Miks hooldada oma autot Elke esindustes?

 

Broneeri hoolduse aeg   Miks teostada keretöid Elke esinduses?

 

Nagu öeldakse, kõige odavam remont on auto korrapärane hooldamine. Auto hooldamine ametlikus esinduses ei ole pelgalt õlivahetus, sest ametlikus esinduses tehakse ära kõik need tööd, mida tootjatehas on ette näinud, et tagada auto tehniline korrasolek ja ohutus. Olenevalt mudelist ja hooldevälbast, teevad Elke tehnikud Teie Toyotale 20–30 erinevat kontrolli ja protseduuri.

 

Meie tehnikud on koolitatud ja sertifitseeritud hooldama ja remontima just Toyota sõidukeid. Suur osa tehnikutest omab kõrgeimat sertifikaati, mille omandamiseks on õpitud lugematuid tunde ja kogutud aastaid kogemusi. Toyota korraldab Baltimaade tehnikute kutseoskuste meistrivõistlusi, millel osalenud Elke esinduste tehnikud on koju toonud korduvalt kõrgeid tunnustusi. Meie tehnikud kasutavad hooldamiseks ja remondiks kõige moodsamaid seadmeid.

 

Väärtustame oma klientide aega. Kasutades ekspresshoolduse teenust, tagame nõuetekohase hoolduse 1 tunniga. Autot hooldavad korraga 2 tehnikut, aga hind jääb samaks. Võimalusel teeme auto seisukorrast ka videoraporti, mille saadame klientidele. Nii saab auto omanik ka oma silmaga näha erinevate sõlmede seisukorda ning võimaluse näha oma autot põhja alt.

 

Iga täishoolduse käigus tehakse autole ka kere kontroll, mille tulemused kantakse hoolderaamatusse. Korrapärane kerekontroll tagab 12-aastase garantii auto kere läbivale roostele. Anname oma tööle vähemalt üheaastase garantii. Kasutame hoolduses vaid originaalvaruosi, mis aitavad tagada ohutu sõidu, optimeerida kütusekulu, hoida auto head jääkväärtust ja mis kõige parem – need on täiesti taskukohased.

 

 

Alates 2020. aastast soetatud uutele sõidukitele tagab korrapärane hooldus autole 10-aastase tasuta maanteeabi juhul, kui seda peaks vaja minema. Kasvõi kütuse ootamatu lõppemise tõttu. Korrapäraselt hooldatud autodel ei ole reeglina olnud probleeme Transpordiameti ülevaatustelt läbisaamisega.

 

Ametlikus esinduses teostatud hooldused ja remondid kajastuvad auto hooldeajaloos, mis tagab kõrge järelturu väärtuse auto omanike vahetuse korral, kuna hooldusajalugu on igale uuele autoomanikule kättesaadav. Mujal tehtud hooldused ja remondid aga ajaloos ei kajastu, seega on Elkes hooldatud auto ka järelturul palju atraktiivsem.

 

Broneeri hoolduse aeg   Miks teostada keretöid Elke esinduses?

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.