Express Service

KOHVIK, WIFI, AJALEHED JA RENDIAUTO

 

Express Service, ehk hooldus ühe tunniga tähendab topelttähelepanu, mitte topelthinda. See tähendab, et auto saab kahe kogenud tehniku terase tähelepanu osaliseks, kes tegutsevad hoolikalt läbimõeldud tööprotseduure järgides. Kuigi teenindusaeg on oluliselt lühem, ei maksa see rohkem, kui tavaline hooldus.

 

Lühikese ooteaja vältel on võimalus külastada kohvikut, ajalehti sirvida, netis surfata, mõne Toyota mudeliga proovisõitu teha või kiireteks asjaajamisteks rendiauto võtta.


Kuidas Express Service toimib?

Võti peitub kahes sõidukit üheaegselt hooldavas tehnikus, kes kasutavad spetsiaalselt väljatöötatud seadmeid ja protseduure. Tööde järjekord on jagatud nii, et ei tekiks dubleerimist ning üks tehnik ei segaks teise tööd.

 

Protseduuride arendamisel on silmas peetud tehnikute liikumistrajektoore ja töövõtteid, mille tulemusena lõpetavad mõlemad tehnikud töö üheaegselt, olles sooritanud kõik hooldeprogrammis olevad tööd täpselt ja kvaliteetselt.

 

Kuna tehnikud ei tee üleliigseid liigutusi, suudavad nad vähendada hoolduseks vajalikku aega rohkem kui kaks korda, samal ajal aga Toyota tippkvaliteeti säilitades.

 

Plussid Toyota kliendile


Kokkuvõttes - väiksem ajakulu ning lihtsam asjaajamine. Järgmine kord hoolduse aega kinni pannes tasub küsida just Express Service’it.

 

Et saada paremat ülevaadet hoolduse hinnast, tasub see eelnevalt ise välja arvutada hoolduskalkulaatoris.

 

Teenust pakuvad esindused: Elke Mustakivi, Elke Mustamäe

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.