Toyota Hilux
Prindi

Suurepärane disain. Sobib sõitmiseks igal maastikul. Muskliline olemus õhkab jõudu. Tugev esi- ja tagapõrkeraud ning vastupidavad kaitseliistud kaitsevad sitket kere kahjustuste eest.

Tugev, vastupidav, usaldusväärne. Kahtlematu. Kuna see auto on konstrueeritud sõitma maailma kõige ekstreemsemates oludes, võid alati loota Hiluxi legendaarsele kvaliteedile, vastupidavusele ja töökindlusele.

Suusatõstuk puudub? Pole probleemi. Uues Hiluxis tunned alati end kindlalt. Tänu nõlvaltstardi abile (HAC) ja aktiivsele veojõukontrollile (A-TRC) on paigaltvõtt sujuv ja vaevatu. Kõik vajaliku saad reisile kaasa võtta, sest autol on suur kande- ja veovõime. Olenemata sellest, kas sõidad autoga mööda suusarada üles või alla (nõlvalt laskumise abi DAC), Hilux saab sellega vaevatult ja turvaliselt hakkama (lisa- ja põhivarustus sõltub mudeliversioonist).

Sinu ruum. Sinu maailm. Karm välimus, mugav sisemus – Hiluxi sõitjateruumi rafineeritus ja stiilsus on täiesti uuel tasemel. Viimistlus on silmapaistvalt kvaliteetne ning materjalid vastupidavad. Harman CLARi-Fi tehnoloogiaga JBLi helisüsteem pakub suurepärast helikvaliteeti muusika kuulamiseks.

 

Laoautode pakkumised
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot

Hinnakiri

diisel

Mark, mudelDLX+SRActiveLegendInvincible
Toyota Hilux 2.4 D-4D, 110 kW
nelikvedu, manuaal, diisel, pikap, 4 ust, 5 kohta
Hind36 40040 50040 700
Toyota Hilux 2.4 D-4D, 110 kW
nelikvedu, automaat, diisel, pikap, 4 ust, 5 kohta
Hind42 05042 200
Toyota Hilux 2.8 D-4D, 150 kW
nelikvedu, manuaal, diisel, pikap, 4 ust, 5 kohta
Hind43 050
Toyota Hilux 2.8 D-4D, 150 kW
nelikvedu, automaat, diisel, pikap, 4 ust, 5 kohta
Hind44 60046 15050 150

Ava varustuse võrdlus

Hind kehtib selle hinnakirja kehtivuse ajal sõlmitud uute sõidukite ostu-müügilepingutele, kui sõiduk tarnitakse ja registreeritakse 9 kuu jooksul alates ostu-müügilepingu allkirjastamise kuupäevast. Sõidukite puhul, mis registreeritakse hiljem kui 9 kuud pärast sõiduki ostu-müügilepingu allkirjastamise kuupäeva, jätab Toyota Baltic AS endale õiguse tõsta soovituslikke jaemüügihindu maksimaalselt 2,0% võrreldes siinse hinnakirjaga. Kindlasti ei ole uus hind kõrgem kui registreerimise päeval kehtiv soovituslik jaemüügihind.
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.