Toyota Prius Plug-in Hybrid
Prindi

Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10-aastane garantii
Vaata lisainfot
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

Uus Toyota Prius Plug-in Hybrid – Red Dot 2023 disainiauhinna võitja

 

 

Uus Toyota Prius Plug-in Hybrid pärjati maineka Red Doti disainiauhinnaga. 43-liikmeline rahvusvaheline žürii andis Prius Plug-in Hybridile 2023. aasta tootedisaini kategooria kõrgeima auhinna ehk parimatest parima tunnustuse. Vaata lisaks

 

Erihinnaga talverattad ning

intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR

 

Vaata täpsemalt

 

Sama nimi, uus sisu.

Tundmatuseni muutunud uus Prius Plug-in Hybrid ületab ootusi. Uus, stiilne ja varasemast säästlikum Prius Plug-in Hybrid on julge ning uuenduslik. See auto on tõeline innovatiivsuse musternäide. Uus Prius Plug-in Hybrid näeb iga nurga alt hea välja. Selle voolujooneline disain koos imeliselt selge funktsionaalsusega püüab pilke kõikjal – nii tänaval kui ka kõrghoonest vaadates. Panoraamkatus Skyview on tänu eesmisele ja tagumisele klaasile visuaalselt katkematu, rõhutades uue Prius Plug-in Hybridi kupeelikku stiili.

 

 

Dünaamiline disain

Uue Prius Plug-in Hybridi uudne olemus väljendub selle ainulaadses disainis. Efektsel ja parema aerodünaamikaga täiustatud Prius Plug-in Hybridil on madal katusejoon ja kupeelikud proportsioonid. Dünaamiline ja emotsionaalne – sellist Prius Plug-in Hybridi pole Sa kunagi varem näinud.

Vaata lisa

 

 

Uuri uut Prius Plug-in Hybridit 360° vaates

 

 

Mudelit on kujutatud ainult ühe varustustasemega ning see ei kajasta kogu valikut.

 

Kaks DNA-d, üks eesmärk: vabadus

Hübriidtehnoloogia on kompromissitu jõud. Linnas on uus Prius Plug-in Hybrid peaaegu täiesti vaikne ja heitevaba elektriauto, mille sõiduulatus ainult akutoitel on üle 72 km*. Ent tänu integreeritud 2,0-liitrisele bensiinimootorile on Sul Prius Plug-in Hybridiga vabadus rännata kõikjal.

* Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

Vaata lisa

 

 

Meeliülendav sõit

Miks valida säästlikkuse ja jõudluse vahel? Uues Prius Plug-in Hybridis loob elektriajami ja mootori võimas kooslus tõeliselt nauditava sõiduelamuse. Suurt jõudlust toetavad sportlik sõiduasend, erk rool ja enesekindlust andev stabiilsus.

 

 

Parem võimsus, jõulisem kiirendus

223-hobujõulises uues Prius Plug-in Hybridis on muljetavaldav kiirendus olemas kohe, kui seda vajad. Linnast väljas suudab uus Prius Plug-in Hybrid kiirendada nullist 100 km/h-ni vaid 6,8 sekundiga.

 

 

Sõida nutikalt hübriidi juhendamise abil

MyT rakenduse hübriidi juhendamise funktsioon analüüsib sõiduandmeid ja aitab Sul sõita säästlikumalt. See aitab pikendada ainult elektri jõul sõitmise reziimis olemise aega ning säästa kütust.

 

 

Režiim iga tuju jaoks

Vahetatavate sõidurežiimidega uus Prius Plug-in Hybrid kohandub Sinu järgi. Režiim Eco aitab energiat kokku hoida ja Sport pakub erksamat sõitu. Režiim Normal on nende kahe vahepealne. Saab valida ka EV žiimi, et sõita ainult elektri jõul.

 

Võimas tehnoloogia, sujuvalt integreeritud

Uue Prius Plug-in Hybridiga on kontroll Sinu käes. Kiiresti reageeriva ja tundliku 12,3-tollise puuteekraani kaudu saad rooli taga olles hõlpsalt käima panna muusikapala vms. Olulisi sõiduandmeid saad sõidu ajal jälgida mitmeotstarbelise 7-tollise digitaalse TFT-ekraani kaudu.

Vaata lisa

 

 

Laadimine

Sul on valik.

 

 

Päikesepaneeliga katus

Uus Prius Plug-in Hybrid suudab muuta päikeseenergia liikumapanevaks jõuks. Päikesepaneeliga katus muudab päikesevalguse elektrienergiaks – nii saab igapäevast sõiduulatust elektrirežiimil suurendada kuni 8 km võrra.

 

 

Lae kodus

Lae oma autot kodus, nii saad olla kindel, et Su Prius Plug-in Hybrid on alati sõiduvalmis. Kodusest pistikupesast või kodulaadijaga saab selle täis laadida umbes nelja tunniga*. Auto laetustaset saad jälgida oma telefoni MyT rakenduse abil.

* Täpsed laadimisajad olenevad laadimisoludest.

 

 

Avalik laadimine

Prius Plug-in Hybridi täiselektriline režiim sobib ideaalselt linnas kasutamiseks. Liikvel olles saad kasutada võimsaid avalikke laadimisjaamu ja sõita mugavalt heitevabalt.

 

Täielik meelerahu

Töötame selle nimel, et iga Su Prius Plug-in Hybridi kasutuse aspekt oleks sujuv, nauditav ja mugav. Täielik meelerahu just seda teebki. Täielikku meelerahu pakkuv rikkalik pakett hõlmab kõiki olulisi elemente*, et saaksid oma pistikhübriid-elektrilisest Toyotast täit elamust ja sõidurõõmu ning kasutada seda parimal võimalikul viisil.

 

 

 • 10-aastane Toyota Relax garantii*

  Oma uuele või kasutatud Toyotale saad kuni 10-aastase Toyota Relaxi hooldustega aktiveeritava garantii, kui lased korralised hooldused teha Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi.

 • 10-aastane maanteeabi*

  Meie eksperdid on loonud Sinu Toyota võimalikult töökindlaks. Ootamatusi juhtub aga ikka – eriti halva ilma ja kehvade teeolude korral. Seetõttu pakume Toyota maanteeabi, mis on Sinu jaoks olemas ööpäev läbi ja nii kuni 10 aastat järjest.

 • Kogu vajaminev lisavarustus

  Laadimiseks vajaliku lisavarustuse anname Sulle sõidukiga kaasa, et Sinu elu lihtsamaks teha: Type 2 kaabli koduses majapidamises kasutatavale pistikupesale ja Type 2 Mode 3 kaabli (32 A Mennekes), mida vajad kiiremaks laadimiseks spetsiaalse kodulaadija kaudu.

 • Kaugteenused MyT-ga

  Prius Plug-in Hybridi kõiki võimalusi aitab parimal võimalikul viisil kasutada intuitiivne ja mitmekesine MyT rakendus – selle kaudu saad kasutada oma ühendatud nutitelefoni funktsioone.

 • Kodulaadija

  Parim lahendus on hajutada kodulaadija hind oma uue auto kuumaksete vahel. Spetsiaalse kodulaadijaga toimub laadimine palju kiiremini ja mugavamalt kui tavalise koduse pistikupesa kaudu.

 

Vaata kodulaadija brošüüri

 

* Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.

 

Haara kontroll oma telefoni kaudu

MyT rakenduse abil oled oma Prius Plug-in Hybridiga alati ühenduses. Selle rakenduse abil saad näiteks kuuma ilmaga salongi eeljahutada või eemalt kontrollida, kas auto on lukus. Samuti aitab MyT rakendus Sul jälgida aku laetustaset ja saada oma uue Prius Plug-in Hybridi elektrivõimekusest maksimaalset kasu.

 

Vaata lisa

 

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Prius Plug-in Hybrid varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel. T-Mate aitab tagada sõiduohutuse. Allolevas loetelus on valik tähtsamaid funktsioone, kogu Prius Plug-in Hybridi puhul pakutava T-Mate’iga saad tutvuda autokonfiguraatoris.

Vaata lisa

 

Korduma kippuvad küsimused pistikhübriidide kohta

 

 • Mis vahe on hübriid- ja pistikhübriidautodel?

  Nii hübriid- kui ka pistikhübriidautod kasutavad Toyota end edukalt tõestanud tehnoloogiat Hybrid Synergy Drive, ent ühe märkimisväärse erinevusega. Toyota pistikhübriidautodel on palju suurema mahutavusega aku, mis võimaldab Prius Plug-in Hybridil elektri jõul sõita üle 72 km*.

   

  Pistikhübriide saab laadida vooluvõrgust, näiteks kodusest pistikupesast või spetsiaalsest seinalaadijast ja avalikust laadimisjaamast. Kuigi võimalikult sage laadimine tagab autole suurima tõhususe, suudavad Toyota pistikhübriidid sõita hübriidrežiimis isegi laadimata akuga.

   

  Hübriidrežiimis kasutavad kõik Toyota hübriidsõidukid sujuvalt kahte energiaallikat – ökonoomset bensiinimootorit ja nutikalt iselaadivat hübriidakut. See annab autole suure paindlikkuse, eriti pikematel sõitudel.

   

  * Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

 • Kas Prius Plug-in Hybridiga sõitmine on mõnus ja ka ökonoomne?

  Uus Prius Plug-in Hybrid on mänglevalt kuulekas ja jõuline ning pakub dünaamilist ja nauditavat sõiduelamust. Tänu võimsale veojõule ja 223 hj (DIN) kiirendab see auto paigalt 100-kilomeetrise tunnikiiruseni 6,8 sekundiga.

