Toyota Land Cruiser
Prindi

Kas oled valmis järgmiseks seikluseks?

Täiesti uus Land Cruiser

 

Uus Land Cruiser, mille jõuline ja emotsionaalne disain on uuestisündinud ikooni puhul ootuspärane, viib Sind kõikjale, kuhu soovid minna. Vastupidava, töökindla ja võimaluste piire nihutava maastikuvallutajana võtab ta Sind endaga kaasa järgmisele seiklusele.

 

Vaata lähemalt

 


 

Land Cruiseril on uus 2,8-liitrine mootor. Sellel on uus, suurem 204 DIN hj / 150 kW võimsus ning 500 Nm pöördemoment. Kiirendamine nullist sajani võtab aega 9,9 sekundit.

Mahutab palju pagasit. Kuni 640-liitrise pagasiruumiga Land Cruiser mahutab kõik vajaliku, mida soovid kaasa võtta.

Sinu ohutuse nimel. Land Cruiseri varustusse kuulub Toyota Safety Sense – täiustatud juhiabisüsteemide komplekt.

Tehnika viimane sõna. Tänu hulgale intuitiivsetele multimeediafunktsioonidele on Land Cruiseri sõitjateruumis olemas kogu vajalik tehnoloogia.

Laoautode pakkumised
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot

Hinnakiri

diisel

Mark, mudelExecutiveExecutive Technology Plus
Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D, 150 kW
nelikvedu, automaat, diisel, maastur, 5 ust, 5 kohta
Hind66 55071 650

Ava varustuse võrdlus

Toyota Liisingu teenuse pakkujateks on: Luminor Liising AS, Swedbank Liising AS ja SIA Citadele Leasing Eesti ˸liaal. Näidiskalkulatsioon on tehtud Swedbank Liising AS poolt. Tutvuge teenuse tingimustega www.swedbank.ee, vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga. Krediidi kulukuse määr on 4,63%, vara hind 50 000 kmga, sissemakse 15% periood 5a, jääkväärtus 32%, lepingutasu 250€, intress 6 kuu Euribor + 2,29% aastas (16.10.2022 oli 6 kuu Euribor 2,027%, Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel), tagasimaksete summa 39 613,52 €. Krediidi kogukulu on 39 613,52 €. Läbisõidupiirang aastas 20 000 km. Antud pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustest. Vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.