Rehvid

Miks soetada rehvid Elkest?

 

  • Võimalus soetada rehvid 6 osamaksena intressivabalt ja lepingutasuta!* – Rehvid võivad endast kujutada suurt ühekordset väljaminekut. Seetõttu pakume oma klientidele võimalust tasuda kvaliteetsete rehvide eest osamaksetega, muutes need taskukohaseks igale Toyota omanikule.
  • Usaldusväärne ja kvaliteetne teenindus Toyota asjatundjatelt - Elke on tänaseks juba üle veerandsaja aasta Toyotat Eestis esindanud ning ainsana keskendunud ainult selle automargi müügile ja hooldusele.
  • Mugav ja kiire teenindus - Kiire elutempo juures on tihti probleemiks ajanappus. Vahetades rehvid Elkes on Teil võimalus aeg ette broneerida, millega säästate arvestatavalt aega.
  • Soovi korral pakume rehvivahetusele ka kontaktivaba teenindusprotsessi - Väärtustame igat oma klienti, soovides pakkuda turvalist keskkonda ja parimat klienditeenindust. Oleme paindlikud ja anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid meie klientidele kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras. Uurige täpsemalt meie e-Elke meeskonnalt.
  • Olete meile oluline – Võimalike probleemide puhul oleme Teie jaoks alati olemas. Koos leiame lahenduse igale olukorrale.

 

*Järelmaksu pakkumine kehtib vaid eraisikutele.

 

Broneeri rehvivahetuse aeg

 

Valige oma autole sobilikud rehvid lihtsasti siit! Sisestage oma auto registreerimisnumber ning teeme Teie sõiduki jaoks personaalse pakkumise.

Sulge

Rehvi mõõdu kindlaks tegemiseks on mitu erinevat võimalust:

1. Info rehvi küljel   2. Info autos infolehel   3. Info tehnilises passis
   
Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge