Põhiomadused

Sulge

Kui enamik keskmistest igapäevasõitudest jääb alla 50 km, saad hõlpsalt teha suurema osa sõite elektrirežiimil, ja mida sagedamini laed, seda rohkem kütust säästad.


Hübriidi omadused

Välimus
15-tollised kahetoonilised halli ja hõbedaga valuveljed (10 kodarat)
Välimus
Hämaraandur

Hämaraandur tuvastab valgustugevuse ja valguse vähenedes lülitab esituled automaatselt sisse.

Välimus
Vihmaandur

Automaatne vihmaandur seab klaasipuhasti vaid hetkega sobivale kiirusele ja intervallile.

Välimus
Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid
Välimus
Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteemil on tavapärase võtme asemel saatja, mis võimaldab avada uksi vaid käepidemest tõmmates ja sulgeda nupuvajutusega. Mootori käivitamiseks või seiskamiseks vajutage lihtsalt käivitamis-/seiskamisnupule. Teil pole tarvis teha muud kui kanda nutikat võtit taskus või käekotis.

Välimus
Päikesepatareidega energiat salvestav katus
Salong
Nahkkatte ja kolme kodaraga rool
Salong
Kahetsooniline automaatne kliimaseade
Salong
Esiistmete soojendus
Salong
Juhtmevaba mobiiltelefonilaadija
Salong
Värviline TFT-universaalnäidik
Salong
Esiklaasinäidik

Esiklaasinäidik kuvab põhiteabe, sh kiiruse esiklaasile, otse juhi ette. Nii saab juht hoida oma pilgu turvaliselt teel.

Salong
JBLi esmaklassiline helisüsteem
Salong
USB-pesa
Ohutus
Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga

Toyota Safety Sense’i kokkupõrke ennetussüsteem* koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga kasutab eesliikuvate sõidukite tuvastamiseks kaamerat ja millimeeterlaineradarit. Kokkupõrkeohu korral edastab süsteem juhile helilise ja visuaalse märguande ning suurendab pidurdusjõudu. Kui juhil ei õnnestu õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid automaatselt, et vältida kokkupõrget või leevendada selle tagajärgi. Peale sõidukite tuvastamise on selle süsteemi abil võimalik ka jalakäijaid varem märgata. 
*Tehniline nimetus: avariieelne ohutussüsteem

Ohutus
Eesmised udutuled
Ohutus
Kohanduvad automaatsed kaugtuled
Ohutus
Pimeala monitor (BSM)

Pimeala monitor võimaldab juhil ohutumalt sõidurada vahetada. Kui taha paigaldatud radariandurid tuvastavad auto küljel või tagumises pimealas sõiduki, süttib vastavas küljepeeglis hoiatuslamp. Kui juht hakkab sõidurada vahetama, kuid auto pimealas on sõiduk, hakkavad hoiatuslambid vilkuma, andes juhile märku, et sõiduraja vahetamisest tuleks hoiduda.

Ohutus
Kohanduvad LED-esituled
Ohutus
Tagumised liittuled (LED)
Ohutus
Kohanduv kiirushoidik täieliku peatumise funktsiooniga

See tehnoloogia võimaldab eelseadistada sõidukiiruse ja minimaalse kauguse ees sõitvast sõidukist. Kui ees sõitva sõiduki kiirus väheneb, hoiab süsteem eelseadistatud kaugust ja peatab sõiduki täielikult liikluse seiskumisel. Kui ees sõitva sõiduki kiirus suureneb, kiirendab süsteem sujuvalt, kuni sõiduk saavutab uuesti eelseadistatud sõidukiiruse. Et alustada liikumist täielikust peatumisest, tuleb süsteemi uuesti aktiveerimiseks vajutada gaasipedaalile või kiirushoidiku hoovale.

Ohutus
Liiklusmärkide jälgimise süsteem

Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv süsteem jälgib kiiruspiiranguid, möödasõidukeelde jmt tähistavaid liiklusmärke ning kuvab olulise teabe otse juhi silme ette uuele värvilisele TFT-ekraanile. Liiklusmärkide eiramise korral edastab süsteem juhile helilise ja visuaalse märguande.

Ohutus
Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem koos rooli korrigeerimisega

Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem aitab juhil püsida sõidurajal, aktiveerides kuuldava ja nähtava hoiatussignaali, kui sõiduk hakkab ületama eraldusjoont, ent suunatuli ei ole sisse lülitatud. Soovimatu kõrvalekaldumise korral muudab rooli korrigeerimise seade rooli asendit.

Ohutus
Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC)

VSC aktiveerib automaatselt iga vajamineva piduri ja kontrollib mootori veojõudu, et säilitada stabiilsus ja vältida külglibisemise teket järsul pööramisel või libedal teel.

Ohutus
Nõlvaltstardiabi (HAC)

Nõlvaltstardiabi tagab sujuva paigaltvõtu järskudel kallakutel, rakendades pidurid kuni kaheks sekundiks pärast piduripedaali vabastamist. See aitab vältida sõiduki tagasiveeremist. Süsteemi aktiveerimiseks vajutage pärast seismajäämist tugevamalt piduripedaalile, kui ükskõik milline edasikäik on sisse lülitatud.

Ohutus
Rehvirõhu hoiatussüsteem (TPWS)

Igal rattal on ventiiliandur, mis jälgib pidevalt rehvirõhku. Andurid on ühendatud armatuurlaual oleva ohutulega. Kui mõne ratta rehvirõhk langeb alla soovitusliku taseme, annab süsteem sellest juhile märku. Sellega tagab süsteem ohutuma sõidu, vähendab rehvide kulumist ja suurendab kütusesäästlikkust.

Ohutus
Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem (RCTA)

RCTA võimaldab ohutult parkimiskohalt välja tagurdada, sest süsteem tuvastab pimealale lähenevad sõidukid. Kvaasi-millimeeterlaineradarit kasutades annab RCTA helisignaali ja küljepeeglitel vilkuvate hoiatustuledega juhile ohust märku.

Ohutus
Tahavaatekaamera

Igal rattal on ventiiliandur, mis jälgib pidevalt rehvirõhku. Andurid on ühendatud armatuurlaual oleva ohutulega. Kui mõne ratta rehvirõhk langeb alla soovitusliku taseme, annab süsteem sellest juhile märku. Sellega tagab süsteem ohutuma sõidu, vähendab rehvide kulumist ja suurendab kütusesäästlikkust.

Ohutus
Lihtne nutikas parkimisabi koos automaatse pidurdamisega

Lihtne nutikas parkimisabi manööverdab sõiduki automaatselt teie valitud parkimiskohale kas kahe sõiduki vahele või ühe sõiduki taha. Eesmise põrkeraua esiküljel asuvad ultraheliandurid aitavad leida sobiva parkimiskoha. Teie ülesanne on lihtsalt kontrollida tagurdamise kiirust automaatse piduriabiga, mis aitab ennetada või vältida kokkupõrkeohtu väikestel kiirustel, kui peaksite juhuslikult vajutama gaasipedaalile või vajutate liiga hilja piduripedaalile.

Ohutus
Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 7 turvapatja

Sel mudelil on seitse turvapatja. Nende hulka kuuluvad juhi põlveturvapadi, juhi ja kõrvalistuja SRS-turvapadjad, esiistmete külgturvapadjad ning SRS-turvakardinad nii esi- kui ka tagaistmetel sõitjate jaoks.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Liitu uudiskirjaga
Sulge

Loading ...