Toyota Yaris
Prindi

Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10-aastane garantii
Vaata lisainfot
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

 

Erihinnaga talverattad ning

intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR

 

Vaata täpsemalt

 

Edasiviiv disain

Väsimatu energia ning julge ja väljendusrikas disainikeel nii auto sees kui ka väljas laeb uue Yarise positiivsusega. Ergas ja dünaamiline auto liigub linnaga ühes rütmis. Uus Yaris on alati valmis edasi minema.

 

 

Sisemine kindlus

Uus Yaris on suurena mõjuv väike auto, millel on pilkupüüdvad proportsioonid ning tugev ja enesekindel olek. Rõõmus ja iseloomuga auto püüab pilke.

 

Pilkuköitev stiil

Uue Yarise silmapaistvat stiili rõhutab eristuv kahetooniline kerevärv. Eksklusiivne värv Neptune Blue koos 17-tolliste eritöötlusega valuvelgede ja läikiva musta katusega on võimas stiiliavaldus.

 

Läbimõeldud ruum

Meeliköitev sõitjateruum on moodne ja kutsuv. Mugavas ja minimalistliku kujundusega salongis kasutatakse imelise tekstuuriga materjale, mis näevad välja sama head, kui need katsudes tunduvad.

 

Nauditav disain

Külm meeleoluvalgustus ja istmete elegantsed sinised õmblused muudavad läbimõeldud disaini veelgi maitsekamaks. Kena sinine dekoratiivliist jookseb üle kogu armatuurlaua kuni usteni ja loob sidusa ruumi.

 

Muretu sõit

Stiilses ja hubases ergonoomilises sõitjateruumis on meeldivalt rahulik viimistlus ning soojendusega rool ja istmed. Puutetundlik multimeediaekraan asub mugavalt juhi käeulatuses.

 

Seest suur

Funktsionaalne ja praktiline Yaris on disainitud nii, et sõitjateruumi saaks muuta võimalikult suureks. Pakiruumi mahuvad kotid ja igapäevaeluks vajalik, tagaistmeid saab aga kokku klappida, et oleks ruumi ka suurematele esemetele.

 

Valmis kõigeks

Uus Yaris on ambitsioonikas kompaktauto. Suur, funktsionaalne pakiruum on Sinu järgmiseks sõiduks valmis – kui soovid minna poereidile või sõita linnast välja. Kõrgemate esemete jaoks reguleeri lihtsalt pakiruumi põhi alumisse asendisse.

 

Tule proovisõidule

 

Täiustatud hübriid – võimsalt energiline

Valida saab kahe täiustatud hübriidmootori vahel – 1.5 Hybrid 115 ja 1.5 Hybrid 130. Lihtsalt kasutatav ja sõidu ajal energiline iselaadiv tehnoloogia tähendab, et aku laeb ennast sõidu ajal. Võimsus, mis toob naeratuse näole ja tekitab soovi sõitma jäädagi.

 

Elegantselt elektriajamiga

Hübriidvõimsus sobib ideaalselt uue Yarise linnaenergiaga. Sujuv, stressivaba ja iselaadiv hübriidvõimsus on tõhus ja mugav ning ei nõua laadimispeatuste tegemist.

 

Sõida Ecoga

Valitavad sõidurežiimid võimaldavad Sul hübriidsõitu oma soovide järgi kohandada. Vali tasakaalustatud Normal, dünaamiline Sport või efektiivne Eco. Eco, mis optimeerib mootorit sujuvaks ja lineaarseks kiirendamiseks, sobib ideaalselt linnas sõitmiseks.

 

Vabadus

Uus 1.5 Hybrid 130 on kiire ja varasemast võimsam hübriidmootor, mis pulbitseb sõidurõõmust. Tänu oma sõiduomadustele pakub Yaris muretut sõitu nii linnas kui ka maanteel ja sobib ideaalselt aktiivseks, sportlikuks sõiduks.​

 

Lihtne igapäevavõimsus

Sujuv ja lihtsalt juhitav ning üliefektiivne 1.5 Hybrid 115 teeb elu maksimaalselt lihtsaks. Sobib ideaalselt linnasõiduks ja on alati teistest sammu võrra ees.

