm154015401540
Rööbe - taga, mm155015501550
Üleulatuva esiosa pikkus, mm100010001000
Üleulatuva tagaosa pikkus, mm125012501250
Kütusekulu
Kütuse liikDiiselDiiselDiisel
Kombineeritud, l/100 km8,9-9,09,3-9,59,8-9,9
Kombineeritud CO2 emissioon, g/km234-236245-248258-261
Euroklass6.2 WLTP6.2 WLTP6.2 WLTP
Massid
Tühimass, kg2065-21252085-21852110-2185
Täismass, kg315032103210
Järelhaagise maksimaalne lubatud mass koos/ilma piduriteta, kg3050/7503050/7503050/750
Kütusepaagi maht808080
Sõiduomadused
Maksimumkiirus, km/h170170170
Kiirendus 0-100 km/h13,213,212,8
Õhutakistuskoefitsient0,3940,3940,394
Rool
TüüpHammaslatt ja hammasratasHammaslatt ja hammasratasHammaslatt ja hammasratas
Suhe17,717,717,7
Pöörded (lukust lukuni)3,33,33,3
Pöörderaadius rehvist, m6,46,46,4
Pöörderaadius põrkerauast, m6,76,76,7
Jõuülekanne
TüüpRC60RC60AC60F
SidurKuiv, üks plaat, diafragmaKuiv, üks plaat, diafragma
KäigukastManuaalneManuaalneAutomaat
1. käik4.7844.7843,600
2. käik2.4232.4232,090
3. käik1.4431.4431,488
4. käik1.0001.0001,000
5. käik0.7770.7770,687
6. käik0.6430.6430,580
Tagurpidikäik4.0664.0663,732
Rehvid ja veljed
Rehvimõõt265/65R17265/65R17 (Active) 265/60R18 (Legend) 265/65R17 (DLX+/SR)265/65R17 (Active) 265/60R18 (Legend/Black Edition) 265/65R17 (SR)
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...