Toyota Land Cruiser 250
Prindi

10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot

Tellimine avatud. Telli Elkest uus Land Cruiser ja kanna edasi uhket pärandit!

 

 

 

HINNAKIRI

 

Tagasi juurte juurde

 

Toyota esitles uhkusega uut Land Cruiserit, mis kannab edasi kõiki neid väärtusi, mis rohkem kui 70 aasta jooksul on Land Cruiseri nime muutnud tugevuse ja vastupidavuse sümboliks. Land Cruiseri legendaarne DNA on kombineeritud uute tehnoloogiatega, et pakkuda paremat suutlikkust nii maastikul kui igapäevases kasutuses.

 

 

Vaata uudist

 

Uhke pärand

Land Cruiser sündis 1. augustil 1951 ja kandis esialgu nime Toyota BJ. Veidi hiljem tõestas see oma suutlikkust, ronides esimese sõidukina edukalt Fuji mäe kuuendasse laagrisse 2390 meetri kõrgusel.

 

Sellest ajast alates on Toyota ja Land Cruiseri missioon olnud pakkuda autot, mis viib reisijad sihtkohta mugavalt ja turvaliselt – seda ka kõige karmimates tingimustes.

 

Land Cruiser First Edition

Euroopasse saabub esimesena erimudel First Edition.

 

Piiratud tootmismahuga erimudelit tehakse Euroopa turule umbes 3000 ning see rõhutab eriliste kujunduselementidega Land Cruiseri pärandit ja tõelist maastikuvallutaja olemust. Detailide hulka kuuluvad klassikalised ümmargused esituled ja kaks erilist kahetoonilist värvilahendust: Sand pruun ja Smoky Blue sinine.

 

Disain: uudsega sulandunud traditsioon

Auto disainis on ühendatud pärand ja moodsad trendid, et luua ajatu välimus, mis väljendab Land Cruiseri suutlikkust tulla toime rasketes tingimustes. Parimatele tööriistadele omaselt rõhutab ka Land Cruiseri disain funktsionaalsuses peituvat ilu.

 

Karm välimus väljendab „tagasi juurte juurde“ suhtumist, kuid on samas väga praktiline. Maastikusuutlikkusele aitavad kaasa lühemad ülendid, kitsam kere allosa ja kahjustumise korral lihtsalt vahetatavaks loodud komponendid.

 

Täiesti uus Land Cruiser on 4920 mm pikk, 1980 mm lai ja 1870 mm kõrge, mistõttu on see eelmisest 95 mm pikem, 95 mm laiem ja 20 mm kõrgem. Telgede vahe on aga 2850 mm, mis on 60 mm suurem, kui tema eelkäijal.

 

Sõitjateruum

Sõitjateruum on päris maasturile omaselt funktsionaalne, istekohti on vastavalt soovile viis või seitse. Näidikupaneel on lihtsalt loetav ja nupud ning lülitid loodud hõlpsalt kasutatavaks ka rasket maastikku ületades.

 

Olulisele kohale on seatud juhi nähtavus – sellele aitavad kaasa kõrgemad küljeaknad, madalam kapoti ja tuuleklaasi vaheline plastrest ja horisontaalne näidikupaneel.

 

Uus platvorm, parem suutlikkus

Uus Land Cruiser säilitab klassikalise ja robustse redelraami ning käib suurema Land Cruiser 300 (pole Lääne-Euroopas saadaval) jälgedes, võttes üle uue GA-F platvormi, mis tagab veelgi parema maastikusuutlikkuse.

 

Uus raam on 50% suurema jäikusega, kere ja raami jäikus on kombineeritult kasvanud 30%. See tähendab nii paremat juhitavust kui suuremat mugavust. Vedrustuse uuendamisel on keskendutud rattakäigu suurendamisele, mis on maastikusõidul üks olulisemaid omadusi.

 

Uus elektrooniline roolivõimendi

Esmakordselt saab Land Cruiser elektroonilise roolivõimendi. See leevendab maastikul sõites tõukeid roolile ning võimaldab sujuvamat ja lihtsamat manööverdamist kõigil kiirustel. Elektroonilise roolivõimendi kasutuselevõtt tähendab, et uue Land Cruiseri Toyota Safety Sense juhiabisüsteemide sekka lisandub ka sõiduraja hoidmise abisüsteem.

 

Uued jõuülekanded

Uut Land Cruiserit tutvustatakse 2,8-liitrise diiselmootoriga, mis on seadistatud suurepärasesse jõudluse ja säästlikkuse tasakaalu. 204 DIN hj / 150 kW / 500 Nm mootori võimsus rakendub läbi uue kaheksakäigulise Direct Shift automaatkasti, mis võimaldab vedada kuni 3500 kg haagist. 2025. aasta alguses jõuab müügile ka efektiivse diiselmootori ja 48V tehnoloogiaga kerghübriid.

 

 

10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot

Hinnakiri

diisel

Mark, mudelActiveLegendPrestigeExecutiveFirst Edition
Toyota Land Cruiser 250 2.8 D-4D, 150 kW
nelikvedu, automaat, diisel, maastur, 5 ust, 5 kohta
Hind60 00066 30072 30081 00085 000

Ava varustuse võrdlus

Toyota Liisingu teenuse pakkujateks on: Luminor Liising AS, Swedbank Liising AS ja SIA Citadele Leasing Eesti ˸liaal. Näidiskalkulatsioon on tehtud Swedbank Liising AS poolt. Tutvuge teenuse tingimustega www.swedbank.ee, vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga. Krediidi kulukuse määr on 4,63%, vara hind 50 000 kmga, sissemakse 15% periood 5a, jääkväärtus 32%, lepingutasu 250€, intress 6 kuu Euribor + 2,29% aastas (16.10.2022 oli 6 kuu Euribor 2,027%, Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel), tagasimaksete summa 39 613,52 €. Krediidi kogukulu on 39 613,52 €. Läbisõidupiirang aastas 20 000 km. Antud pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustest. Vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.