 

Tee oma elustiili jaoks sobiv valik

Positiivsusega laetud ja energilise Yarise puhul saab klient valida kahe hübriidmootori vahel.

 

 

1.5 HYBRID 115

 

 • Jõuallikas: Hübriidmootor
 • Võimsus: 116 DIN hj
 • Kütusekulu: 4.1–4.9 l/100 km*
 • CO₂: 85–112 g/km*
 • Kiirendus, 0–100 km/h (sekundit): 9.7 sekundit

 

* Kombineeritud tsükkel.

 

1.5 HYBRID 130

 

 • Jõuallikas: Hübriidmootor
 • Võimsus: 130 DIN hj
 • Kütusekulu: 4.2–5.1 l/100 km*
 • CO₂: 86–98 g/km*
 • Kiirendus, 0–100 km/h (sekundit): 9.2 sekundit

 

* Kombineeritud tsükkel.

 

Ohutum sõit

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota Yaris varustatud Toyota T-Mate’iga – Sinu abivalmi sõidupartneriga. Toyota T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel.

 

Järjepidev kaitse​

Uuel Yarisel on tehnoloogia, mis kaitseb Sind. See jälgib pidevalt sõidukeskkonda, juhib tähelepanu võimalikele ohtudele ja teeb lakkamatut tööd õnnetuste vältimise nimel.

 

Toyota Safety Sense ja sõiduabi

 

Ühenduvus, mis viib edasi

Uus Yaris on Sinu digielu loomulik osa. Mugav kasutajaliides ning meeliülendav helisüsteem muudavad iga sõidu meeldejäävaks.

 

Aktiivne juhtimine

Uue Yarise head enesetunnet tekitav juhtimiskeskkond on loodud Sind silmas pidades. Selle täiustatud digitaalne juhikoht hoiab Su pilgu teel, samal ajal lisab kaasav juhikoht sõitmisel enesekindlust.​

 

Endasse haarav helikogemus

Lõõgastu hetkes. Kaheksa võimsa kõlariga JBLi helisüsteem loob oma erksa ja dünaamilise heliga rikkalikud ning täpsed heliruumid.

 

Sõit selguses

Mugava sõiduasendi ja kasutajasõbraliku digitaalse juhikohaga uus Yaris on kõigeks valmis. Seadista 12,3-tolline universaalnäidik nii, nagu ise tahad, valides ühe neljast kujundusest: Smart, Tough, Casual ja Sporty.

 

Keskendu linnale

Esiklaasinäidik, mis projitseeritakse esiklaasi siseküljele, võimaldab Sul hoida pilgu teel, et sõit kulgeks stressivabalt.

 

Alati ajakohane

Juhi muretult! Täpne häältuvastus võimaldab teha kõnesid ja seadistada navigeerimissüsteemis sihtkohti, ilma et peaksid käsi roolilt tõstma. Tänu suurele, 10,5-tollisele puutetundlikule multimeediaekraanile on Su lemmikmeedia vaid sõrmepuudutuse kaugusel.

 

Autoga ühenduses

MyToyota rakenduse abil oled oma Yarisega alati ühenduses. Ükskõik kas soovid eelseadistada salongi temperatuuri, leida oma auto tiheda liiklusega rahvarohkelt tänavalt või parandada sõitu hübriidrežiimis, MyToyota tuleb Sulle appi.

 

Kontroll Sinu käes

Võimsa riistvara ja juhtmevabade (OTA) uuendustega Yaris on tehnoloogiast tulvil. Liiga palav? Palu Yarisel lihtsalt salongi temperatuuri vähendada. Tänu pilvepõhisele kaardile leiad aga alati õige tee.

 

Juhtmevaba laadimine

Ühildub Apple CarPlay ja Android Auto™-ga, seega on telefon Sinu digiteenuste keskmes. Hoia mugava juhtmeta laadimise abil oma telefon alati laetuna ja kasutusvalmis.

 

Sinu heaolu

Linn võib olla keeruline keskkond. Tänu kahetsoonilisele automaatsele kliimaseadmele on auto salong ka palaval päeval mõnusalt jahe. Uuenduslik nanoe™ Xi õhupuhasti hoiab puhtana ja lõhnastab ka sissehingatavat õhku.​

 

Väljenda ennast

Meie Toyota originaallisavarustuse valik täiendab Sinu Toyota Yarist – olgu siis katuseboksiga või mõne läbimõeldud varustuspaketiga.

 

 

 • Pakett Transport

  Veokonks, katuseraam ja katuseboks ning lisavarustuses valuveljed.

   

 • Pakett Chrome

  Eesmine põrkeraud, küljeliistud ja tagumine alumine dekoratiivelement pakiruumil.

   

 • Pakett Carbon

  Peeglikate, küljeliistud, tagumine alumine dekoratiivelement pakiruumil ja tagaspoilerid.

   

 • Sõitjateruumi ja kere kaitsepakett

  Pööratav pakiruumimatt, ukseliistud, tagumine põrkerauakaitse, pakiruumikaitse.

   

 

Korduma kippuvad küsimused

Elektri jõud: vastused Sinu küsimustele

 

Toyota hakkas hübriidautosid tootma enam kui 25 aastat tagasi ja jätkab püüdlemist heitkoguste vähendamise poole. Hübriidautodes on elektrimootor ja võimas bensiinimootor, mis tagavad muretu ja mugava sõidu.

 

 • Mis on hübriidauto?

  Hübriidauto on sõiduk, mille puhul võimaldab sisepõlemismootori või säästliku elektrimootori rakendamine kasutada kaht energiaallikat: bensiinimootorit ja elektrimootorit.

 • Kas hübriidauto töötab elektri jõul?

  Hübriidauto saab elektrijõudu kasutada kohaltvõtuks ning koguni sõita sellega kiirusel kuni 50 km/h. Et enamik Toyota hübriidautosid on iselaadivad, laetakse tühjenevat akut mootoris üle jääva energiaga.

 • Kas hübriidautot peab laadima?

  Hübriidautos kasutatakse uudset akude iselaadimistehnoloogiat. Seda sõidukit nimetataksegi hübriidelektriautoks, sest ta kasutab kaht energiaallikat. See tähendab, et erinevalt täiselektrilisest sõidukist ja pistikhübriidist ei ole hübriidautot vaja aku laadimiseks vooluvõrku ühendada.

 • Kas hübriidtehnoloogia on töökindel?

  Toyota hübriidsõiduki uuenduslik akutehnoloogia peab vastu kogu auto eluea. Mõnda mehaanilist osa, näiteks sidurit, generaatorit ja starterit, enam polegi – tänu sellele on ettenägematute kulude risk tulevikus veelgi väiksem. Lisaks on kõigil uutel hübriidi komponentidel, sh akul, Toyota 5-aastane / 100 000 km läbisõiduni kehtiv* garantii.

   

  * Sõltub sellest, kumb tingimus täitub varem.

 • Mis vahe on eri tüüpi hübriididel?

  Hübriidelektrisõidukeid on kolme tüüpi: kerghübriidid, täishübriidid ja pistikhübriidid. Kerghübriidid kasutavad elektrimootorit ainult mootori toetamiseks kiirendamisel ja ökonoomsel kiirusel, auto ei saa sõita ainult elektrimootori jõul. Toyota täishübriidiga või iselaadiva hübriidiga saab elektrirežiimis sõita kuni 80% linnasõitudest, kus kiirus on kuni 50 km/h. Pistikhübriid töötab samamoodi nagu hübriid, kuid on suurema akuvõimsusega – see parandab elektrirežiimis sõidu omadusi.

 

Laoautode pakkumised
Toyota hübriidaku 10-aastane garantii
Vaata lisainfot
10-aastane Toyota Relax garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
Vaata lisainfot
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

Hinnakiri

hübriid (bensiin + elekter)

Mark, mudelActiveActive PlusStyleGR SportPremiere Edition
Toyota Yaris MY24 1.5 HYBRID 115, 68 kW
esivedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), luukpära, 5 ust, 5 kohta
Hind22 20023 700
Toyota Yaris MY24 1.5 HYBRID 130, 68 kW
esivedu, automaat CVT, hübriid (bensiin + elekter), luukpära, 5 ust, 5 kohta
Hind26 60027 90027 950

Ava varustuse võrdlus

Toyota Yaris laoautod

 

LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*

 

* Pakkumine kehtib Elke esindustes kuni 30.06.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval. Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.