Toyota C-HR
Prindi

Täiustatud legend

 

Hinnad  Tule proovisõidule  Vaata eripakkumist

 

Julge on nüüd veel julgem

 

Nüüd saad end väljendada uue stiilse Toyota C-HR-iga. Reegleid eirav ja teedrajavast originaalist inspireeritud Toyota C-HR on auto, mille sarnast teist ei leidu. Ebatavalise disainiga uus Toyota C-HR julgeb erineda.

 

 

Hinnad  Tule proovisõidule

 

Uuenduslik välisilme

Uus Toyota C-HR rikub kõiki reegleid. Oma kupeeliku stiili ja jõulise hoiakuga püüab see auto kõigi pilku. Vabameelne ja innovatiivne, täpsete joonte ja dünaamilise profiiliga ideeauto on saanud reaalsuseks.

  • Uue kahetoonilise värvilahendusega on kontrastne must katus pikenenud auto tagaossa, järgides kere kurve ja rõhutades selle ilmekaid proportsioone.
  • Uue Toyota C-HR-i selgepiirilise ja skulptuurse stiili võtmeelemendid on Toyotal esmakordselt kasutatavad tasapinnalised uksekäepidemed.
  • Julge disain nõuab suuri detaile. Eritöötlusega 20-tollised veljed tõmbavad tähelepanu.
  • Soojusliku kasuteguriga klaasist valmistatud panoraamkatus toob sõitjateruumi valgust ja ruumikust ilma soovimatu soojuseta.

 

Rikkalik funktsionaalsus

Rikkalike funktsioonidega, ent intuitiivne uus Toyota C-HR on loodud mugavaks ja ja isikupäraseks kasutuseks, mis arvestab Sinu vajadustega. Oma sõidud saad muuta elamusteks juhtmevaba ühenduvuse, reageeriva meeleoluvalgustuse ja kaasahaarava ruumilise heli abil.

  • Apple CarPlay ja Android Autoga ühilduv Toyota Smart Connecti 12,3-tollise puuteekraani kaudu on maailm Sinu käeulatuses.
  • Isikupära lisab kohandatav meeleoluvalgustus – valida on 64 värvi hulgast. Valgustus muutub vastavalt väljast tulevale valgusele ja ööpäeva kulule. Kui on olemas ohutu väljumise abisüsteem, võib valgustus muutuda ka punaseks, et hoiatada kokkupõrkeohu eest.
  • Eritellimusel valmistatud JBL-i kõlarite heli on lihtsalt suurepärane. Kõrgkõlarite metallvõred aitavad esitada selgeid kõrgeid noote ning võimas bassikõlar annab edasi täpset bassi.
  • Meie uusim Toyota Safety Sense’i aktiivohutus- ja juhiabifunktsioonide pakett kuulub standardvarustusse ning see sisaldab eelmise mudeliga võrreldes uusi ja täiustatud võimalusi.

 

 

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

 

Laoautode pakkumised

Hinnakiri

hübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelActiveStyleLuxuryPremiere EditionGR SPORTGR SPORT Premiere Edition
Toyota Uus Toyota C-HR 1.8 HYBRID 140, 72 kW
esivedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind33 20035 20038 800
Toyota Uus Toyota C-HR 2.0 HYBRID 200 AWD-I, 112 kW
nelikvedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind39 80044 20047 40045 45047 400

Ava varustuse võrdlus

pistikhübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelStyleLuxuryPremiere EditionGR SPORTGR SPORT Premiere Edition
Toyota Uus Toyota C-HR 2.0 PLUG-IN HYBRID 220, 112 kW
esivedu, automaat CVT, pistikhübriid (bensiin + elekter), linnamaastur, 5 ust, 5 kohta
Hind44 70048 90052 30050 20052 300

Ava varustuse võrdlus

Arvutused on ligikaudsed ja võivad erineda kliendile pakutavatest tingimustest. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.13% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 34 190 EUR, sissemakse 15%, jääkväärtus 39,5%, krediidisumma käibemaksuga 29 061.50 EUR, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000km/aastas, tagasimaksete arv 60, fikseeritud intress 2% aastas, lepingutasu 350 EUR. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 22 878.91 EUR. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/private/docs/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.