Hoolduse- ja remonditööde videonõustamine

Hoolduse- ja remonditööde videonõustamine

Videosilla vahendusel saame sulle anda suurepärase ülevaate sinu sõiduki seisukorrast ning töödest, mis vajavad tegemist.

Alustasime 2019. aasta lõpus uudse CitNOW programmiga, mille raames edastame kliendile umbes kaheminutilise video tema auto tehnilise seisukorra kohta.

 

Kuidas protsess välja näeb? Meie ELKE tehnik laeb informatiivse video CitNOW keskkonda hooldusnõunikule ülevaatamiseks. Juhul kui masinal tuvastatakse probleem, koostab nõunik paranduse kohta hinnapakkumise ning lisab selle keskkonda. Vastav link edastatakse kliendile e-kirja ja sõnumiga ning pärast video vaatamist CitNOW keskkonnas on võimalik soovi korral kinnitada tehtud pakkumine. Hooldusnõunik saab selle kohta teavituse ning protsessiga liigutakse edasi.

 

ELKE Mustamäe majas on enim videoid teinud Express hoolduse tehnik Kaido Vildersen, kes on selles meeskonnas töötanud üle seitsme aasta. Tegime temaga väikese intervjuu.

 

Kas oli keeruline hakata tegema videoid?

Eks esimesed katsetused ikka ebaõnnestusid, näiteks rääkisin liiga vaikse häälega või videopilt oli fookusest väljas.

 

Mis motiveerib Sind videoid tegema?

Mind motiveerib, et saan klientidele näidata ja selgitada lisatööde vajadust nende autole. Usun, et enamik inimesi ei tea, milline nende auto põhi välja näeb. Minu jaoks on positiivne, et saan meie klientidele videopildi kaudu näidata kontrolli käigus tuvastatud probleemseid kohti või hoopis neid rõõmustada, et kõik on korras.

 

Kas Sa tead, kui mitu korda on kõige rohkem Sinu tehtud videot vaadatud ning milline on senine tagasiside?

Tagasiside on positiivne - paljusid videoid hinnatakse 5 tärniga. Üks minu tehtud video on lisatud Auto24 müügikuulutuse juurde ning seda on vaadatud juba üle 80 korra.

 

Vaata videot siin:

 

 

Teenust pakume Elke Mustamäe, Elke Mustakivi ja Elke Narva esindustes.

 

Tekkis huvi?

Tagasi
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge