Eesti müüduima automargi Toyota ametlik esindaja Elke ühendab Tallinna müügikeskused

Eesti üks esimesi automüügi- ja hooldusettevõtteid koondav Elke liidab kaks Tallinna äriüksust.

 

 

Elke Mustamäe AS ja Elke Mustakivi AS sõlmisid 11. oktoobril ühinemislepingu tulenevalt kontsernisisestest ümberkorraldustest.

 

Loodava ettevõtte uueks ärinimeks saab Elke Tallinn AS, mis koondab Elke Mustakivi ja Elke Mustamäe esindused pealinna suurimaks automüüjaks.

 

Elke Tallinn AS-i tegevjuhiks saab senine Elke Mustakivi AS-i juhatuse liige Raido Rosenfeld.

 

Elke Mustamäe AS ja Elke Mustakivi AS ühinemine ei mõjuta klientide ega töötjatega sõlmitud lepinguid.

 

Tallinnas teineteisest 20-minutilise sõidu kaugusel asuva Elke Mustamäe ja Elke Mustakivi juhtimise ja juriidiline liitmine tõstab teenuse kättesaadavust kliendile, parandab koostööd ning lihtsustab otsustuskiirust ettevõtte edasises arendamis- ja juhtimistegevustes.

 

Mustakivi ja Mustamäe esinduste igapäevase omavahelise koostöö loogilise jätkuna toimuv üheks juriidiliseks kehaks ja ühe juhtimise alla viimine jõuab lõpule 1. jaanuariks 2024.

 

Elke loodi 1990. aastal, mil alustati Toyota hooldusega, olles üks esimestest autofirmadest Eestis. Tänaseks on Elke üle kolmekümne aasta olnud Toyota esindaja Eestis ning keskendunud ainult selle automargi müügile ja hooldusele. Pikaajaline kogemus teeb Elkest Toyota tippasjatundja.

Tagasi
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.