10-aastane hübriidi veojõuaku garantii

 

Tõime esimese Toyota hübriidmudeli – Priuse – turule juba aastal 1997 ning alates sellest ajast lisandub rohkem kui miljon uut hübriidiomanikku aastas maailma. Enam kui kahekümne aasta jooksul on Toyota hübriidtehnoloogia ennast tõestanud kui keskkonda säästev ja usaldusväärne tehnoloogia.

 

Toyota hübriidajami üks olulisemaid komponente on kõrgepingeaku.

 

Oleme oma hübriidi veojõuaku pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10 aasta pikkuse garantii. Nii saad ka sina kindel olla, et sinu Toyota hübriidsüsteem on alati parimas töökorras.

 

Uuenev garantii

 

Garantii kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto hooldusesse Toyota ametlikku esindusse. Seal kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda. Pärast seisukorra kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima.

 

Tasuta kontroll

 

Mis kõige parem, hübriidi veojõuaku seisukorra kontroll tehakse Toyota ametlikus esinduses hoolduse teostamisel tasuta ning hübriidi veojõuaku garantiid saab pikendada kuni 10 aastat.

 

Auto väärtus järelturul säilib

 

Hübriidi veojõuaku garantii aitab säilitada sinu sõiduki väärtust järelturul.

 

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2019.

 

10-aastase hübriidi veojõuaku garantii tingimused

Jälgi meid:
Veebipartner:
Sulge

Loading ...
Kasutame Elke veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.