Telli tasuta videotutvustus uuele ja kasutatud Toyotale!

Oleme loonud Elke virtuaalsalongi, et saaksime pakkuda oma klientidele parimat klienditeenindust ning soovime, et ka väljavalitud sõidukiga tutvumine oleks klientidele võimalik, ilma kodust lahkumata. Täna tutvustame klientidele neile huvipakkuvat uut või kasutatud Toyotat videosilla vahendusel.

Videoklippide vahendusel saame kliendile anda põhjaliku kirjelduse talle huvipakkuvast Toyotast. Anname täpse ülevaate auto baasvarustusest, interjöörist, välisest värvist ja paljust muust. Meil on võimalus näidata, milline auto tegelikkuses välja näeb. Üha tihedamini rakendame ka videokõnesid autode tutvustamisel ehk kliendid saavad kohe oma küsimustele vastused. Julgustame kõiki suhtlema Elke meeskonnaga erinevate e-kanalite kaudu ning lubame, et leiame parima viisi klientide teenindamiseks.

 

Elke pikaajalise kogemuse jooksul oleme ka varasemalt aidanud kaugemal asuvatel klientidel leida neile sobiv Toyota, suheldes vaid e-kirja ja telefoni teel. Meie meeskond saab kõiki nõustada interneti teel samamoodi nagu kohapeal meie salongides. E-müügikonsultandid ootavad, et aidata nii uute kui ka kasutatud autodega seonduvates küsimustes.

 

Vaata videot nii uue kui kasutatud Toyota kohta ja alusta tutvumist meelepärase mudeliga meie virtuaalsalongis.

 

 

 

Tekkis huvi?

Tagasi
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.