Hea Elke klient!

Väärtustame igat oma klienti, soovides pakkuda turvalist keskkonda ja parimat klienditeenindust. Paraku COVID-19 viirusepuhanguga kaasnev eriolukord Eestis ja mujal maailmas, on mõjutanud tugevasti meie igapäevast ärikeskkonda ning kaasa toonud  segase aja. Meie igapäevaelu ja harjumused on sattunud tugeva löögi alla ning me kõik peame tekkinud raskustega üheskoos kohanema.

Üldtingimused

Hetkel on kõik meie Elke esindused avatud tavapärastel aegadel - lahtiolekuaegasid uuendame jooksvalt meie koduleheküljel www.elke.ee. Selleks, et aidata omalt poolt kaasa viiruse leviku tõkestamisele, soovitame külastada meie virtuaalset esindust, kus Elke meeskonnaliikmed on valmis teid ka igati aitama. Lubame, et mõtleme alati kaasa ning leiame e-kanalites suheldes parima turvalisema viisi teie teenindamiseks.

 

Järgime igapäevatöös rangelt kõiki ametlikke hügieenireegleid, et maksimaalselt tagada meie klientide ja töötajate tervis ning turvalisus. Kliendialades on olemas desinfitseerivad puhastusevahendid kätele ja lisaks oleme paigaldanud esindustesse puutevabad desinfitseerimisvahendi dosaatorid salongide sissepääsu(de) juurde ning järjekorraautomaadi juurde. Ümber on kujundatud ka kliendialad– paljudele teeninduslettidele on paigaldatud eraldav klaas ning üleval on erinevad teavitused ja märgistused, et lihtsustada inimestel kahemeetrise vahe hoidmist.

 

Meie töötajad ei tule haigestununa või nakatununa tööle ning loomulikult hoiame igapäevasel suhtlusel vestluspartneritega nõutud distantsi. Meeskonnaliikmed, kellel on võimalus täita tööülesandeid distantsilt, on kodukontoris ning kohtumised viiakse läbi videosilla vahendusel.

 

Kontakti võtmise võimalused:

 

Samuti julgustame kõiki kasutama meie koduleheküljel online-vestlusakent- aitame Teid ka kontaktivabalt!

 

Müügisaali info

  • Elke Mustamäe müügisalong on avatud E-R 8:00-18:00, L 9:00-16:00
  • Elke Mustakivi müügisalong on avatud E-R 8:00-18:00, L 9:00-16:00
  • Elke Rakvere müügisalong on avatud E-R 8:00-17:30
  • Elke Narva müügisalong on avatud E-R 8:30-17:30
  • Elke Kuressaare müügisalong on avatud E-R 8:00-18:00

 

Müügisaalis olevaid sõidukeid desinfitseeritakse pärast igat klienti, kes on auto vastu huvi tundnud ja seda puudutanud. Müügisaali lubatud kliendid peavad müügisaalis olevatesse sõidukitesse pääsemiseks esitama sellekohase soovi, et vältida järelevalveta viibimist sõidukites ning välistada selle tõttu kontaktpindade desinfitseerimata jätmist.

 

Kõik meie pakutavad rendiautod läbivad põhjaliku desinfitseerimise igakordsel tagastusel ja enne järgmist väljastust kliendile. Lisaks desinfitseerime autovõtmeid.

 

Käitume vastutustundlikult, et aidata kaasa viiruse leviku aeglustumisele ning kaitsta iseennast, oma lähedasi ja kliente.

 

Teeninduse info

  • Elke Mustamäe teenindus on avatud E-R 8:00-18:00, L 9:00-16:00 (keretööd suletud).
  • Elke Mustakivi teenindus on avatud E-R 8:00-18:00, L 9:00-16:00 (keretööd ja pesula suletud).
  • Elke Rakvere teenindus on avatud E-R 8:00-17:30, L suletud.
  • Elke Narva teenindus on avatud E-R 8:30-17:30, L 9:00-15:00.
  • Elke Kuressaare teenindus on avatud E-R 8:00-18:00.

 

Jätkuvalt kasutame teeninduses  lisaks istmekattele ka rooli ja käigukangi ühekordseid katteid ning põrandakaitset. Desinfitseerime hoolikalt sõiduki salongi, võtmed ja käepidemed sõiduki vastuvõtmisel ning loovutamisel. Meie tehnikud kasutavad ühekordseid kindaid ja teisi kaitsevahendeid.  Sõiduki sisse- ja väljasõidutamiseks kasutame vaid üht isikut.

 

Autode üleandmisel arvestame klientide soovidega ja oleme selle kohapealt alati olnud paindlikud. Meil on võimalus loovutada võtmeid  kontaktivabalt, samuti võime ise auto kliendile koju viia eelnevalt kokkulepitud tingimustel.

 

Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid meie klientidele kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras ning innustame veelkord kõiki kasutama meie koduleheküljel online-vestlusakent, võtma ühendust telefoni või e-kirja teel.

 

Suur tänu mõistva suhtumise eest tänases keerulises situatsioonis ning jäägem terveks!

 

Sinu Elke!

Tagasi
Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...