Toyota Yaris
Prindi

Uus Yaris on linnainimestele loodud täiuslik linnaauto, mis kasutab Toyota uuenduslikku hübriidtehnoloogiat. Selle välimus suisa kutsub autosse istuma ja sõitma.

 

Toyota Yaris on aasta auto 2021

 

Toyota Yaris | elke.ee

 

Yaris pärjati aasta auto 2021 hinnalise tiitliga! Lisaks võitis Yaris maineka SAFETYBEST 2020 auhinna. AUTOBEST tunnustas Toyotat Yarisele arendatud uuenduslike keskmiste turvapatjade eest, mis on oma klassi esimesed.

 

Ainult edasi!

Uues Yarises on ühendatud murranguline hübriidtehnoloogia ning energiat tulvil disain, mis sobib ideaalselt linna, kuid paneb end koduselt tundma ka maanteel.

 

Kirglikult disainitud

Yarisel on arvestatud iga millimeetriga. Julge ja silmatorkava kujundusega lai, kuid kompaktne auto on teedele justkui loodud tema erksale ja dünaamilisele olemusele vastava jõuga. Yarisel on 1,5-liitrine bensiinimootor ja täiustatud 4. põlvkonna hübriidsüsteem, milles on edukalt ühendatud meelierutavad sõiduomadused ja muljet avaldav ökonoomsus.

 

Veel turvalisem

Yarise tehnikast tulvil standardvarustusse kuuluvad täiustatud kokkupõrke ennetussüsteem, hädaolukorra roolimisabi, liiklusmärkide jälgimise süsteem ja kohanduv kiirushoidik koos jalakäijate pimedal ajal tuvastamise funktsiooniga.

 

Inspireeriv tehnika

Tänu Apple CarPlay ja Android Auto mugavale ning kasutajasõbralikule liidesele on nutitelefoni lihtne ühendada. Autost leiad ka uue multimeediasüsteemi Toyota Smart Connect*, millel on 9-tolline kõrglahutusega ekraan, pilvepõhine navigeerimissüsteem ning kaug- ja nutiteenused.

 

* Saadaval varustustasemetel Style ja GR SPORT.

 

Naudi teekonda

Yaris on kompaktne ja kiire, madala raskuskeskmega ning sportliku hoiakuga. Yaris avardab piire, pakkudes ruumikat salongi, trotsides kompaktseid välismõõtmeid. Pehmed materjalid ja kvaliteetne viimistlus loovad meelihaarava keskkonna.

 

Vaata Yarise laoautosid

Vaata lähemalt

 

 

Vaata kogu galeriid

 

Mõeldud vabadele hingedele. Loodud linna teedele.

Toyota Yaris GR SPORTIS on ühendatud autojuhtide armastatud kompaktse linnaauto veetlus TOYOTA GAZOO Racingust tuttava sportliku ja dünaamilise välimusega. See rallist inspireeritud disaini järgi loodud vabameelne auto toob teedele värske energia ja pakub väga suurt sõidurõõmu.

 

Kompaktne disain. Suurejooneline hoiak

Kompaktne ja stiilne Yaris GR SPORT on muljet avaldavalt võluv linnahübriid. Ainulaadne kerevärv Dynamic Grey ja rafineeritud kujundus annavad Yaris GR SPORTILE sportliku ja põneva ilme. TOYOTA GAZOO Racingu hoiaku hõngu on igas detailis – alates uuest kuumstantsitud võrgukujundusega iluvõrest kuni tagadifuusorini välja.

 

Võidusõidust inspireeritud sõitjateruum

Kõik peitub detailides. Yaris GR SPORTI salongis võib kõikjal näha kuulsale võidusõidule viitavaid detaile. Sind kutsuvad autosse istuma stiilsed GR SPORTI mustast perforeeritud Ultrasuede®-nahast istmed, mida kaunistavad legendaarsed GR SPORTI punased tepingud. Istmekatteid täiendavad peatugedel olevad GR SPORTI logod ning kokkusobivad punased detailid nahkkattega roolil ja käigukangil rõhutavad rallist inspireeritud ilmet. Sportlikud alumiiniumpedaalid ning tumehallid iluliistud ustel ja keskkonsoolil lisavad iseloomu ning käivitusnupp ja universaalnäidik muudavad sõidu veelgi dünaamilisemaks.

 

Sõidule eripära andvad detailid

Uued tugevad kerged ja aerodünaamiliste osadega 18-tollised eritöötlusega valuveljed tagavad suurepärase stabiilsuse ja juhitavuse. Pilkupüüdvad detailid, nagu GR SPORTI ainulaadsed punased velgede iluliistud, on märk TOYOTA GAZOO Racingust. Muljet avaldavad sõiduomadused pingevaba elegantsiga.

 

Vii Yaris proovisõidule

 

Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10-aastane garantii
Vaata lisainfot
Liisinguintress 1,89% + 6 kuu euribor.
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot

Hinnakiri

hübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelActiveActive PlusStyleGR Sport
Toyota Yaris 1.5 HYBRID DYNAMIC FORCE, 68 kW
esivedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), luukpära, 5 ust, 5 kohta
Hind21 30022 80024 50027 200

Ava varustuse võrdlus

bensiin

Mark, mudelActiveActive Plus
Toyota Yaris 1.5 DYNAMIC FORCE, 92 kW
esivedu, manuaal, bensiin, luukpära, 5 ust, 5 kohta
Hind18 10019 650
Toyota Yaris 1.5 DYNAMIC FORCE, 92 kW
esivedu, automaat, bensiin, luukpära, 5 ust, 5 kohta
Hind19 25020 800

Ava varustuse võrdlus

Hind kehtib selle hinnakirja kehtivuse ajal sõlmitud uute sõidukite ostu-müügilepingutele, kui sõiduk tarnitakse ja registreeritakse 9 kuu jooksul alates ostu-müügilepingu allkirjastamise kuupäevast. Sõidukite puhul, mis registreeritakse hiljem kui 9 kuud pärast sõiduki ostu-müügilepingu allkirjastamise kuupäeva, jätab Toyota Baltic AS endale õiguse tõsta soovituslikke jaemüügihindu maksimaalselt 2,0% võrreldes siinse hinnakirjaga. Kindlasti ei ole uus hind kõrgem kui registreerimise päeval kehtiv soovituslik jaemüügihind.
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.