   

  Tavalisest autost ökonoomsem topelt DNA-ga Prius Plug-in Hybrid tarbib vähem kütust ja ka CO₂ kogus on väiksem. Lisaks on Prius Plug-in Hybridis olemas kõik elektriajami hüved – näiteks kiirelt tekkiv võimas pöördemoment ja peaaegu hääletu linnasõit.

 • Kui kaugele saab ühe täislaadimisega sõita ja kas saab liikuda ka üksnes elektri jõul?

  Uues Prius Plug-in Hybridis on mitmesuguseid sõidurežiime ning EV režiim võimaldab heitevabalt sõita kõikjale ja kõikjal üksnes akutoitel. Prius Plug-in Hybridi sõiduulatus ainult elektri jõul on üle 72 km*. Lisaks saad EV režiimis kiirendada ainult elektrilise kiiruseni 135 km/h, isegi gaasipedaali põhja vajutades**. Elektrilisest sõiduulatusest pikemate vahemaade läbimiseks lülitub Prius Plug-in Hybrid sujuvalt ümber hübriidsõiduki režiimi, kasutades bensiinimootorit ning akusse taassalvestatud elektrienergiat.

   

  * Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

  ** Oleneb aku laetuse tasemest (SOC).

 • Kus saan laadida?

  Kodune pistikupesa

  Hõlpsalt kodus laetav Prius Plug-in Hybrid võimaldab Sul plaanida laadimisaega ja nii saad vähendada elektrikulu, kui Sinu elektripaketis kehtib öösiti või mitte-tipptundidel madalam hind. 

   

  Kodulaadija

  Uus Prius Plug-in Hybrid on oma parimas seisukorras siis, kui seda laetakse korrapäraselt. Kodulaadija pakub optimaalset laadimismugavust ja -turvalisust. Saad laadimist eemalt juhtida ja jälgida MyT rakenduse abil.

   

  Avalikud laadimisjaamad

  Avalik laadimisvõrk on kiire ja lihtne viis tagada, et Su Prius Plug-in Hybrid oleks korrapäraselt laetud. MyT rakendusest saad vaadata, kui palju aega on jäänud aku täis laadimiseni – avalikke laadimisjaamu kasutades on seda aega hea teada.

 • Kui kaua aku laadimine aega võtab?

  Sinu Prius Plug-in Hybridi aku laadimine 0–100% võtab aega umbes neli tundi (230 V 16 A). Täpne aeg sõltub laadimistingimustest.

 • Kuidas saan elektrirežiimis sõidust võtta maksimumi?

  Lae tihti

  Igapäevane laadimine aitab suurendada Sinu auto elektrilist võimekust.

   

  Sõida sujuvalt

  Sõidustiili parandamine aitab suurendada Sinu auto elektrilist tõhusust ning pakkuda igal sõidul muljet avaldavat jõudlust.

   

  Regeneratiivne pidurdamine

  Jäädvustatud kineetiline energia muundatakse aku laadimiseks elektrienergiaks ja auto aeglustab intuitiivselt, kui tõstad jala gaasipedaalilt. Uus Prius Plug-in Hybrid lubab Sul regeneratiivse pidurdamise taset oma vajaduste järgi seadistada.

   

  Käivita salongi eelsoojendus

  Tänu kliimaseadme kaugjuhtimise funktsioonile saab ilmast olenemata salongitemperatuuri vastavalt soovile reguleerida. Saad enne sõidu algust salongi soojendada või jahutada, ent see ei vähenda aku pakutavat sõiduulatust.

 • Kas ma saan Prius Plug-in Hybridiga kui pistikhübriidiga sõita, kui aku on tühi?

  Lae korrapäraselt ja märkad mitmesuguseid elektrilise sõidu hüvesid, näiteks väiksemad heitkogused ja kasutuskulud. Kui aku on tühi, aga kütusepaagis on bensiini piisavalt, saad oma Prius Plug-in Hybridiga sõita hübriidrežiimis.

 • Kui pikk on Prius Plug-in Hybridi aku eeldatav eluiga?

  Toyota ehitab oma akud selliselt, et need kestaks sõiduki kogu eluea. Igal akul on viis aastat või 100 000 km* kestev garantii, mis pikeneb hübriidajami iga-aastase korrasoleku kontrolli korral kuni kümne aastani.

   

  * Oleneb sellest, kumb tingimus täitub varem.

 

Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10-aastane garantii
Vaata lisainfot
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

Hinnakiri

pistikhübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelActiveLuxuryPremium
Toyota Prius Plug-in Hybrid 2.0 HYBRID DYNAMIC FORCE, 112 kW
esivedu, automaat CVT, pistikhübriid (bensiin + elekter), luukpära, 5 ust, 5 kohta
Hind45 60047 70053 100

Ava varustuse võrdlus

LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

 

* Pakkumine kehtib Elke esindustes kuni 30.06.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval. Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.