Kui söömisnaudingust saab sõidunauding.

 

Eesti Pagar koostöös Elkega korraldab üle-Eestilise tarbijamängu, mille peaauhinnaks on Rehe leiva mustris sõiduauto TOYOTA RAV4. Kampaania periood on 1. september - 31. oktoober 2020.

Et eestlane oma töökusele jalgu ei jääks, annab Eesti Pagar koostöös Elkega igale Rehe leiva ostjale võimaluse võita kaunite kurvidega tõsine tööhobune – Toyota RAV4, mis viib peremehe vajadusel veskile või perekonna pealinna prallele.

 

Uus RAV4 on loodud sõitmiseks erinevates tingimustes. Tänu uuele 2,5-liitrise bensiinimootoriga hübriidajamile pakub RAV4 võimekaid sõiduomadusi igasugustes oludes. Täiustatud tajutava kvaliteediga uus salong on erakordselt ruumikas ja läbimõeldult kujundatud sõitjate ümber. Rafineeritud ja omanäolises RAV4's seguneb linnamaasturi tõeline olemus stiili ning tehnoloogiaga.

 

Kampaanias osalemiseks osta Rehe leiba, registreeri ostutšekk Eesti Pagari koduleheküljel ja naudi hetke, kui söömisnaudingust võib saada sõidunauding. Peaauhinna loosimises osalevad kõik kampaania reeglite kohase SMSi saatnud ja veebis registreerunud, kampaaniaperioodil 1.09.2020 kuni 31.10.2020. Lisaks peaauhinnale loositakse välja ka vaheauhinnad. Auhindade võitjate nimed avaldatakse Eesti Pagari koduleheküljel.

 

Tutvu RAV4-ga ja registreeri ennast proovisõidule

Tagasi
Jälgi meid:
Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Liitu uudiskirjaga
Sulge

Loading ...